Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

Lady Zołzowatość miała dzisiaj bardzo pracowitą noc. Łaziła po łóżku, mamlała, wypluwała..rano okazało się,że przerobiła mój sweter- golfik okryj bidę, który zawsze leżał w nogach łóżka, żeby szybko zakładać jak piesy w nocy chcą wyjść siku. Ażury mi porobiła takie że hej! Zdolną mam dziewusię.

Link to comment
Share on other sites

Dziewusia przerobiła mi dzisiaj skarpetki. Chyba jej nie odpowiadał kolor...w każdym razie usiłowała zrzucić winę na Tuśka i obraziła się śmiertelnie za posądzenia. Udawała,że nie ma kawałka skarpetkowej pięty w swojej uroczej paszczęce, wymaszerowała dostojnie z sypialni i zaległa koło książek,że to niby czas na lekturę...

Link to comment
Share on other sites

Misiunia pozdrawia z bazy tzn. z sypialni. Dziewusia jest wyjątkowo ciepłolubna i szybciutko drepta na spacerku byleby już wrócić i się okopać w piernatach. Ulubionymi zabawkami piesów zostały: różowa skarpetka frotte - Misiunia, żółta podeszwa z gumowego klapka- Tusiek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, ranias napisał:

Misiunia pozdrawia. Zezująca damulka ma za towarzysza piesa wyjątkowo żywotnego, ruchliwego, szybko się przemieszczającego co jest dla dziewusi wybitnie niekomfortowe...no cóż jakoś to być musi...

A ja miałam nadzieję, że on naszą księżną rozrusza, a tu nic:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...