Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Wczorajszy dzień zakończył się deszczem ufff :) padało konkretnie, trochę wiało... w koło "chodziły" burze - nas ominęły.

Tey boi się wyładowań..., jest sam z psami i piszczy, biega nerwowo po pokoju..., kolacji nie chciał jeść. Siedziałam z nimi..., wietrzyłam / chłodziłam poddasze - pootwierałam co się dało. Tey leżał przytulony do mnie..., wpatrzony w okno. Przestał dyszeć ale nie ruszył dupci, nie "odkleił" się od nóg do chwili ustania grzmotów. 

Noc chłodna, wszyscy spali jak "zabici"...., dziś od rana w ogrodzie...., mokra trawa, mokre krzaki nie przeszkadzały nawet dziadeczkom :)

Zapowiadają burze, oby takie jak wczoraj.

 

Link to comment
Share on other sites

Ufff, przeżyliśmy noc.

Parno, prawie bezwietrznie..., spadło kilka kropel deszczu. Burze przechodziły bardzo blisko... ale udało się wszystkie ominęły nas. Waliło, błyskało...horyzont na biało. Zrobiło się bardzo gorąco wentylatory pracowały, okna otwarte - siedziałam i pilnowałam śpiące psy - do 3 nad ranem.

Zapowiadają jeszcze na dziś burze..., oby nas omijały.

Już po spacerku, śniadanku. Odpukać, stado znosi upały dobrze. Zwolniły..., więcej piją, mniej biegają ale apetyty dopisują :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupiłyśmy dywanik antypoślizgowy dla Szagusia..., zabawki do wspólnej zabawy z psem i maszynkę do golenia z dużym zestawem - grzebienie, szczotki, nożyczki, obcinarka do pazurków + pilniczek .

Wydałyśmy 110zł

 

b3d10f2180acc7e1med.jpg

Link to comment
Share on other sites

1ccf20b85a42838dmed.jpg

 

Flapi po zabiegu operacyjnym - wycięto zmianę nowotworową. Prowadzi ją doktor Nieradko w Boliłapce (leczy też Tuptusia)

Pojechała do lecznicy na kontrolne badanie krwi, umówić się na czyszczenie ząbków i umówienie ewentualnego zabiegu usunięcia tłuszczaka.... + pokazałyśmy  mały "pryszcz" który lizała. I zaczęło się :(

Wyniki krwi dobre...wątrobowe, trzustkowe, nerkowe - bardzo dobre. Echo serca - OK

Ząbki wyczyszczono, tłuszczak został ale mały "pryszcz" okazał się zmianą nowotworową - został wycięty z dużym zapasem tkanki. 

Ufff. Flapi czuje się dobrze, rana goi się bardzo ładnie.  

Koszt to 1167zł  po upuście.

Link to comment
Share on other sites

Promyczek - 31zł / 02.07 WiosnaA

Tuptuś - 31,90zł prezencik od nas

Miś - 31,90zł z bazarku Nadziejki 31,90zł / 03.07 (opłacam z pieniążków z tego bazarku)

 

Szaguś - 31,90zł / 07.07 MDK8

 

 

 

Przyjechały witaminki dla dziaduni 

dd26d13cac5d13bbmed.jpg

 

 

Dla Flapi kupiłyśmy witaminy w lecznicy, od razu po zabiegu - zalecane przez weta dla dziewczynki

75dd2ebe1bf9705bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2021 o 10:48, Moli@ napisał:

+ 50zł / 29.05

___________________

81zł / 29.05  - na koncie "psy i spółka"

+ 50zł / 29.06 E.R "psy i spółka"

_______________

131zł / 06.07 - wydałam na puchy i gryzaki dla stada 11.07 (przelew)

Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Za pieniążki piesków:

Miś - Nadziejka "Bazar dla Tuptusia i Misia" + deklaracja -----18,70zł / 11.07

Stefka - skarpeta -----57,26zł / 11,07

Z wątku Dianki - E.R. "psy i spółka" -----131zł / 11.07

Pikusia ----- 39,80 zł / 11.07

__________________

246,76 zł / 11.07

Kupiłyśmy puchy - Dolina Noteci 24 x 800 (dla stada)

Rurki do żucia - 300szt (dla stada)

Uszy królicze - 20szt ( dla Pikusi )

 

4e08dd8791149256med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...