Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Zabieg sterylizacji umówiony - 12.03...koszt Ok. 20 - 30 zł zobaczymy ile kilogramów wyświetli waga :), kubraczek mamy, Dianka też będzie paradować w różowym :)

Moli@ Ty mnie zadziwiasz nieustannie.....Ja już sie martwiłam jak nazbieramy na sterylkę Dianki a tutaj prosze kolejny zabieg prawie za darmo. Jak Ty to robisz?

Ale cieszę się bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Moli@ Ty mnie zadziwiasz nieustannie.....Ja już sie martwiłam jak nazbieramy na sterylkę Dianki a tutaj prosze kolejny zabieg prawie za darmo. Jak Ty to robisz?

Ale cieszę się bardzo.

 

Użyłam tajnej broni...:)

Tak jak Ci mówiłam...nie byłam pewna...już kilka suń Pani doktor nam wysterylizowała...a Dianka taka chudzinka...mama po przejściach...mamy sterylkę :)

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam paczke z rzeczami/ubraniami na bazarek od mamy Nuncek. Dziekuje bardzo. Napewno rzeczy, które nadadzą sie  do sprzedazy na bazarku zostana wykorzystane z pożytkiem. Planuje w niedługim czasie zajac sie ta sprawą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te różowe majtochy to za kare...i niech cała dogomania zobaczy, jak nasza dominantka paraduje w rózowych majtochach. Słyszałam  Diano, ze jesteś wredna dla Jessi, a fe.....

 

Co tam kolor...majty są, rozmiar pasuje...już chyba 4 sunia w nich paraduje :)

 

Rywalizuje z dużymi psami...dominująca, odważna, pilnuje terenu...

Link to comment
Share on other sites

Diana w sobotę wyskoczyła z kubraczka... prosiła nie zakładajcie, odpuściłyśmy. Szew suchy, na szczęście nie interesuje ją...biega, skacze, bawi się z Julką czuje się bardzo dobrze a jaki apetyt :)...W niedzielę miała gości, ludzi którzy ją znaleźli w lesie...którzy nie widzieli jej przez 2 tygodnie. Ich wyraz twarzy bezcenny :), byli miło zaskoczeni widokiem uśmiechniętej, wesołej, posłusznej, odkarmionej Dianki...

Link to comment
Share on other sites

Witaj!

oferuję fanty na bazarek dla psiaka. Głównie ubrania damskie na szczupłą osobę (małe rozmiary). Napisze na priv

Fanty/ubrania  otrzymałam.  Z otrzymanych fantów cześć sprzedałam  pozabazarkowo i uzbierała sie kwota 30zł. Przelewam te kwotę na konto Moli@ z przeznaczeniem dla tymczasów Moli@ i Joi, w tym równiez dla Dianki. Niech skorzysta ten psiak, który akurat najbardziej potrzebuje. Jak pieniażki wpłyna prosze Moli@ o potwierdzenie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Fanty/ubrania  otrzymałam.  Z otrzymanych fantów cześć sprzedałam  pozabazarkowo i uzbierała sie kwota 30zł. Przelewam te kwotę na konto Moli@ z przeznaczeniem dla tymczasów Moli@ i Joi, w tym równiez dla Dianki. Niech skorzysta ten psiak, który akurat najbardziej potrzebuje. Jak pieniażki wpłyna prosze Moli@ o potwierdzenie wpłaty.

 

Nuncek, Doris66 bardzo dziękujemy - wpłata 30 zł :)

 

Pieniądze przeznaczymy na preparat na kleszcze...kleszczy bardzo dużo część psów musimy zakraplać bo w zabawach niszczą, ściągają sobie obroże

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...