Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Dnia 18.10.2022 o 20:06, dwbem napisał:

U mnie też leje i boję się, że jak nie przestanie to ta durna Kama nie wyjdzie i się nie wysika.

Rano (pierwsze wyjście) wychodzimy do ogrodu..., gdy leje to w locie sikają i pakują się do altany. Nieraz stoję jak ten lampion i moknę a towarzystwo siedzi po daszkiem i lampi się na mnie 🙃

Link to comment
Share on other sites

Mój Maks niechętnie ale wyskoczy choć na jedno siknięcie ale ta adoptowana Kama nie siknie ani kropelki, jak ją wyciągnę siłą to potrafi wyrwać się z obróżki i zwiać pod daszek na schodki do domu, mała zołza. I potrafi tak trzymać kilkanaście godzin bo w domu też nie siknie.

A żółte maliny znam, są równie pyszne jak czerwone.

Link to comment
Share on other sites

Rozi, założyła wątek DOGOPSY..., myślę, że bardzo potrzebny, czas chyba zastanowić się / przedyskutować co dalej, jak przetrwać kryzys - nie tylko ekonomiczny

 

 

 

Ogólnie nie jest dobrze - topnieją zasoby finansowe ... wszyscy zaczynają oszczędzać inni obawiają się np włamań -

swoje psy na czas wyjazdu nie oddają do HOTELU ale proszą o wyprowadzanie - zaprzyjaźnionych sąsiadów, rodzinę itp , na noc zaciągnięcie zasłon, zapalenie światła

Padło na mnie wyprowadzanie cudzesów 😉

8dc7bda8ea169e62med.jpg

7495966913fe9c3emed.jpg

fbeb59f5c546d96bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 15:17, Aldrumka napisał:

To źle przeczytałam, nie Ty wyjeżdżasz i nie o psach pod Twoją opieką mowa  🙂

A wątek rozi - ciekawe czy zgromadzi wiele dogomanek .

Zobaczymy, czasami życie zaskakuje.

Zastanowić się gdzie można ciąć koszty...

Przydałoby się dogadać z hotelikami / PDT..., przecież większość wyrosła z dogo np żeby przyjmowały po jednym piesku tylko za karmę + bez zmian opieka weterynaryjna.

Tak robi Jaaga tylko moim zdaniem przesadza z ilością przyjmowanych zwierzaków za Bóg zapłać 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...