Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

https://www.onet.pl/styl-zycia/wamizpl/w-tym-kraju-nie-ma-juz-schronisk-ani-bezdomnych-psow-jak-to-mozliwe/08pr1gz,30bc1058

 

"Przepis na sukces

  • Po pierwsze, Holendrzy wcielili zaawansowany program sterylizacji czworonogów. To znacznie zmniejszyło liczbę miotów wśród bezdomnych zwierząt. Do tej pory udało się wysterylizować prawie 80 proc. zwierząt, a przy okazji przebadać je i zaszczepić.
  • Po drugie, wprowadzono wyższy podatek od kupna psa, by zachęcić ludzi do adopcji.
  • Po trzecie, wprowadzono nowe, restrykcyjne prawo, według którego psy mają prawo do zdrowego i szczęśliwego życia. Osobom, które zaniedbują i maltretują czworonogi, grozi kara grzywny nawet do 15 tys. euro oraz do 3 lat więzienia.
  • Po czwarte utworzono specjalną służbę publiczną, której zadaniem jest egzekwowanie nowych przepisów. Grupa ta jest upoważniona do odebrania zwierzęcia każdemu, kto je maltretuje.
  • Po piąte Niderlandy rozpoczęły też ogólnokrajową kampanię zachęcającą do adopcji zwierząt ze schronisk"
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 09:50, Moli@ napisał:

Nie mogę wstawiać / wysyłać zdjęć z FOTOSIKA, mam taki komunikat

"Wystąpił błąd podczas połączenia z serwerem plików."

 

Proszę o podpowiedź jak jeszcze można przesłać zdjęcie... ale tak łopatologicznie 😞

Ja wysyłam z dysku bezpośrednio, kopiuj-wklej, tylko rozmiar trzeba zmniejszyć jak za duży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...