Jump to content
Dogomania

Lunka/Lenka ma wspaniały DS:) :) :)


AgusiaP

Recommended Posts

a Lunka niech się nie martwi... znajdzie się domek właściwy... musi ... a w sieni to niech sobie kalendarz z psami powieszą jak bardzo pragną :P

Do sieni niech się sami wyprowadzą i pomieszkają,pośpią w zimnym bo wątpię czy jest ogrzewana,dobrze im to zrobi na rozum.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Do sieni niech się sami wyprowadzą i pomieszkają,pośpią w zimnym bo wątpię czy jest ogrzewana,dobrze im to zrobi na rozum.

Buraczany światek był i jeszcze długo będzie :( Zapewne doskonałym lokum była by właśnie sień dla nich,bo warzywka świetnie się weń przechowują,w przeciwieństwie do zwierzaczków!

Link to comment
Share on other sites

Elu Lunka ma grzbiet rudy,więc to nie ona....choć trzeba przyznać,że bardzo podobne.Gdzieś mi ten psiaczek mignął na FB ,ale nie znam szczegółów Elu co z tą sunią?
pulpit519.jpg

Tak, ogromnie są podobne. Nie widziałam zdjęcia Luneczki z góry więc nie miałam takiego porównania. Ta sunia, której zdjęcia wkleiłam została wyrzucona w worku na śmietnik :( Na szczęście zauważono ją w porę.
To link do artykułu o tym zdarzeniu.

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/znalazla-psa-na-smietniku-byl-ledwo-zywy-i-zaniedbany,461428.html
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...