Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

Elik, mialam problem z przeslaniem zlotowek wiec poszlo w dolarach. Nie wiem dlaczego Pay Pal sie tak zachowuje.

Czy doszla wplata od Malgorzaty K . z FB ? Pamietam ze probowala wyslac przez PayPal .

Zle sie dzieje z finanasami Brysia. 80 % deklarowiczow nie wplacilo za kwieciem I wiele juz nic nie wplaca od stycznia. BARDZO PRZYKRO :(

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Ingrid44 napisał:

...

Czy doszla wplata od Malgorzaty K . z FB ? Pamietam ze probowala wyslac przez PayPal .

...

Ostatnia wpłata Małgorzaty K. wpłynęła na PayPal 15.01.2016 i były to deklaracje za XI. i XII.2015 r.

Link to comment
Share on other sites

Murko, możemy prosić o nowe zdjęcia Brysia? Wiem, że ruch jak na autostradzie u Ciebie, ale nie wiem, jakoś mam nadzieję, że nowe zdjęcia odmienią los Brysia. Ostatnie ma bardzo smutne, takie poważne i może to zniechęca?
Już sama nie wiem, nie rozumiem tej posuchy.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś napisał:

Murko, możemy prosić o nowe zdjęcia Brysia? Wiem, że ruch jak na autostradzie u Ciebie, ale nie wiem, jakoś mam nadzieję, że nowe zdjęcia odmienią los Brysia. Ostatnie ma bardzo smutne, takie poważne i może to zniechęca?
Już sama nie wiem, nie rozumiem tej posuchy.

Niestety masz racje:(

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Lucyna napisał:

Witam u Brysia, pomocna dłoń się zgłasza, póki co zadeklaruję 30 zł pomocy miesięcznie i kciukasy zaciśnięte za domek dla kasztanowego przystojniaka.

Do kogo wysyłamy deklaracje?

Pozdrawiam serdecznie

Jestem, jestem :) Wielgachne dzięki za wsparcie finansowe, bo jest baaaardzo potrzebne. Osoby z f.b. która naciskały żeby zabrać Brysia do hoteliku, i deklarowały wsparcie finansowe, jakoś o tym wsparciu zapomniały :(

Już śle nr konta Brysiowego :)

Link to comment
Share on other sites

O 30.04.2016o22:52, Ingrid44 napisał:

Bardzo ,bardzo dziękuje Lucynko :). Widze ze dostałaś link do wątku Brysia. 

Wplacamy do Elik. Jak tu zajrzy to wyśle ci numer konta ma PW. Ja nie posiadam bo wysyłam przez PayPal. 

Ja rowniez dziekuje:)

Martwie sie o Brysia:(

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wczoraj porobić ładne zdjęcia Brysia, dzisiaj wieczorkiem postaram się je obrobić i wrzucić.

Póki co rozliczenie:

 

Stan konta na 31 marzec wynosił -378 zł

Wpłaty:

+378 zł elik

Razem: 0 zł

 

Koszty na kwiecień:

-360 zł hotelowanie

-7,50 zł odrobaczenie

Razem: -367,50 zł

 

Stan konta na 30 kwietnia wynosi -367,50 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zrobię przelew na kwotę 367,50 zł i proszę o potwierdzenie, gdy pieniądze znajda się na koncie.

Brysiu był odrobaczany:

IX - przez Dorę,

X, II, IV -  w hoteliku

Czy tak częste odrobaczanie nie zaszkodzi  Brysiowi ?

Myślę, że teraz konieczna jest obroża lub krople przeciw pchłom i kleszczom.

 

Link to comment
Share on other sites

Odrobaczanie co 3 miesiące jest wskazane nawet dla zwierząt w mieszkaniach.

My odrobaczamy co 3 miesiące wszystkie psy, także swoje prywatne, nasze koty oraz odrobaczają się też wszyscy domownicy (dziecko także). To jest profilaktyka ustalona z wetem i z lekarzem ludzkim, dzięki której minimalizujemy ryzyko inwazji robali. Przy tak dużej rotacji zwierząt z różnych źródeł jest to konieczne niestety i wpisane w uroki prowadzenia tego typu działalności:)

Pierwsze odrobaczenie każdego psa powtarzamy po dwóch tygodniach, żeby wybić robactwo, które wylęgnie się z jaj (bo preparaty jaj nie usuwają, tylko osobniki dorosłe), stąd po odrobaczeniu przez Dorę my zrobiliśmy kolejne u siebie po dwóch tygodniach.

 

Fiprex także podajemy wszystkim psom co 3 miesiące (zabezpiecza przed inwazją pcheł - nawet jak nowy pies coś przyniesie to się nie rozniesie). Bryś dostawał Fiprex na początku marca.

Link to comment
Share on other sites

Że po dwóch tygodniach pierwsze odrobaczenie się powtarza to znana sprawa, ale nie wiedziałam, że jest wskazane powtarzać  potem co 3 miesiące :) No tak, przy dużej rotacji zwierząt jest to wskazane.

Czy ten fripex za 6,00 zł działa także na kleszcze ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...