Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Madziu, mam jeszcze pytanie, czy rozliczać mogę w takiej formie jak np. na tym wątku? http://www.dogomania.com/forum/topic/67904-pomocy-henio-wrocil-z-adopcji/page-377  Przy każdej wpłacie aktualizuję na wątku na bieżąco. Czy wolalabyś, żeby rozliczenie bylo na pierwszej stronie?

A nie wiem....rozliczaj jak Ci wygodnie......:)

biedna Tyczunia,tak bym chciala ja przytulic.......

Link to comment
Share on other sites

Masz rację DORA1020,że biedna Tyczunia. Oczy są ewidentnie bardzo chore, na zdjęciu widać,że prawe jest wypukłe a więc boli ją
strasznie a z drugiego jest duży wyciek.Stan zapalny zadawniony. Szkoda,że sunia musi cierpieć do końca tygodnia, aby trafić do
weta.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację DORA1020,że biedna Tyczunia. Oczy są ewidentnie bardzo chore, na zdjęciu widać,że prawe jest wypukłe a więc boli ją
strasznie a z drugiego jest duży wyciek.Stan zapalny zadawniony. Szkoda,że sunia musi cierpieć do końca tygodnia, aby trafić do
weta.

 

To juz tylko 2 dni........aby jeszcze czwartek...moze w piatek sie uda? A jak nie to w sobote.

Wyslalam numer konta Ani,nie do wszystkich .......reszta jutro...przepraszam,ale padam.......

agat21   do Ciebie nie moge wyslac pw

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie na wątku staruszeczki. Super, że znalazło się tyle dobrych dusz, które chcą jej pomóc :) Chętnie zostanę skarbnikiem Tyczeńki ;)
Konto do Dory już wysłane, ona roześle do każdej cioteczki :)

Bardzo się cieszę, że zgodziłaś się zostać skarbnikiem Tyczuni :)
Oczka suni są faktycznie w fatalnym stanie :(
Dora to fantastycznie, że konsekwentnie drążyłaś temat. Dzięki Tobie sunia już teraz ma 100 x lepiej, a jak dostanie odpowiednią opiekę weterynaryjną, to będzie jak w psim raju :)
Jeszcze jeden pies dostał to, na co zasługują wszystkie :)
Link to comment
Share on other sites

Dora, to dobry pomysł, żeby wydzielić wątek dla Arona. Jego sytuacja jest beznadziejna... i trudniej mu pomóc, gdy Ciebie nie będzie już lokalnie na miejscu. Gdyby znalazł się ktoś z tamtych okolic, kto mógłby chociaż nadzorować stale sytuację, byłoby łatwiej.

Jak myślisz, czy ta kobieta "właścicielka" po tym jak oddała Tynię, będzie chciała współpracować w zakresie pomocy Aronowi? Nie będzie oporów z jej strony?

Link to comment
Share on other sites

Madziu, mam jeszcze pytanie, czy rozliczać mogę w takiej formie jak np. na tym wątku? http://www.dogomania.com/forum/topic/67904-pomocy-henio-wrocil-z-adopcji/page-377  Przy każdej wpłacie aktualizuję na wątku na bieżąco. Czy wolalabyś, żeby rozliczenie bylo na pierwszej stronie?

jesli mogę się wtrącić, to dobrze jest rolizczać tu i tu. Jak się na pierwszą nie daje, to wątek traci przejrzystość. :) bo  nie każdy ma czas czytać całość.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację DORA1020,że biedna Tyczunia. Oczy są ewidentnie bardzo chore, na zdjęciu widać,że prawe jest wypukłe a więc boli ją
strasznie a z drugiego jest duży wyciek.Stan zapalny zadawniony. Szkoda,że sunia musi cierpieć do końca tygodnia, aby trafić do
weta.

Będę się starała jak najszybciej zawieźć ją do okulisty. i do weta ogólnego też. Jutro umówię termin. Myślę, że w piątek powinno się udać.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Bakusiowej.

Wątek przeczytałam od deski do deski,skończyłam przed chwilą i bałam się,że braknie dla mnie miejsca na cegiełkę,

zostało ostatnie 20.00 zł,biorę i deklaruję stałą. od stycznia.

Bardzo się cieszę,że sytuacja psiaka jest już stabilna i ma ciepło.

Tyśka,kocham Cie , Twój nick  jest mi szczególnie bliski,tak wołam na swoją wnuczkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...