Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Zaglądam do Maszeńki i melduję, że przelałam dla ślicznotki 141,50 z bazarku

http://www.dogomania.com/forum/topic/144836-rozliczamciuszki-i-nie-tylko-dla-maszki-zgarni%C4%99tej-z-ulicy-do-2101-godz2000/

Elu, jak przelew dojdzie bardzo proszę potwierdź na bazarku.

Makila życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!


Gabrysiu kochana wielkie dzięki, to ogrom kasiory :) :) :)
Oczywiście jak tylko kasa wpłynie na konto, zaraz dam znać i potwierdzę na wątkach :) Dzięki :)
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Maszą u weta żeby sprawdzić dlaczego ma takie problemy ze wstawaniem.

Miała zrobine RTG stawów biodrowych i okazało się, że niestety lewy staw jest w bardzo złym stanie.

O ile nic mi się nie pomyliło, to kość wyskoczyła z panewki i są tam zmiany zwyrodnieniowe które ją bolą.

Prawdopodobnie jest to operacyjne, ale to jeszcze muszę skonsultować z wetem ortopedą.

Masza dostała leki przeciwbólowe do soboty. W niedzielę i poniedziałek ma nie dostawać leków i mam obserwować czy jest po lekach lepiej czy nie.

 

Są też wyniki histopatologiczne i na szczęście guzki to mięśniaki. Prawdopodobnie trzeba będzie usunąć guzek z listwy mlecznej, ale to nie wcześniej niż druga połowa lutego.

 

288nmf6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, jeśli pozwolisz w przyszłości skorzystam :) Maszeńka niestety ma tylko 15 zł deklaracji, a potrzeby ogromne :(

Pamiętam, że obiecałam bazarek na Maszeńkę. Teraz tylko ogarnę wysyłkę z kończących się bazarków i coś zrobię dla suni. Tym bardziej, że potrzeby nowe widać.

Na szczęście histopatologia w porządku, ale problem ze stawem.........ech, życie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, ja na prawdę kilka razy podskoczyłam z radości :D Maszeńka słodka psinko jeszcze trochu pożyjesz. Może znajdziemy Ci dobry domek, żebyś choć w sędziwych latach była zadbanym psem :)

Pamiętam, że obiecałam bazarek na Maszeńkę. Teraz tylko ogarnę wysyłkę z kończących się bazarków i coś zrobię dla suni. Tym bardziej, że potrzeby nowe widać.
Na szczęście histopatologia w porządku, ale problem ze stawem.........ech, życie.


Tak kasa na pewno będzie bardzo potrzebna. Operacje ortopedyczne do tanich niestety nie należą, ale nie możemy skazywać na cierpienie sunię, która całe swoje dotychczasowe życie miała pod przysłowiowym psem :( Niech chociaż starość ma bezbolesną.

Gdyby wiedziała, że tyle kochanych, troskliwych Ludzi zgromadziło się wokół Niej, pewnie byłaby szczęśliwsza :)


Dzisiaj wpłynęło na rachunek Maszeńki 141,50 zł od kochanej Gabi79 uzbierane na bazarku, który zorganizowała.
Gbrysiu, WIELKIE, OGROMNE DZIĘKI :D :D Duża buzia :D

Wczoraj na konto Maszki wpłynęło 20 zł od Ani75. Aniu wielkie, serdeczne dzięki :D :D

Makila, bardzo, bardzo Ci dziękujemy za wizytę z Maszeńka u weta. Bardzo Cię proszę, przy najbliższej okazji zapytaj o koszt usunięcia tych guzków z listwy mlecznej i ewentualny koszt operacji ortopedycznej.
Gdyby się okazało, że jest to w naszych możliwościach finansowych, to może dałoby się połączyć w jedną operację, żeby nie za często usypiać sunię. Pewnie głupstwa pletę, ale zapytać warto :)

A jak Twoje zdrowie Makila ?? Już wszystko ok ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...