Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

To bardzo dobry pomysł z tym dzwonieniem :) Poproszę Makili, żeby zadzwoniła, bo tylko Ona będzie mogła dać odpowiedź na ewentualne szczegółowe pytania.
Mówisz, że ta pani doktor nawet telefonicznie coś podpowie ?

Link to comment
Share on other sites

ciocia zawsze można zadzwonic do dr Olender bo to wspaniały lekarz i człowiek. Powiedziec dokładnie co się dzieje i poprosic aby poleciła lekarza w Krakowie. Oni z pewnością mają rozeznanie. Ewentualnie można psiaczki umówic na wizytę bo jak czytam nie tylko Maszeńka dostała paraliżu. Z Krakowa do Tychów to nie aż tak daleko.

To dobry pomysł z tym telefonem, ale nie znalazłam pod tym linkiem numeru telefonu do tej pani doktor. Czy Ty znasz może ten nr ?
Link to comment
Share on other sites

Przychodnia weterynaryjnaArkalek.wet Violetta Olender
2151

Nad Jeziorem 76
Tychy
 

32 218 61 11
664 133 973


godziny otwarcia
poniedziałek: 9:00 do 19:00
wtorek: 9:00 do 19:00
środa 9:00 do 19:00
czwartek: 9:00 do 19:00
piątek: 9:00 do 19:00
sobota: 9:00 do 13:00
niedziela: nieczynne
 
Dziś już nieczynne ale można dzwonic na telefon komórkowy :)
Link to comment
Share on other sites

Hurraaaaaa doczekałyśmy się !!!! :)
Maszeńka wstała i zaczęła chodzić !!!!!:D
Maszeńka wspaniała sunieczko :D


elik,a jaki jeszcze piesio u Makili ma takie problemy?

Dopytałam Makilę. Ten drugi psiaczek niestety nie ma poprawy :( To jest Karlos jeśli dobrze zapamiętałam. Ma swój watek na dogo.
Link to comment
Share on other sites

Hurraaaaaa doczekałyśmy się !!!! :)
Maszeńka wstała i zaczęła chodzić !!!!! :D
Maszeńka wspaniała sunieczko :D


Dopytałam Makilę. Ten drugi psiaczek niestety nie ma poprawy :( To jest Karlos jeśli dobrze zapamiętałam. Ma swój watek na dogo.

To naprawdę wspaniała wiadomość! :) Dobrze,że Makila natychmiast pojechała do weta i Maszeńka dostała zastrzyki :)

Dziękuję za info. o drugim piesiu Karlosie...:(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, że dzielicie ze mną radość :) :) :)
Do pani doktor, o której pisała Martusia zadzwonię sama, wypytawszy dokładnie Makilę o objawy występujące u obu psiaczków. Zapytam czy w tej sytuacji, jeśli u Maszeńki jest wyraźna poprawa, zaciągać opinię neurologa, czy jednak nie ma potrzeby.
Nie chcę, nie mogę ingerować w sprawy Karloska. Makila na pewno też poinformowała opiekunkę Karloska o tym co zaszło. Chętnie zobaczyłabym co dzieje się na Jego wątku.
Bogusik, czy masz może link do wątku Karloska ?

Link to comment
Share on other sites

ojej ale tu się dzieje dobrze, że sunia już lepiej - mam nadzieję, że tak już zostanie
Biedny Karlosek - mam nadzieję, że u niego też szybko będzie poprawa

Tez mam taką nadzieję i żałuję, że jest weekend i aż do poniedziałku trzeba czekać z telefonem do Tych :(
Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki za Maszeńkę, wiem z doświadczenia że po sterydach czasem się dostaje "kopa" w sensie pozytywnym, ale jeśli to coś poważnego, to wkrótce znowu może nastąpić spadek formy i to gwałtowny :( Tak było w przypadku mojego boksera :( Oby u Maszki wszystko poszło dużo lepiej!

 

A tymczasem serdecznie zapraszam na bazarek, który w 75% jest na Maszkę:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145348-ciuchowisko-przeceny-dla-maszki-i-frania-do-24-lutego-godz-20/?p=16050830

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki za Maszeńkę, wiem z doświadczenia że po sterydach czasem się dostaje "kopa" w sensie pozytywnym, ale jeśli to coś poważnego, to wkrótce znowu może nastąpić spadek formy i to gwałtowny :( Tak było w przypadku mojego boksera :( Oby u Maszki wszystko poszło dużo lepiej!

A tymczasem serdecznie zapraszam na bazarek, który w 75% jest na Maszkę:

http://www.dogomania.com/forum/topic/145348-ciuchowisko-przeceny-dla-maszki-i-frania-do-24-lutego-godz-20/?p=16050830


Wielkie dzięki, duża buzia :D
Link to comment
Share on other sites

Masza narobiła niezłego zamieszania.

Całe szczęście, że szybko jej przeszło, ale tak jak piszą cioteczki, ja też uważam, że konieczne są bardziej szczegółowe badania neurologiczne.

Prawdopodobnie całe życie nie spotkało jej nic dobrego i fajnie gdyby miała możliwość poznać człowieka z innej, lepszej strony.

Mam nadzieję, że jeszcze nacieszy się życiem

 

To link do wątku Karlosa który też ma porażenie http://www.dogomania.com/forum/topic/138380-karlos-psi-staruszek-po-2-operacjach-czeka-na-ratunek-pom%C3%B3%C5%BC/

Link to comment
Share on other sites

Masza narobiła niezłego zamieszania.
Całe szczęście, że szybko jej przeszło, ale tak jak piszą cioteczki, ja też uważam, że konieczne są bardziej szczegółowe badania neurologiczne.
Prawdopodobnie całe życie nie spotkało jej nic dobrego i fajnie gdyby miała możliwość poznać człowieka z innej, lepszej strony.
Mam nadzieję, że jeszcze nacieszy się życiem

To link do wątku Karlosa który też ma porażenie http://www.dogomania.com/forum/topic/138380-karlos-psi-staruszek-po-2-operacjach-czeka-na-ratunek-pom%C3%B3%C5%BC/

Makila bardzo dziękuję za info :)

Cieszę się, że też jesteś zdania, że dobrze byłoby skonsultować Maszeńkę z innym wetem. Mam na myśli dr Kortę, który ma gabinet na tej samej ulicy, co i Twój wet, tylko kilka domów wcześniej :)
Tam leczę mojego Bingusia i mogłabym umówić wizytę. Powiedziałabym, że to sunia bezdomna na utrzymaniu kilku osób. Ten wet ma serce dla bezdomniaków i pewnie da niższą stawkę. Mogłabyś zabrać tam także i Karloska.
Link to comment
Share on other sites

Faktury  za wczorajszą i dzisiejszą wizytę u weta

j79u0k.jpg

2emd7rk.jpg


Zaraz prześlę Ci kasę za weta i za hotel. Mamy konta w tym samym banku więc powinnaś dostać za chwilę pomimo weekendu. Bardzo proszę potwierdź na wątku jak otrzymasz.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...