Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

DS Kongresa przekazał 200 zł na psiaki w hotelu, którym nie mogli podarować domu. Z tego 10,50 zł zostawiam dla Kongresa, aby pokryć całość kosztów wet (rozliczenie w pierwszym poście na jego wątku), a resztę (189,50 zł) przekazuję na konto Erga, ponieważ to jego najbardziej było żal Państwu, że nie mogą go adoptować - suńka chciała go zjeść ;)  Ergo był najmniej adopcyjny z kliki psów, które brali pod uwagę.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

DS Kongresa przekazał 200 zł na psiaki w hotelu, którym nie mogli podarować domu. Z tego 10,50 zł zostawiam dla Kongresa, aby pokryć całość kosztów wet (rozliczenie w pierwszym poście na jego wątku), a resztę (189,50 zł) przekazuję na konto Erga, ponieważ to jego najbardziej było żal Państwu, że nie mogą go adoptować - suńka chciała go zjeść ;)  Ergo był najmniej adopcyjny z kliki psów, które brali pod uwagę.


Bardzo dziękuję :) to wielka pomoc :)
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

 

Stan konta na 24 czerwca wynosił -344 zł

Wpłaty:

+344 zł AgaG

+200 zł jess

+189,50 zł DS Kongresa

Razem: +389,50 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie

-20 zł odrobaczenie

Razem: -470 zł

 

+389,50 zł - 470 zł = -80,50 zł

Stan konta na 24 lipiec wynosi -80,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:
 
Stan konta na 24 czerwca wynosił -344 zł
Wpłaty:
+344 zł AgaG
+200 zł jess
+189,50 zł DS Kongresa
Razem: +389,50 zł
 
Koszty:
-450 zł hotelowanie
-20 zł odrobaczenie
Razem: -470 zł
 
+389,50 zł - 470 zł = -80,50 zł
Stan konta na 24 lipiec wynosi -80,50 zł.


a u Ergo było tak: po wpłatach: od Yoana (deklaracja stała za lipiec) 15 zł. oraz

od jolantina (za drugie półrocze) 60 zł. saldo w dniu 9.07 2015 to + 85,26

Następnie doszły wpłaty 108 z bazarku Ewkar oraz 10 zł od dorcia 2 w sumie dziś saldo to 203, 26

Wpisuję to rozliczenie na pierwszą, w poniedziałek zrobię przelew za hotel i uwzględnię :) Dziękuję wszystkim, którzy pomagają Ergusiowi.
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia wspaniałe! 

A Państwo, którzy adoptowali Kongresa rzeczywiście muszą być bardzo fajni i wrażliwi, jeśli podarowali Ergusiowi kolejne dni w hotelu :)

To są naprawdę fajni ludzie.Wyjątkowo zwierzęcolubni, bardzo sympatyczni.Poprzednie psy były też przygarnięte, jeden znaleziony w lesie z podciętym gardłem.Mają dwa koty, zajmują się również stadem bezdomniaków, które wysterylizowali i wykastrowali na własny koszt.Mam nadzieję, że nie naruszam ich prywatności, ale chciałam to napisać.Wokół nas nie ma tylko złych ludzi, zwyrodnialców, bezdusznych istot.Są i tacy, jak Monika i jej TŻ, których poznałam przez siostrę Moniki, forumowiczkę z miau.Na co dzień tacy ludzie są mniej widoczni, ale są i to jest budujące.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Post 1943:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-98

 

+ ostatnie wyróżnienie na olx za 5,99 zł z 50 zł dla Ergo na Gliwice do 26 sierpnia:

 

762337c8f9bb2d61gen.jpg

 

Wyróżnienie z drugiego konta na podkarpackie Rzeszów, do 28 sierpnia, z kolejnych 50 zł:

 

9fa2a04375243a8fgen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bazarek się skończył, na pewno parę groszy wpadnie, cieszę się bardzo i dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagają temu psu.

Pozwolę sobie wkleić zdjęcia pięknych i szczęśliwych piesków.Miły chłopczyk cieszy się ich względami, ale one mają zaledwie kilka takich osób, które darzą zaufaniem.Piękne są, prawda?

[url=http://naforum.zapodaj.net/84afb20557ac.jpg.html]84afb20557ac.jpg[/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/13af93084915.jpg.html]13af93084915.jpg[/url]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przelew zrobiony.AgaG., mogłabyś potwierdzić na wątku bazarkowym kiedy pieniądze dotrą? Poprosiłam dorcia2 o przelew 10 zł na Twoje konto, podałam jej Twoje dane.


Wielkie dzięki zaraz zerknę na konto. :)Z bazarku jeszcze nie przyszła wpłata, natomiast 30 zł deklracji stałej od pani Anny G-R
bardzo dziękuję

OBECNE SALDO po wpłacie za hotel Ergo to +152,76


Jak się skończy mój pierwszy bazarek dla Ergo, zamierzam zaraz następny zrobić.
Link to comment
Share on other sites

I nikt nie pyta o cudownego psiaka? Szkoda.. To kolejny pies, który mimo swoich zalet już tyle czeka.


Niestety nikt
Link to comment
Share on other sites

A ja takiego bezdomnego psa spotkałam, zgłosiłam do UM, mieli go zabrać i umieścić w hotelu.Muszę zadzwonić i się dopytać.Z psami jest tak, że gdzieś się pojawią, potem zmieniają miejsce pobytu i nie wiadomo gdzie ich szukać.Pies łagodny, miły.

[url=http://naforum.zapodaj.net/b27e8fb0de1f.jpg.html]b27e8fb0de1f.jpg[/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/5a1fb39c2855.jpg.html]5a1fb39c2855.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki zaraz zerknę na konto. :)Z bazarku jeszcze nie przyszła wpłata, natomiast 30 zł deklracji stałej od pani Anny G-R
bardzo dziękuję

OBECNE SALDO po wpłacie za hotel Ergo to +152,76


Po ostatnich wpłatach edytuję:
przyszły wpłaty od

ewkar 74,30 zł
dorcia2 10 zł
saldo dziś to + 237,06

Bardzo dziękuję wszystkim pomagającym Ergo

Moja znajoma, której kiedyś wydałam psa do adopcji, też obiecała pomoc dla Ergo :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...