Jump to content
Dogomania

Tora (dawniej Moira) i jej młode w DS :)


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Spokojnie, Elik, wszyscy jesteśmy ludźmi. Ja zaliczyłam dziś atak złości - autobus spóźnił się 20 minut. I nie chodzi o to, że stałam 20 minut na przystanku. Chodzi o to, że spóźniłam się do pracy. A tu za spóźnienie lokomocji usprawiedliwień nie dają. 

 

Rany... Oddałam raport, przedyskutowaliśmy i... mam przerąbane. :) nie wiem w co ręce włożyć!

Tym bardziej potrzebuję Waszej: Twojej i innych cioć pomocy, bo inaczej leżymy z Moirą (i nie mam na myśli czegoś takiego jak z moją kudłatą zarazą, której ogromny materac z pianki zapamiętującej kształt nie podszedł i zaanektowała nasze łóżko). 

 

Mam nadzieję, ze jutro wszystko pójdzie sprawnie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, Elik, wszyscy jesteśmy ludźmi. Ja zaliczyłam dziś atak złości - autobus spóźnił się 20 minut. I nie chodzi o to, że stałam 20 minut na przystanku. Chodzi o to, że spóźniłam się do pracy. A tu za spóźnienie
przystanku. Chodzi o to, że spóźniłam się do pracy. A tu za spóźnienie lokomocji usprawiedliwień nie dają.
Rany... Oddałam raport, przedyskutowaliśmy i... mam przerąbane. :) nie wiem w co ręce włożyć!
Tym bardziej potrzebuję Waszej: Twojej i innych cioć pomocy, bo inaczej leżymy z Moirą (i nie mam na myśli czegoś takiego jak z moją kudłatą zarazą, której ogromny materac z pianki zapamiętującej kształt nie podszedł i zaanektowała nasze łóżko).
Mam nadzieję, ze jutro wszystko pójdzie sprawnie.


Jutro ? Dzisiaj :P
Może uda mi sie skontaktować dzisiaj z betkak i ustalić co potrzeba podać do AS :)
Trzymam kciuki za Twój projekt, żeby wszystko poszło jak najlepiej :)
Link to comment
Share on other sites

... A dzisiaj jak się sprawy mają? ;)

Niestety bez zmian.
Betkak miała dzwonić dzisiaj, ale nie zadzwoniła, a jak ja dzwonię to albo telefon jest zajęty, albo słyszę: po sygnale nagraj wiadomość.
Może Tobie uda się uzyskać od betkak informacje, które są potrzebne, żeby uzyskać zwrot kasy z AS.
Link to comment
Share on other sites

cieszę się bardzo :)
Chciałabym, zeby Moira miała już sterylkę za sobą, bo jak sie przyplącze cieczka, to utkniemy.

Dokładnie to samo powiedziałam dzisiaj betkat.
Sunia byłaby już po zabiegu, gdyby nie ten zwalony słup. Prawdopodobnie jutro się odbędzie.
Link to comment
Share on other sites

Podaję i tu mój numer tel. 692 781 7
Uzupełniłam dane na wątku Sterylkowym:)

Serdecznie dziękuję :)
Wysłałam do Ciebie e-mail z prośbą o ewentualne uzupełnienie załącznika. Zadzwonię jutro, bo dzisiaj już zdecydowanie za późno :)
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wet miał ważne sprawy do załatwienia i sterylka Moiry spadła na dzisiaj wieczorem.
Trzymamy kciuki.

Malagos wielkie dzięki za zgłoszenie Moiry do zwrotu kasy za zabieg :)
Załącznik już napisany, gdy dostanę fakturę, wyślę razem na adres A.S.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...