Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

Czysty i szczęśliwy! :lol:
A ja po jeziorowym szaleństwie - klapa - wczoraj miałam jakąś grypo-gastyrczną-jednodniówkę - od rana nie rozstawałam się z kiblem (w późniejszych etapach z miską, bo nie byłam w stanie do kibla dojść), termometrem, stosem chusteczek (bo beczałam cały czas z bólu), termoforem, łóżkiem i poduszkami... Pomijając to, że od gorącki mnie tak kości zaczęły boleć, że na biodra chodzić nie mgołam, jakbym conajmniej dysplazję miała...

Ma ktoś jakieś wiećiu od Ciucci? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mniam, taki szczeniaczek :cool3: :lol:

A ja sie zakochałam - już dawno - w jeszcze jednej rasie :cool3: Tylko, że różnica między goldenem jest - golden najpiękniejszy jako szczeniak, tamten jako duży, szczeniak taki szczurek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

CSV? - Czechosłowacki Wilczak? :lol:

Mi się faraonki podobają - szczególnie jestem zakochana w jednej suce, mieszkającej w Szwecji... :lol: Wkleje jej fote później :lol:

I ja nie zdradzam jak narazie - w kolejce jest jako pierwsza Goldenka :)

Hyh... Wybieram foty na konkurs... Męczące to :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Aleb, chyba w Gdyni?
W Gdańsku była w lutym - i na kolejną w tym roku się nie zanosi :cool3:

W Gdyni będziemy - jestem wkurzona troche - w stawce Docka - OTWARTA - jest 8 psów, w tym 2 championy :roll: Troche mnie to irytuje, bo chyba dla championów jest oddzielna klasa...[/quote]


Gazus, my nie zglaszalismy sie do klasy championow bo 2 dni przed wystawa dopiero odebralismy dyplom.. Shogun Pasada pewnie odbierze najwczesniej za miesiac.. A jak nie masz potwierdzenia tytulu to raczej nie przyjma cie do klasy championow.. mnie nie chcieli przyjac...
Ale w sumie po wystawie w Gdyni jest mi to bez roznicy w ktorej klasie bylismy :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojecia.
Oni w Warszawie bardzo dlugo czekali na wplyniecie protokółów z Opola.
Czyli mniej wiecej dwa miesiace trzeba czekac na dyplom. My czekalismy dokladnie dwa i pol miesiaca...
W Sopocie pierwszy raz w championach i ciezko bedzie :)
ale co tam... :)

Link to comment
Share on other sites

No, ale liczebnościowo macie stawkę mniejszą :lol: :cool3:
Mi - jednogo z pięciu do wystawienia - psiaka naszczęście nie zgłosili, a z czwórką to się powinnam uwinąc w Sobotę. A w niedzielę jak narazie tylko beagla mam :lol:
DO Chojnic, mnie chceli nie przyjąźć - nie udało się im :cool3:

Link to comment
Share on other sites

cześć

moja koleżanka chce kupić goldena , ponieważ miałby to być piesek ( lub suczka :multi: ) wystawowy zależy jej na dobrej hodowli , czy ktoś z wielbicieli tej rasy może podać mi namiary lub linki do hodowli najlepiej z okolic śląska , jeżeli to możliwe bardzo proszę na priva bo ja w innej rasie siedzę :loveu:
i może link do wzorca rasy , a czy istniej coś takiego jak klub golden retriver ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aaliw']:evil_lol: To ja zapytam: Jak bylo na granicy? Ktos sie zainteresowal psem (czy rownie dobrze moglas tam sobie male lwiatko przewozic ;)). Sprawdzali papiery itd?[/quote]

dlatego ze Yoghi ciagle podczas podrozy spal za siedzieniem z tylu,na ziemi na chlodnyym reczniku i na swojej misce to na granicy nawet go nie zauwazyli :lol: mielismy ze soba paszport,chip Yoghi tez ma,ale na wscieklizne stwierdzilismy z hodowca ze to jeszcze za wczesnie zeby szczepic. Balam sie troche ze sie o to uczepia,ale psa nikt zarowno w Czechach jak i Austrii nie zauwazyl bo sobie spal na podlodze.Wiec ja sie nie chwalilam.A jakby sie zapytali mialam dokumenty.
TRansporterka tez nie mialam bo by w nim nie wysiedzial a podroz trwala od 4 rano do 19.30,wiec na ziemi mial wiecej luzu.ja siedzialam z tylu oczywiscie.i wszystko poszlo ok :multi: na szczescie Yoghi bardzo grzecznie przez cala podroz spal,ani razu nie nasikal w uacie tylko na postojach :lol:
[B]Franka i zuza [/B]napisalam priva bo na forum takich info udzielac nie wolno

Link to comment
Share on other sites

jupi! wlasnie jestesmy po kolejnej sesji szkolenia przyzwyczajania do klatki...dzisiaj w pierwszej sesji Yoghi siedzial w klatce 20 sekund a juz w drugiej dzisiejszej sesji wytrzymal minute nie wychodzac z otwartej klatki! Jestem z niego dumna! dalam na spod klatki gazety pomiedzy dnem a kratami i teraz ona nie trzeszczy. pozniej beda fotki :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...