Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Samba']
Co do socjalizowania Saby z innymi, to poprobuj z labradorami! Raz w zyciu widzialam, jak labrador rzucil sie na innego psa, ale to bylo na wystawie, trema i te rzeczy :wink:[/quote]
A co będzie jak to Saba pierwsza się rzuci ? :lol:
Bo z nia to jest tak, oprócz tego, że nie cierpi bulowatych to przedstawicieli pozostałych ras i nie - ras traktuje „osobniczo”, albo jej się osobnik spodoba, albo nie :wink:

[b]Bila[/b] zbyt namolnych adoratorów to Saba sprowadza do parteru :lol:

A że blabladory to „zboczki” to ja doskonale wiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']

[b]Bila[/b] zbyt namolnych adoratorów to Saba sprowadza do parteru :lol:

A że blabladory to „zboczki” to ja doskonale wiem :lol:[/quote]

Bilbusia chyba by nie zniechęciła. On się ukorzy, po czym zaleca się dalej.
Parter mu niestraszny.

Oj, zboczki, zboczki. Z tym że dużych Bilbuś raczej nie dyga. Zostają słodkie spojrzenia, kręcenie się jak bąk w kółko, dzikie gonitwy, maslany wzrok i obleśny uśmieszek :lol:

Link to comment
Share on other sites

No fajnie, Pagaj tyeż ma takie zapędy, i to niezależnie od płci przeciwnej.... 8)
Ciekawe czy w szaleństwach z Bilbusiem obdarowywali by się takimi "pieszczotami" nawzajem...[img]http://manu.dogomania.pl/emot/smiech.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pierzynka???? :evilbat:
Ze dwa komplety pościeli :evil:
Wyprawka jak znalazł :evil:

[size=1]Jedno co mnie pociesza, to fakt, że wyjeżdżam na tydzień a pies zostaje z TZ :evilbat: Tydzień bez sierści - hurrrraaa!!!![/size]

Link to comment
Share on other sites

Juz w srode?!?!? To ja jestem de wolowa, bo czekalam z gratulacjami do 9go (cos mi sie ubzduralo, ze to dopiero jutro ten Wielki Dzien :oops: )
Jest bombastic!
A jak Hugo zareagowal? Jezeli juz gdzies na DoGo sie chwalilas, to daj adres, co by dwa razy nie pisac :D

Link to comment
Share on other sites

Smrodka miałam odebrać w poniedziałek 11.07., ale hodowczyni poprosiła bym odebrała go wcześniej. Mi to było jak najbardziej na rękę, bo nie mogłam się już go doczekać i tak stałam się właścicielką dwóch psiurów :D

O naszych domowych perypetiach mozna ciutkę poczytać [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1034&postdays=0&postorder=asc&start=5595]tutaj[/url].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...