Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

pewnie zdjęcia są za duże na dogomanie;) ale fajniutko!! <3 proszę więc mysleć które psiątko, z transportem w razie czego pomożemy bo jesteśmy w kontakcie z Panią Patrycją.

Co do problemów- trudno mi powiedzieć, może coś wyskoczyć, bo to żywy organizm, nie do zaprogranowania :( który coś już w życiu przeszedł...może np. bać się albo na odwrót- warczeć na Foxa...może próbować uciekać właśnie, kopać doły...nie wiem...Póki nie przyjechał warto pomyśleć co jak w razie "w", chociaż Państwo chyba macie duże doświadczenie z psami. Eh...fajnie, że zdecydowaliście się na Radysiaka :)

 

ps. jeśli chodzi o transport to trzeba ustalać z Patrycją, ale wydaje mi się, że płatność jest przy odbiorze pieska i że Patrycja dowiezie go pod dom, chociaż to zdecydowanie musi być ustalone bezpośrednio między Wami. Może mi Pani np. podać swój numer NA PRIV a ja poproszę Patrycje, by Pani odpisałą na smsy;) a może już to jednak zrobiła:)

A jak to się wysyła na PRIV??

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Ainana napisał:

Proszę zarezerwować u Pani Patrycji transport dla naszego Radysiaka - kierunek Trójmiasto na poniedziałek.

Wiadomo ile psiaków wyjedzie tym transportem?  

proszę mi napisac swój numer na priv, to napisze do Patrycji z prośbą o rezerwacje i kontakt ;)

tzn. wiadomość do mnie prosze wysłać :) ja Pani wejdzie w mój profil to jest- wyślij wiadomość:)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

proszę mi napisac swój numer na priv, to napisze do Patrycji z prośbą o rezerwacje i kontakt ;)

tzn. wiadomość do mnie prosze wysłać :) ja Pani wejdzie w mój profil to jest- wyślij wiadomość:)

Najechać strzałką wystarczy na zdjęcie i po lewej stronie kliknąć na wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

No i padło na Prezesa... dylematy były i wciąż są. Iza bardzo dobrze jest w temacie. Jutrzejszym transportem Pani Patrycja zabiera Go z Tego miejsca. Wieczorem powinien być w domu. Mam stresa. Trzymajcie kciuki...

Cały czas myślę z gulą w gardle też o Senatorze. Żeby tylko doszły do skutku plany w jego kierunku... żeby doczekał... Będę trzymać kciuki z całych sił, bo na tą chwilę tylko tyle mogę :( Niestety.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ainana napisał:

No i padło na Prezesa... dylematy były i wciąż są. Iza bardzo dobrze jest w temacie. Jutrzejszym transportem Pani Patrycja zabiera Go z Tego miejsca. Wieczorem powinien być w domu. Mam stresa. Trzymajcie kciuki...

Cały czas myślę z gulą w gardle też o Senatorze. Żeby tylko doszły do skutku plany w jego kierunku... żeby doczekał... Będę trzymać kciuki z całych sił, bo na tą chwilę tylko tyle mogę :( Niestety.

Cudne wieści.Mam nadzieję,że pokarzesz nam Prezesa wyczesanego,czyściutkiego bo biedny taki zakołtuniony. Trzymam kciuki za jutro aby nic po drodze się nie wydarzyło.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Cudne wieści.Mam nadzieję,że pokarzesz nam Prezesa wyczesanego,czyściutkiego bo biedny taki zakołtuniony. Trzymam kciuki za jutro aby nic po drodze się nie wydarzyło.

Dziękuję Anula. Na pewno się pochwalimy, bez dwóch zdań :) tymczasem czekamy na wieści od Pani Patrycji. Prezesie, jeszcze trochę....

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Ainana napisał:

Dziękuję Anula. Na pewno się pochwalimy, bez dwóch zdań :) tymczasem czekamy na wieści od Pani Patrycji. Prezesie, jeszcze trochę....

Tak jeszcze kilka godzin i przepiękny,dostojny pies opuści ten przybytek.Będzie wolnym szanowanym psem jak to powinno być w przypadku wszystkich psiaków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ainana napisał:

Szkoda tylko że gro jego kolegów, tych Imiennych i tych Bez... - bez imienia i bez zdjęcia cierpieć bedzie dalej :( Prezes to tylko kropla w morzu, tak malo, a jednocześnie tak dużo. Jedno ŻYCIE... Żeby tylko wszystko się udało.

Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim psom.Oczywiście,że jest to kropla w morzu potrzeb ale ta kropla uratowała,dała życie w stosunku do pomagających,sporej ilości psom.Wystarczy popatrzeć na statystyki,na transporty,którymi wyjechały psiaki po nowe życie.

To i tak w przypadku Radys jest ogromna mobilizacja ludzi,którzy zaangażowali się w pomoc.Inne psiaki ze schronisk nie mają takiej pomocy jak np.sławna mordownia Wojtyszki z którą idzie walka latami.

Link to comment
Share on other sites

Anulko w Wojtyszkach wcale nie jest teraz gorzej niz w Radysach. Jest lepiej (choc wyjatkowo ciezko uzywa sie takiego przymiotnika w kontekcie tych "miejsc") Wojtyszki mialy w 2017 roku prawie 300 adopcji wiecej niz Radysy tym samym oddaly przodownictwo Radysom co do bycia najwiekszym schroniskiem w Polsce i w Europie.

Nie bylam w zadnym schronisku osobiscie ale znam.osoby ktore byly w obydwu. Psy z Wojtyszek np. maja ksiazeczki zdrowa z kompletami szczepien, wpisem.odnosnie kastracji czy sterylizacji, kazdy ma chip

W Radysach..nhmm sama zabierasz psy to wies co jest

W kazdym razie oba to twory ktore nigdy nie powinny istniec

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...