Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Tak,tak serdecznie zapraszamy do Odysa.

Widzicie,kochane,jak jest nas więcej to psiakom udaje się opuścić Radysy.

Tak jak Mokka,czy Gwiazdeczka.

Strasznie mi jeszcze Bostona szkoda,nawet nie wiem czy ogłoszenia kogoś interesują.

Ten jeden domek był nie do przyjęcia/kojec i tylko na noc wypuszczany/

Wszystkich Onkowatych też mi strasznie szkoda,ale tu widzę,że jest więcej wielbicieli i same fundacje też prężniej działają.

psy24pl.jpg

Zobaczcie to jest Odys .Owczarek Belgijski czyli Groenendaele.

Wydaje mi się,że jak w opisie jest pies przyporządkowany do rasy jako w typie,szybciej znajduje chętny domek.

W końcu nie wszystkie Onki mają stojące uszy a może Odys ma ze stresu klapnięte.

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, niestety Odys nie jest w typie belga.

Niestety, bo byłoby mu znacznie łatwiej i też wolałabym, żeby był.

 

Ma jednak zupełnie inną budowę, grubszy kościec, mocną głowę, jest większy i cieższy - i niestety nawet przy odrobinie dobrej woli nie nagniemy go do miksa belga.

Link to comment
Share on other sites

Ayam - jak często jeździcie do Radys i jakim środkiem transportu?gdybyście potrzebowały jakiejś pomocy przy zdjęciach i wogóle to mogłabym jakoś pomóc ?

 

Ja nie jeżdżę, to Kinga i Psy z Radys :) ja tam nigdy nie byłam i jestem przypadową osobą, która zobaczyła profil Psy z Radys na fb i postanowiła pomóc tym psiakom. 

Jak się Kinga pojawi, to napisze w tej sprawie. 

Link to comment
Share on other sites

Ayam - jak często jeździcie do Radys i jakim środkiem transportu?gdybyście potrzebowały jakiejś pomocy przy zdjęciach i wogóle to mogłabym jakoś pomóc ?

dzięki za chęć pomocy, ale nie mamy jak z niej skorzystać

do obsługi jednego fotografa potrzeba 4 osób: dwóch pracowników schroniska, którzy wyprowadzają psy z kojców, jedna osoba do trzymania psa podczas sesji i druga, która robi notatki (opis psa). Wszystko to w ekspresowym tempie, by w ciągu kilku godzin zrobić zdjęcia 60-80 psom, bez przerwy na dosłownie nic... wszystko musi być zgrane w czasie.

Na razie taka forma zdaje egzamin. Codziennie dodajemy po 2 psy, by starczyło do następnego wyjazdu.

To co robicie (ogłoszenia, wydarzenia) jest ogromną pracą - bo dzięki temu psy mogą znaleźć nowe domy i zacząć lepsze życie. DZIĘKUJEMY WAM ZA TO :)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale niespodzianka!!!
Staram się nie przyglądać dokładnie zdjęciom psiaków i ich nie zapamiętywać - wystarczy, że się zryczę przy czytaniu i przerabianiu tekstów. Ale obok Krasnala nie sposób było "przejść" obojętnie - tym większe szczęście dla mnie oglądając filmik i widząc jego szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za chęć pomocy, ale nie mamy jak z niej skorzystać

do obsługi jednego fotografa potrzeba 4 osób: dwóch pracowników schroniska, którzy wyprowadzają psy z kojców, jedna osoba do trzymania psa podczas sesji i druga, która robi notatki (opis psa). Wszystko to w ekspresowym tempie, by w ciągu kilku godzin zrobić zdjęcia 60-80 psom, bez przerwy na dosłownie nic... wszystko musi być zgrane w czasie.

Na razie taka forma zdaje egzamin. Codziennie dodajemy po 2 psy, by starczyło do następnego wyjazdu.

To co robicie (ogłoszenia, wydarzenia) jest ogromną pracą - bo dzięki temu psy mogą znaleźć nowe domy i zacząć lepsze życie. DZIĘKUJEMY WAM ZA TO :)

 

Cała przyjemność po naszej stronie :)))

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję najnowsze informacje o Beju i Lawie z fb:

20.02.2015 codzienność w Emirowie

BEJ

pies nie wymaga resocjalizacji- jest kontaktowy, dobrze funkcjonuje w stadzie; zdecydowanie boi się uniesionej ręki oraz np. widoku miotły ;przed wydaniem zostanie wykastrowany- szukamy domu

LAWA
już po kastracji; sunia czuje się dobrze. Po 10 dniach zdjęcie szwów i sunia jest gotowa do adopcji. Przyjazna, kontaktowa; z zachowań wynika, że żyła z ludźmi w domu.

[...]

Link to comment
Share on other sites

 

ogłosić ponownie - Tykwa, Mufka, Roki, Loczek, Szejk, Czara, Ligol, Kometa, Melon, Rzepka, Natka, Spinacz, Maciejka, Wielokropek,Lawa, Wrona, Pako , Betty, Orzech, Heros, Listek 

Wszystkie psiaki przesyłam Ci kiedyś, wiec wszystko masz na mailu :)))


No niestety, pousuwałam maile otrzymane i wysłane i Ziutka też :(
Prześlij jeszcze raz, proszę ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...