Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski 2007 i Otwarte ZawodyNZL


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydzieliłam startowe za egzaminy, zeby podkreślić,ze będą rozgrywane tylko raz, ale nie sądziłam, że będzie to pretekstem dla openowiczów, zeby n ie brac w nich udziału. Realny koszt dla openów to 50 zł, taka jak na innych zawodach oficjalnych. Te 5 zł przy zerówkach, to to co trzeba odprowadzic do Głównej Komisji. Przy openach te 5 zł jest w opłacie za egzamin. Czy to jakiś problem?
Jeśli open kosztowałby 35 zł a egzamin 15 to dla osób które chca biegać jeden open nadal opłata wynosiłaby 50 zł, a dla tych co chcą sie zakatowac 5 biegami 85 zł , o 5 wiecej, Tak wolicie?

Link to comment
Share on other sites

Hodowla [B]Never Never Land Border Collies [/B]sponsoruje nagrody dla:
- najlepszego BC w klasyfikacji lacznej w klasie 0
- najlepszego BC w klasyfikacji lacznej w klasie Open - Zawody Na Koniec Lata
- najlepszego BC w klasyfikacji lacznej w Mistrzostwach Polski

[B]Klub Need4Speed Lublin[/B] sponsoruje nagrode dla:
1 BC ktory rozwinie najwieksza predkosc w m/s w klasach 0, Open lub MP, niezalenie od punktow karnych :diabloti:

Mamy nadzieje ze ta inicjatywa sie spodoba :diabloti:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNL-BC']Hodowla [B]Never Never Land Border Collies [/B]sponsoruje nagrody dla:
- najlepszego BC w klasyfikacji lacznej w klasie 0
- najlepszego BC w klasyfikacji lacznej w klasie Open - Zawody Na Koniec Lata
- najlepszego BC w klasyfikacji lacznej w Mistrzostwach Polski

[B]Klub Need4Speed Lublin[/B] sponsoruje nagrode dla:
1 BC ktory rozwinie najwieksza predkosc w m/s w klasach 0, Open lub MP, niezalenie od punktow karnych :diabloti:

Mamy nadzieje ze ta inicjatywa sie spodoba :diabloti:

Pozdrawiam
Ewa[/quote]
Ja poproszę za rok taki sam konkurs, bo mój burek jeszcze za młody :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Ja mam takie małe pytanie bo chyba coś przegapiłam: czyli w Zawodach na zakończenie lata mogą startowa kundelki, ale w Mistrzostwach Polski już nie?[/quote]
Dokładnie tak. Zawody na zakończenie lata są rozgrywane w tym samym dniu i w tym samym miejscu co MP i z założenia są przeznaczone dla tych psów, które nie mają prawa do startu w mistrzostwach. Oczywiście do tych zawodów (na zakończenie lata) mogą przystąpić również psy rodowodowe, ale właściwie nie powinny, bo one w tym samym czasie mają mistrzostwa. No chyba, że (jak już pisała Magda) ktoś chce swoim psem biegać 5 razy w jednym dniu.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Haniu ;)
Ja na dwa tygodnie wyjeżdżam (z dusza na ramieniu) dlatego proszę zorientowanych by odpowiadali na pytania niezorientowanych. Jak wróce to ewentualnie skoryguję . Lista zgłoszonych psów pojawi się prawdopodobnie koło 15-go na naszej stronie
[URL="http://www.agility.bydgoszcz.pl"]www.agility.bydgoszcz.pl[/URL]
Zwtróćcie uwagę, że do egzaminów trzeba się zgłosić oddzielnie i do openów tez oddzielnie, nie tak jak to było w zwyczaju dotychczas.

I trzymajcie wszyscy łapy za łapę Oxi to moze sie wreszcie zrośnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Magda i Saga']Możecie już zobaczyć listę startową pod adresem
[URL]http://www.agility.bydgoszcz.pl/lista_startowa.php[/URL][/quote]

A gdzie się podział mój Moniuś? :-o
Magdo, czy mogłabys sprawdzić, czy zgłoszenie nie doszło, czy nie została umieszczona na liście przez przeoczenie, bo już kiedyś tak było, że zgłosiłam 2 razy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Czy Monie i Leona zgłaszałas jednego dnia? Trochę się dziwiłam, ze jej nie zgłaszasz, myślłam ze chora czy co? Wyślij prosze jeszcze raz bo nie mam.[/quote]

Monię zgłosiłam wcześniej - dzień czy dwa przed Leonem, zresztą teraz to już nieważne. Właśnie wysłałam zgłoszenie Moni - informuję wszem i wobec :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...