Jump to content
Dogomania

:: KARMELEK - wyżłowaty pies Częstochowa - już koniec.............


florida_blue

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lizka121']a mogę gdzieś odebrać plakat?, sama nie mam możliwości wydrukowania w kolorach, a i zdolności kiepskie:oops:
w czwartek do południa będę w cz-wie;)[/quote]
to ja cie chyba zaprosze do domku w odwiedzinki przy okazcji i spróbuję wydrukować u mnie - mam nadzieje ze sie uda - teraz na zwolnieniu jestem wiec w domku siedze i nie łażę nigdzie

Link to comment
Share on other sites

Karmelek juz jest zdrowy... wyniki własciwie ok... a domu nie ma... ja na niego patrzeć w schronisku nie moge, on tak popiskuje zachrypnietym głosem, a ja mam okropne watpliwosci czy warto było brac go na ten tymczas... wiedzialysmy, ze to na czas ograniczony...
z drugiej strony - on by nie wyzdrowiał w schronisku - to opieka Łukasza sprawila, ze tak szybko doszedł do siebie...

Link to comment
Share on other sites

codziennie mysle o Karmelku i jest mi tak potwornie przykro ze wciaz nikt go nie wzial:-(:-(:-(:-(rozwiesilam ogloszenia w zaprzyjaznionych sklepach zoologicznych, lecznicy dla zwierzat, w pracy i cisza?!??!!?a na pewno nie tylko ja rozwieszalam te ogloszenia...zastanawiam sie czy on moglby mieszkac w mieszkaniu?jak myslisz Kamila?

Link to comment
Share on other sites

Kamilka bardzo dobrze zna Karmelka, już raz znalazła mu domek, ale niestety nie zgodził się z rezydentem! Ja myślę, że powinien się nadawać ( ale ja jestem kociarą i tak do końca się nie znam) , a Karmelkowi juz od dawna kibicuję i chciałabym bardzo żeby znalazł domek....

Link to comment
Share on other sites

Wesolych Swiat dla wszystkich ktorzy szukaja Karmelkowi domu!robimy wszystko zeby znow biegal szczesliwy,tropil i wiedzial ze jest ktos dla kogo warto zyc,kogos kto juz go nigdy nie zawiedzie...wyslalam jego historie znajomej i czuje ze pomoze...ze bedzie happy end..trzymajcie wszyscy kciuki !!!!badzmy dobrej mysli
Ludzie o wielkich sercach Wspanialych, spokojnych, rodzinnych swiat i samych udanych adopcji dla wszystkich dogomaniakow:tree1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...