Jump to content
Dogomania

$$$$$ REKLAMY Bazarków


Viris

Recommended Posts

Zapraszamy  na  roślinny bazarek " wymienny " .

W związku ze zmianą przepisów nie można wysyłać  roślin bez paszportów. Możliwa jest wymiana

hobbystyczna lub sprzedaż z odbiorem własnym.  Jeżeli ktoś chciałby wspomóc psiaki można zakupić 

wirtualne cegiełki. 

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie zapraszam na bazarek z kosmetykami AVON

 

link: 

 

 

Obecnie zbieramy pieniążki na utrzymanie dwóch bid - Tobiego i Kody  ( linki do wątków w opisie bazarków )

Na czym polega bazarek ?

Wchodzisz w link do katalogów na końcu tej wiadomości -  wybierasz produkty dla siebie ( podając kod i stronę na której znajduje się ksometyk ) i to wszystko.

Ja całkowity dochód konsultantki przekazuję na powyższych beneficjentów - obecnie rabat jaki mam wypracowany to 30% na produkty kosmetyczne, co oznacza że za każde uzbierane 100 zł po cenach katalogowych - 30 zł przekazuję na cel bazarku.

Koszty wysyłki na adres domowy są stałe - wynoszą 10,80zł - paczkę zamawiam bezpośrednio w AVON i to oni pakują przesyłkę do Ciebie 🙂

 

Jeśli chcesz zamówić coś z dwóch katalogów - czerwcowego ( który trwa obecnie  ) +  z przyszłego na lipiec i nie chcesz płacić dwa razy za wysyłkę - daj znać 🙂

Kosmetyki wyślę od siebie w jednej paczce a Ty nie będziesz dopłacać nić za wysyłkę ( różnicę w kwocie biorę na siebie )

 

Kosmetyki AVON  nie są testowane na zwierzętach.

 

link do katalogu czerwiec 2023:

https://www.mojavon.pl/katalog-avon-6-2023-czerwiec/

 

 

i link do katalogu lipiec 2023: 

 

https://www.mojavon.pl/katalog-avon-7-2023-lipiec/ 

 

Kosmetyki ( jeśli nie łączysz przesyłek ) z katalogu czerwiec wysyłane są natychmiast, z katalogu lipiec 2023 wysyłka od dnia 01.07.2023

W razie jakichkolwiek pytań napisz do mnie na priv 🙂

 

Serdecznie pozdrawiam

Kejciu

 

ps. jeśli masz pod opieką potrzebującego psiaka - napisz do mnie - podzielę się zyskiem z potrzebującą bidą  w kolejnym bazarku 🙂

Link to comment
Share on other sites

----------------------------> KLIK TUTAJ <--------------------------

Zapraszam Was serdecznie na bazarek z kosmetykami.
Tym razem mamy promocję na tusze do rzęs- tylko 5zł za sztukę!!!!
Oprócz tego żele pod prysznic, wody toaletowe damskie i męskie, kremy do stóp, kremy do twarzy, kremy do rąk i wiele innych. Jest w czym wybierać a i ceny baaaaaardzo niskie! Rossmann, Hebe i inni  nie lubią tego 😛

70e1a41ba5161253med.jpg

1efc9c939c8137f5med.jpg

828a3473b2de854bmed.jpg

e584369c5b551830med.jpg

e0cad832f4cbbd64med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...