Jump to content
Dogomania

Kmicic666

Members
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kmicic666

 1. Już nie jedna osoba mi mówiła że muszę częściej się pojawiać dlatego postaram się o to :)
 2. na dzień dzisiejszy numeru 48 nie ma ale postaram się je mieć na następny bazarek :)
 3. Bo to są te same tusze.Kapnąłem się przy pakowaniu rzeczy w torebki.Na szczęście miałem na tyle sztuk że dla każdego starczyło kto zalicytował.W ferworze walki zapomniałem zedytować to info za co mega serdecznie przepraszam :(
 4. Dzisiaj poszła cała reszta wysyłek czyli mamy skończony bazar w ekspresowym tempie!!! Ogromnie Wam dziękuję! Życzę Wam zdrowych,wesołych i radosnych świąt oraz szczęśliwego i lepszego Nowego Roku!
 5. wszystko dostępne-zaraz wyślę pw tak,wszystko jest-zaraz wyślę pw
 6. jest wpłata-w poniedziałek paczka wyjdzie na 100%
 7. WYSYŁKI DZIŚ POSZŁY DO: - @agat21 - @koja - @aronkowa - @mdk8 - @Aldrumka - @ona03 - @Jadrann - @bukowa - @gryf80 - @Koki-99 Reszta wyjdzie w poniedziałek i według kurierów dojdzie wszystko do świąt.
 8. POST NUMER 2 UZUPEŁNIONY Paczki z tego co wiem już spakowane i jutro wysyłka. Proszę o odzew: - @Nuncek - @lunarmermaid - @Malachit proszę o wpłatę bo adres mam :) Jeśli do jutra do 10 będą wpłaty i adresy zostanie to wysłane. Jeśli nie to dopiero po weekendzie więc jak ktoś planuje kosmetyki na prezent to lepiej się pospieszyć :)
 9. my znów kociarze więc w ogóle odpada tym bardziej on który lubi pogonić. Mam znajomego który ma dwa husky a żona kury.Kury mają swoje ogrodzenie,mega dobrze zabezpieczone.Husky czasem tam zaglądają ale chyba po prostu przywykły do swoich kur ;)
 10. w przypadku wysyłki paczkomatem koszt się nie zmienia natomiast jeśli byś chciała pocztą polską to trezba do tamtego kosztu doliczyć 2zł
 11. oki to poprzednie rozliczenie się nie liczy,zaraz podliczę ponownie wszystko i wyślę pw
 12. ok to rozliczenie które wysłałem jest nie aktualne zaraz podlicze raz jeszcze
 13. @agat21 , @mdk8 , @Aldrumka czy koszty przesyłki mam podzielić na Was trzy czy jedna zrobi przelew za wszystkie czy jak? :)
×
×
 • Create New...