Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poszlam pod sklep, z ktorego mialam z nia jechac, a ona do mnie z tekstem że dzisiaj może od 18. to ja sie 2 dni ciesze jak glupia do sera, lece przez pol miasta, a ona ze od 18, albo w piatek. mogla chociaz napisac esa ojcu!;/ az sie poryczlam jak poszla. nie cierpie jak ktos tak robi :angryy:.
powiedziala ze dzisiaj o 18, albo w piatek.
az mi sie odechcialo tam jechac.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.']mam pytanie. co robicie zeby sie nie garbic? :oops:..[/quote]

wystarczy jak sie nie bedziesz patrzec pod konia:eviltong: jak bedziesz przed siebie sciagniesz lopatki i bedzie git;)
a tak naprawde jak sie porzadnie usiadzie w siodle to i garbienie odchodzi na dalszy plan

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam dzisiaj , po raz drugi i chyba w piątek jeszcze skocze, ale chyba do innej stajni( tak dla porównania)

dziś nie szło mi najlepiej. mam straszy problem z nogami. strasznie mi skaczą, kolana nie chcą trzymać się siodła, no i jakoś ciągle zjeżdżam na tył siodła.

Boję się, ze jak rąbnę w tą twardą przednią część to...a nie, wykastrować się nie mogę!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Rinuś a co to znaczy, najpierw go zajeżdzała , bo nie rozumiem ?[/quote]
[B][I]Wiesz jak wygląda rozprężenie przed zawodami? nie można konia za bardzo zajechać...czyli przed zawodami skokowymi np za dużo skakać na rozprężalni...[/I][/B]
[B][I]a ta dziewczynka dobre 40 min przed wyjazdem galopowała i kłusowała na zmianę, lejąc go batem i robiąc coraz ciaśniejsze volty ale posługując się głównie wodzami... czyt.ciągniecie za mordę tak że wędzidło widać do połowy...[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote=Patisa;]..dziś nie szło mi najlepiej. mam straszy problem z nogami. strasznie mi skaczą, kolana nie chcą trzymać się siodła, no i jakoś ciągle zjeżdżam na tył siodła.

Boję się, ze jak rąbnę w tą twardą przednią część to...a nie, wykastrować się nie mogę!:lol:[/quote]

Musisz popracować nad dosiadem z tego co czytam, to widać że jeszcze nie jesteś stabilna w siodle.. Ale to tylko kwestia czasu, co do tego suwania się w siodle, moge zapytać w czym jeździsz..?


A ja za kilka dni wyjerzdzam na półtora miesiąca do Pracy w stajni, trzeba jakąś kase zarobić...:P Szkoda, że nie bede miała aparatu bo fotki jakieś bym tamtejszym konikom porobiła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.']poszlam pod sklep, z ktorego mialam z nia jechac, a ona do mnie z tekstem że dzisiaj może od 18. to ja sie 2 dni ciesze jak glupia do sera, lece przez pol miasta, a ona ze od 18, albo w piatek. mogla chociaz napisac esa ojcu!;/ az sie poryczlam jak poszla. nie cierpie jak ktos tak robi :angryy:.
powiedziala ze dzisiaj o 18, albo w piatek.
az mi sie odechcialo tam jechac.:shake:[/quote]

Bardzo nieprofesjonalne i lekcewążace - bardzo! Współczuję, musiałaś się czuć okropnie, no cóż zdarzają sie tacy ludzie i nie warto z nimi się zadawać, na szczęście tych dobrych jest więcej!
Koń by tak nie postąpił:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Wiesz jak wygląda rozprężenie przed zawodami? nie można konia za bardzo zajechać...czyli przed zawodami skokowymi np za dużo skakać na rozprężalni...[/I][/B]
[B][I]a ta dziewczynka dobre 40 min przed wyjazdem galopowała i kłusowała na zmianę, lejąc go batem i robiąc coraz ciaśniejsze volty ale posługując się głównie wodzami... czyt.ciągniecie za mordę tak że wędzidło widać do połowy...[/I][/B][/quote]

no wlasnie...a na zawodach na rozprezalni powinien byc sedzia ktory odrazu nagadal malolacie:angryy:ale u nas najczesciej go nie ma, a takie obrazi czesto mozna zobaczyc:roll:

Link to comment
Share on other sites

[I]to jedzie ktoś do Janowa??[/I]
[I]ja wyruszam jutro z rana:) zostaje tam 3 dni, po drodze jade do Nikona sprawdzić czy mój aparat już naprawili i kupić nowy obiektyw;). [/I]
[I]A po Janowie od razu do Krakowa na tydzień, może dwa. I zabieram wreszcie mojego świruska:multi:[/I]




[CENTER][I]aaa no i mam dobrą wiadomość[/I]
[I]Franek chodzi już na jednej ręce !!:multi:[/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Niech Ci dadzą zastępczy:diabloti:[/quote]
[I]nie dadzą bo mój jest tak masakrycznie popsuty w stosunku do czasu jego używalności... że nikt by mi chyba aparatu już nie pożyczył:diabloti:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mi.'][I]nie dadzą bo mój jest tak masakrycznie popsuty w stosunku do czasu jego używalności... że nikt by mi chyba aparatu już nie pożyczył:diabloti:[/I][/quote]

a przepraszam co ty narobilas?;)
i oplaca ci sie naprawiac?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...