Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

[B]Nasz stary wątek zginął bezpowrotnie wraz z porządkami forum więc zakładam nowy temat;). Caaałyyy poświęcony koniom:cool3:. Chwalcie sie tu swoimi pociechami lub doswiadczeniami:cool1: zapraszam wszystkich jezdzacych oraz tych co dopiero chca zaczac przygode z konmi;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduję się jako koniarz!
Ja jeżdżę od 2,5 roku , na początku w klubie Vena Sport w Łajskach (pod Legionowiem k. W-wy) a teraz przeniosłam się naprzeciwko do kj "Ławra" :)
Konie i jeździectwo to moje drugie hobby :loveu: ale na własnego kopytniaka niestety brak czasu i pieniędzy... Może kiedyś.
Teraz właśnie szukam jakiegos dobrego obozu jeździeckiego na środek sierpnia ,niestety, na wszystkich dobrych miejsca są pozajmowane więc pewnie spędze ten czas po prostu w stajni :) Może znacie jakiś obozik gdzie jeszcze byłoby miejsce? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]ja mam juz za soba jeden oboz, teraz w poniedzialek wyjezdzam na drugi wiec trzeci chyba odpada, nawet konny:eviltong:. Po za tym trze sie bedzie zajac dzierzawionym koniem:). Ale jak znajde jakis oboz z wolnym miejscem to powiadomie Cię an_bzik:razz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

o fajnie :eviltong: temacik dla mnie :evil_lol:
jeżdżę konno od 8 lat :) ale nie jakoś tak super wyczynowo :) planuje jeszcze w tym roku zrobić sobie papiery instruktora jazdy konnej :)
myślę że za rok lub dwa powinnam już mieć swojego konia który będzie stał w stajni u mojego znajomego :) a jeśli to nie będzie taki na prawdę mój koń to przynajmniej będzie takim koniem na którym tylko ja jeżdżę i będzie praktycznie jak mój :evil_lol::evil_lol:mogę pokazać Wam filmiki z moim udziałem :D
[url]http://youtube.com/watch?v=oDJ8bHiEtj0[/url]

[url]http://youtube.com/watch?v=3BA99qGL_9Y[/url]

a osiągnięcia w skokach to 1 miejsce w klasie yyy to chyba było LL albo w L w skokach przez przeszkody w amatorskich zawodach w Toruniu :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Melduje się :multi:
Jeżdzę konno od (UWAGA) miesiąca (tzn chodze na naukę jazdy :evil_lol: ). Uwielbiam wszystkie konie. W przyszłości chciałabym mieć dwa konie (araby) białego i karego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an_bzik']A na jakich byłaś? Ja chciałam jechać do Annopola do pana Lipczyńskiego ale w czerwcu się dowiadywałam i już miejsc nie było :([/quote][B] na da vinci i teraz jade na taneczny, choc nie chce:lol: [/B]

[quote name='Rinuś']o fajnie :eviltong: temacik dla mnie :evil_lol:
jeżdżę konno od 8 lat :) ale nie jakoś tak super wyczynowo :) planuje jeszcze w tym roku zrobić sobie papiery instruktora jazdy konnej :)
myślę że za rok lub dwa powinnam już mieć swojego konia który będzie stał w stajni u mojego znajomego :) a jeśli to nie będzie taki na prawdę mój koń to przynajmniej będzie takim koniem na którym tylko ja jeżdżę i będzie praktycznie jak mój :evil_lol::evil_lol:mogę pokazać Wam filmiki z moim udziałem :D
[URL]http://youtube.com/watch?v=oDJ8bHiEtj0[/URL]

[URL]http://youtube.com/watch?v=3BA99qGL_9Y[/URL]

a osiągnięcia w skokach to 1 miejsce w klasie yyy to chyba było LL albo w L w skokach przez przeszkody w amatorskich zawodach w Toruniu :p[/quote] [B]fajne filmiki;)ladny konik:cool3:[/B]

[B]gratuluje osiagniec:multi:[/B]



[B]a w jaki styl jazdy preferujecie?:D Ja probowalam praktycznie kazdy, lecz najbardziej kreci mnie ujezdzenie i skoki:p Western trenuje moj tata....tez probowalam sie do tego przekonac co skonczylo sie wielkimi zakupami typu siodlo, oglowie itp. ale nic wiecej:lol:. Na damskim siodle rowniez jezdzilam, ale to nie dla mnie:p.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*'][B]a w jaki styl jazdy preferujecie?:D Ja probowalam praktycznie kazdy, lecz najbardziej kreci mnie ujezdzenie i skoki:p Western trenuje moj tata....tez probowalam sie do tego przekonac co skonczylo sie wielkimi zakupami typu siodlo, oglowie itp. ale nic wiecej:lol:. Na damskim siodle rowniez jezdzilam, ale to nie dla mnie:p.[/B][/quote]
Ujeżdżanie :loveu::loveu: skoków jeszcze nie próbowałam :evil_lol: A co do westernu to jeździłam tylko na takim siodle :roll: Ale teraz będę na klasycznym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']Ujeżdżanie :loveu::loveu: skoków jeszcze nie próbowałam :evil_lol: A co do westernu to jeździłam tylko na takim siodle :roll: Ale teraz będę na klasycznym ;)[/quote]
[B]ale uczylas sie stylu western na westernowym siodle, czy jezdzilas klasycznie?:roll: ;) [/B]

Link to comment
Share on other sites

ja to najbardziej skoki oczywiście,ujeżdżenie może być gdy mam pod sobą odpowiedniego konia,bo jeśli wsiądę na konia który na moje polecenia nie reaguje to nie jest żadna przyjemność :)
no i uwielbiam też ściganie się :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']ja to najbardziej skoki oczywiście,ujeżdżenie może być gdy mam pod sobą odpowiedniego konia,bo jeśli wsiądę na konia który na moje polecenia nie reaguje to nie jest żadna przyjemność :)
no i uwielbiam też ściganie się :evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B]ja tez:cool3: szczegolnie na lace:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*'][B]ja tez:cool3: szczegolnie na lace:loveu:[/B][/quote]
u nas jest lotnisko pod nosem więc na lotnisku :evil_lol::evil_lol:
ale tam gdzie jeżdżę do pracy przy koniach,to sama jeżdżę w tereny i wtedy ścigam się z wiatrem:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']u nas jest lotnisko pod nosem więc na lotnisku :evil_lol::evil_lol:
ale tam gdzie jeżdżę do pracy przy koniach,to sama jeżdżę w tereny i wtedy ścigam się z wiatrem:evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B]oo pozwalaja ci samej wyjerzdzac?:D nie noo fajnie:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']no jasne :) ale zawsze biorę ze sobą telefon w razie gdyby się coś stało :)
poza tym tam nie ma kto ze mną jeździć :eviltong:[/quote] [B]hehe a w jakiej stajni jezdzisz? ile ty w ogole masz lat?:D 18?:lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*'][B]hehe a w jakiej stajni jezdzisz? ile ty w ogole masz lat?:D 18?:lol: [/B][/quote]
tak ogólnie to jeżdżę w Toruniu w Fundacji Ducha,ale tam gdzie jeżdżę pracować to jest na Zasadkach :) takie gospodarstwo koło Rypina :)
mają tam aż 5 koni :evil_lol::evil_lol: ale za 2 lata ma już tam stać stajnia na 20 koni i w tym same rasowce :loveu::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...