Jump to content
Dogomania

Bezik !Trzymajcie kciuki!


auraa

Recommended Posts

Niestety na horyzoncie pojawiło się kolejne nieszczęście, malutka pekinka o której już wcześniej wspominałam. Boimy się, ze zamarznie bo w swojej łaskawości pan ofiarował jej budę po onku i kawałek szmaty. Sunia przyzwyczajona do mieszkania w domu śpi na schodach. Jest ciągle głodna a jej pan pijany.

Link to comment
Share on other sites

Pekinka to z "waszej" wsi?, auro? A może pekinkę by wzięli dotychczasowi Państwo Bezika - pewnie jest małym i spokojnym pieskiem i opieka nad nią, nie będzie trudna? A Bezika, do Jamora na resocjalizację? To sporo kosztuje, ale zwiększa chłopakowi szansę na udana adopcje w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

o ludzie.Biedna sunia, co za potwór z tego faceta.Skąd on ją ma?

Jak długo Bezik może pozostać w obecnym domu ?

 

Wcześniej ustaliliśmy, ze dopóki nie zwolni sie  miejsce w hotelu , tam gdzie poprzednio przebywał. Chcemy aby trafił do boksów wewnątrz domu.  Nie wiem co sie tam wydarzyło, muszę zebrać siły, żeby zadzwonić.

Nie wiem skąd facet ma tą psinę. Jest młodziutka i bardzo ładna. Myślę, ze domek znajdzie błyskawicznie ale trzeba ją wykraść bo facet kiedy jest trzeźwy to ją bardzo kocha . Dał jej piękne imię Helka. Krysia chodzi ja dokarmiać wieczorem, zeby się nie zorientował , że się nią interesuje. Z tego samego domu ma Grosika, który jest juz po dwóch operacjach kręgosłupa u dr. Sterny.  Grosik został skopany lub pobity. Nie wiemy kto to zrobił ale ostatnio Krysia widziała jak wydzierał się na nią sąsiad tego faceta, który skopał na śmierć swoje dwie suczki, matkę i córkę za to , że rzuciły sie na kurę. Chyba dwa lub trzy lata temu widziałam straszliwie wychudzonego małego pieska, który na widok człowieka uciekał w popłochu. Rok wcześniej był ponoć radosnym szczeniakiem. Nie wiem co ten facet mu zrobił. Pies juz nie biega po wsi... Sąsiad był jego właścicielem.

złożę suni wątek i wszystko opiszę dokładniej. To wątek Bezika :)

Link to comment
Share on other sites

straszne ale prawdziwe. Na tej wsi jest dużo psów potrzebujących pomocy. Są dwa teriery spędzające dnie i noce na łańcuchu. Jeden bardzo łagodny i spragniony człowieka ale cóż, są karmione, nikt sie nad nimi nie znęca i ich życie nie jest zagrożone. Wegetują więc przy budach i chyba tak będzie wygladało ich życie do końca. Choc tego łagodniejszego pani chciałaby oddać.

Ratujemy bezdomniaki i te z domów alkoholików, którzy nie panują nad swoim zyciem a zycie zwierząt jest zagrozone. Nie chcę pisać jak kończą tu psy i koty kiedy pan nie ma humoru lub są nieposłuszne. Choć są tez ludzie ratujący zwierzęta i dbająy o ich zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

Helka już po kąpieli - jest świetna! I taka malusia... Śmiardoliła i sierść miała sztywną od brudu. Po polaniu samą wodą, jeszcze przed użyciem szamponu, spływała z niej ciemnobrązowa woda :( Na pyszczku miała bardzo dużo strupków - nie wiem po pogryzieniu, część pewnie po kleszczach. Na ogonku był wielki, sztywny dred. Trochę jej jeszcze w domu za gorąco, ale szybko się przyzwyczai ;) Śpi sobie teraz spokojnie na chodniczku - odmówiła leżenia na kanapie - na razie ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...