Jump to content
Dogomania

Od 10 lat w schronie. Szansa na HOTELIK! Pilnie potrzebne DEKLARACJE PIENIĘŻNE!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda222']Jak wszystko dobrze pójdzie to w następną sobotę pojedziemy z Grzechem zawieźć suńki do ZuziM :)[/quote]


No to sie ciesze :lol:. No i dobrze, ze bedzie to troche pozniej.
Musimy sie pospieszyc, zeby przygotowac miejsce dla dziewczynek.
Poniewaz nie chce ich jednak zamykac na poczatek w kojcu, to beda w drewnianej sporej zagrodzie z trawka :lol:. Na poczatku to konieczne, bo sa na dworze stale moje 3 suki i musza sie najpierw zapoznac.
Poki co niezle to poszlo z dwoma psiakami-chlopakami Karo i Semirem. Nie dochodzi do zadnych spiec.
Ale z suniami moze to potrwac troszke dluzej.
I mam pytanie jedno.... czy da sie sprawdzic, jak one reaguja na koty ?
Czy one w ogole kiedys mialy z kotem stycznosc :roll: ??? Pewnie nie....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie ma możliwości sprawdzić jak sunie reagują na koty.Zresztą one mogą inaczej zachowywać się w schronisku,a inaczej poza nim.
Z tą zagrodą super pomysł!!! Wylegiwanie się w słońcu na trawie to najlepsze co może je teraz spotkać :) W kojcu byłyby znowu za kratami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']
I mam pytanie jedno.... czy da sie sprawdzic, jak one reaguja na koty ?
Czy one w ogole kiedys mialy z kotem stycznosc :roll: ??? Pewnie nie....:roll:[/quote]

Szczerze mówiąc, wątpię żeby sukom w tym wieku, z takimi doświadczeniami chciało się ganiać za kotami... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']Szczerze mówiąc, wątpię żeby sukom w tym wieku, z takimi doświadczeniami chciało się ganiać za kotami... :roll:[/quote]

Tez tak mysle. Chociaz zdziwilabys sie, jak bys zobaczyla Isie, kiedy kota na spacerze zobaczyla :mad:... gardlo moglam zedrzec, a ona gnala za nim, jak opetana :cool3: !
Moje koty zreszta wiedza, ze cos sie dziwnego dzieje i trzymja sie domu, albo nawet wola w domu siedziec i nie chca wychodzic. Czuja obce psy i slysza je przeciez.

I mam jeszcze prosbe. Jesli juz by byla pewnosc, ze sunie do nas przyjezdzaja, to prosila bym o ich odrobaczenie.
Walcze wlasnie z robalami u Semira i Karo i od razu swoim musze zaaplikowac lek. Ja najwyzej powtorze odrobaczanie za dwa tygodnie, jesli sie okaze, ze sunie mialy robale.
Zaraz to na watku hotelikowym dopisze :roll:. To wazne, bo pozniej mozna z robalami w kolko walczyc....jak nie u jednego, to u drugiego..... to paskudztwo niestety sie pleni i zaraza strasznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']....... Poniewaz nie chce ich jednak zamykac na poczatek w kojcu, to [B]beda w drewnianej sporej zagrodzie z trawka[/B] :lol:. Na poczatku to konieczne, bo sa na dworze stale moje 3 suki i musza sie najpierw zapoznac .........
[/quote]
Świetnie to pomyślałaś Zuziu :multi:. Nasze Panie Tyszanki (znaczy z Tychów/Tych??) będą miały na razie swój własny mały ogród.

Link to comment
Share on other sites

Powinnismy zdazyc przygotowac wszystko do soboty :roll:.
Zagroda juz wlasciwie jest, ale na razie poskaldanych tam jest troche zbednych rzeczy. No i trzeba podwyzszyc jedna sciane i dorobic furtke.
Aaa.... i dobudowac jedna budke ( ta podwojna musial zajac Karo )....cholerka... duzo tego..... Od jutra ruszamy pelna para.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']W tyskim schronisku wszystkie zwierzęta są odrobaczone i zaszczepione.[/quote]
Potwierdzam, nasz Pan Weterynarz był pod wrażeniem solidnej opieki weterynaryjnej w schronisku i staranności w prowadzeniu książeczki:lol:. Powiedział nawet że gdybym nie powiedziała mu że Tara spedziła 12 lat w boksie to on by tego nie po jej zdrowiu, wyglądzie i książeczce nie stwierdził. A jest dobrym wetem:multi:.

Link to comment
Share on other sites

Jakoś mi chyba trochę umknął ten post :oops:[quote name='magda222']Cioteczki kochane,proszę o [B]pomoc w pokryciu kosztów paliwa.[/B]
Grzecho mówi,że to koszt w granicach [B]250-300 zł.[/B]..[/quote]Magdo dołączam się do kosztów podróży psic. 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Jakoś mi chyba trochę umknął ten post :oops:Magdo dołączam się do kosztów podróży psic. 50 zł.[/quote]

Bardzo,bardzo dziękuję.
Mam w tej chwili tyle zobowiązań wobec innych psów z dogo,że nie jestem w stanie w tej chwili sama pokryć kosztów paliwa :oops:

Edit:
zrobiłam bazarki:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-fanow-tyskiego-na-2-sunie-cale-zycie-spedzily-w-schronie-do-15-06-23-00-a-139449/#post12419458[/URL]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-na-2-sunie-ktore-cale-zycie-spedzily-w-schronie-do-15-06-22-00-a-139452/#post12419682[/url]

Zapraszam wszystkich do kupowania,podbijania wątku,rozsyłania wśród znajomych.

Link to comment
Share on other sites

magda a jakim autem beda jechaly psinki, diselem czy benzyniakiem?
tak czy siak wyliczylam, ze auto bardzo duzo spala (jak diesel to 12l na sto, jak benzyna to 10l na sto). nie warto pojechac takim, ktore ma mniejsze spalanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']magda a jakim autem beda jechaly psinki, diselem czy benzyniakiem?
tak czy siak wyliczylam, ze auto bardzo duzo spala (jak diesel to 12l na sto, jak benzyna to 10l na sto). nie warto pojechac takim, ktore ma mniejsze spalanie?[/quote]

Dysponujemy tylko tico na benzynę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']magda a jakim autem beda jechaly psinki, diselem czy benzyniakiem?
tak czy siak wyliczylam, ze auto bardzo duzo spala (jak diesel to 12l na sto, jak benzyna to 10l na sto). nie warto pojechac takim, ktore ma mniejsze spalanie?[/quote]

Witam wszystkich!
Dokładnie jak Magda222 poinformowała pojedziemy w sobotę po 14 samochodem Tico (bordowy - ładny ). Moje Tico spala na trasie około
5 litrów na sto km ale biorąc pod uwagę 75% trasy autostradą to spali 8-9 litrów.
Jakiś czas temu byliśmy z Magdą222 w Ełku dostarczyć Rexa również Tico i koszty wyniosły około 400 zeta a przejechaliśmy 1200 km w jeden dzień - 20 godzin ( makabra ) :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

tico super auto, tez mialam, ale musialam sprzedac. powiem szczerze, ze sporo pali ten wasz. moj palil 4l. dziwne, ze na trasie, czyli na autostradzie spala wiecej niz w miescie. az nie moge w to uwierzyc. (my teraz mamy auto poj 2,5l i spala 6l...w porywach 7).
no, ale jak mus to mu, trzeba w takim razie kase na paliwo zbierac.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Grzecho.
To znaczy że wszystko poukładane i jedziecie w sobotę na pewno :lol:
Czasem transport sprawia duży kłopot no bo go (transportu) nie ma całymi tygodniami. A tu tak się szczęśliwie ułożyło. Podziękowanie dla transportu :modla:

A ciekawe co u zuziM??? Zuziu co słychać w hoteliku??? Nasze sunie chyba się już będą zaczynały powoli pakować??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

To poprosimy numer konta na składkę na paliwo ;) i numer konta na składki na hotelik bo już trzeba myśleć poważnie o przelewach:lol:.

Dziewczynki kochane, pakujcie walizeczki bo szczęśliwsze życie już tuż, tuż:multi::multi::multi:.

Możemy liczyć na fotorelację z wyjazdu panienek? Bardzo, bardzo prosimy:modla::modla::modla:.

Link to comment
Share on other sites

Zagladam tu, zagladam :lol:.
W hoteliku OK. Chlopaki juz sie zadomowily. Zaczynaja powoli zyc wg ustalonego rytmu dnia. Fajni sa.
Zagroda dla dziewczynek juz jest przygotowywana. Jest spora, bo gdzies 7 x 4 m bedzie :roll:. W srodku trawka, ktora przed przyjazdem dziewczynek wykosze jeszcze. Dzisiaj bedziemy uprzatac w srodku i podwyzszac jeden bok, bo taki ledwie do pasa jest. Musimy zdazyc.
No to nas w sobote sporo bedzie :lol:, bo jeszcze rodzinka do nas przyjezdza :lol:, ale bez swojego pieska :lol:. Bedzie mial kto wyprowadzac psiaki na wspolny spacerek :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Ach i jeszcze mam pytanie.
Czy w tyskim schronisku psiaki dostaja wylacznie suchy pokarm czy gotowane jedzenie , czy moze puchy ?
Musze wiedziec, zeby ustalic sposob karmienia na poczatku.[/quote]
Suchy pokarm z tego co wiem jest raz w tygodniu. Moja Tara do tej pory nie chce jeść suchego :shake:, a juz pół roku jest u mnie. No chyba ze wymieszam z czymś dobrym i to w odpowiednich proporcjach:evil_lol: /czyli suchego jak najmniej/, uwielbia gotowane :lol:. Myślę że Tosia i Balbinka mogą podobnie choć może nie będą miały takiej awersji do suchego jak moja sunia:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...