Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='bdom']Ja jutro w Szytnickim będę ok. 12-13, w tygodniu zazwyczaj chodzimy na wały, bo bliżej ale do parku też daleko nie mamy a i czas jest (chociaż sesja się zbliża ) :)[/QUOTE]

To być może się spotkamy, bo niedługo jedziemy i trochę tam będizemy ;) Poznacie nas po białym, niegrzecznym JRT w jasnych szelkach :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja strasznie nie lubie lazic do tego parku, bo jest duzo bachorow i musze pilnowac obu psow. a nad odra musze pilnowac tylko jednego, bo u mnie tylko jedno male czarne jest niegrzeczne hehehe

i jest tam czarna woda, w ktorej moja starasza suka kocha sie kapac i nie mam serca jej tego odmawiac:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ja strasznie nie lubie lazic do tego parku, bo jest duzo bachorow i musze pilnowac obu psow. a nad odra musze pilnowac tylko jednego, bo u mnie tylko jedno male czarne jest niegrzeczne hehehe

i jest tam czarna woda, w ktorej moja starasza suka kocha sie kapac i nie mam serca jej tego odmawiac:)))[/QUOTE]

Byliśmy dziś od 10 do 12.30, spotkaliśmy w sumie jedno dziecko ;) To zależy, o której - rano jest ich jeszcze mało ;)

Link to comment
Share on other sites

no bo teraz nie sezon na bachory:)))

ja jestem w miare kulturalna i mam dwa psy, ktore dla przecietnego dziecka sa duze i czarne. do tego dla moich psow spacer na smyczy to nie jest spacer. a dodatkowo duza rozwija predkosci godne charta-dzis jej nie mogl dogonic whippet:)))

dlatego srednio lubie parkowe klimaty.

chociaz z mala moze bym sie przejechala do szczytnickiego, bo ona nigdy nie byla:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']no bo teraz nie sezon na bachory:)))

ja jestem w miare kulturalna i mam dwa psy, ktore dla przecietnego dziecka sa duze i czarne. do tego dla moich psow spacer na smyczy to nie jest spacer. a dodatkowo duza rozwija predkosci godne charta-dzis jej nie mogl dogonic whippet:)))

dlatego srednio lubie parkowe klimaty.

chociaz z mala moze bym sie przejechala do szczytnickiego, bo ona nigdy nie byla:)))[/QUOTE]

Uważajcie tylko na panie z yorczką bez smyczy, dziś miałam z nią przygodę - na chamstwie psiarzy zresztą opisałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ja jestem z dziewczynami dwa razy dziennie na polach za walem na biskupinie i nie zauwazylysmy braku psiego towarzystwa.

no chyba ze jest pogoda dla twardzieli, to wtedy jestesmy tylko my.[/QUOTE]
Nad odrę chodzę widocznie w godzinach takich, że wiele psów nie widuję (czasem jakiś się trafi, raz nawet Mango bawił się z małym czarnym kundelkiem), my chodzimy zazwyczaj od cmentarza na sępolnie do śluzy, czasem przez śluzę do lasku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Byliśmy dziś od 10 do 12.30, spotkaliśmy w sumie jedno dziecko ;) To zależy, o której - rano jest ich jeszcze mało ;)[/QUOTE]
Szkoda, że Was nie widzieliśmy - byliśmy od 12, dzieci rzeczywiście za wiele nie było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bdom']Szkoda, że Was nie widzieliśmy - byliśmy od 12, dzieci rzeczywiście za wiele nie było :)[/QUOTE]

Minęliśmy się widocznie, bo myśmy potem chodzili przy Stadionie bardziej i wzdłuż torów. Ale będzie jeszcze okazja, raz w tygodniu zawsze jesteśmy :)

Link to comment
Share on other sites

moi mili dogomaniacy spacerowicze;)

Zwracam sie do Was z prośba. otóz... jako wolontariusze Fundacji 2plus4 staramy sie jak mozemy by pozyskac jakies środki na pomaganie psiakom. obecnie jestesmy w trakcie realizacji mini projektu. robimy cegielki w postaci pocztówek, na nich widniec maja zdjecia psiakow. ogladam wasze spacerowe zdjecia. są piękne i idealnie nadawałyby sie właśnie na takie cegielki. oczywiscie będą sie tez na nich znajdowały psiaki bezdomne. moje pytanie jest nastepujace: czy zgadzacie sie by sylwety Waszych psiaków widniały na naszych cegielkach?
licze na pozytywna odpowiedz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']moi mili dogomaniacy spacerowicze;)

Zwracam sie do Was z prośba. otóz... jako wolontariusze Fundacji 2plus4 staramy sie jak mozemy by pozyskac jakies środki na pomaganie psiakom. obecnie jestesmy w trakcie realizacji mini projektu. robimy cegielki w postaci pocztówek, na nich widniec maja zdjecia psiakow. ogladam wasze spacerowe zdjecia. są piękne i idealnie nadawałyby sie właśnie na takie cegielki. oczywiscie będą sie tez na nich znajdowały psiaki bezdomne. moje pytanie jest nastepujace: czy zgadzacie sie by sylwety Waszych psiaków widniały na naszych cegielkach?
licze na pozytywna odpowiedz;)[/QUOTE]

jeśli Nika wam pasuje to oczywiście bierzcie ją :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justika']Będzie ktoś jutro spacerował w Trestnie?[/QUOTE]

niestety :( cały dzionek w pracy

wczorajsze :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FMsM-1CJGE4/Twh1AJcdtiI/AAAAAAAADwI/3ydY7gdC6oQ/s720/DSC_1674.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-48SXXlkJxOE/Twh13agwqrI/AAAAAAAADw4/NqtJE_0GXZc/s720/DSC_1680.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5TgvFI4Iw3k/Twh2ULIkVEI/AAAAAAAADxQ/A37fA64mV70/s720/DSC_1683.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u2OjkzDWHEY/Twh5Mtw3gcI/AAAAAAAADzw/buEvYrNsjG4/s720/DSC_1711.jpg[/IMG]


oooo a tutaj dalsza cześć takich sobie fotek


[URL="https://picasaweb.google.com/115009895026842236542/7Stycznia2012?authkey=Gv1sRgCPOwxIzkrM3pSQ"][SIZE=3][B]https://picasaweb.google.com/115009895026842236542/7Stycznia2012?authkey=Gv1sRgCPOwxIzkrM3pSQ[/B][/SIZE][/URL][SIZE=3][B]#[/B][/SIZE]

Edited by bros
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...