Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dla wszystkich zainteresowanych się jutro. Spotykamy jutro w lasku pilczyckim.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f59/spacer-we-wroclawiu-489/index236.html#post12148408"][B]TU[/B][/URL] jest opis jak tam trafić. Godzina 11/12??? jeszcze do ustalenia. Kto jest chętny niech da znać albo po prostu przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziewczyny[/B]...w sumie to nie tylko, taki odruch - sorry... [SIZE=4][B]Pomóżcie[/B][/SIZE]
[B]Może macie kogoś znajomego w okolicach Warszawy, kto mógłby dać maluchowi tymczas?? Albo może dacie radę podrzucić kilka zł[/B][B]?? A może macie komu ten wątek jeszcze podesłać?
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zmasakrowany-szczeniak-drastyczne-potrzebny-super-dt-pieniadze-na-leczenie-172395/[/URL]
[B]Mnie dosłownie zatkało :shake:

[/B]Przepraszam za offa, ale szlag mnie tu trafia, że siedzę bezczynnie na dupsku i nic nie mogę zrobić :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

a ja mam taką prośbę :moze w ramach dogomaniackiego spaceru , a właściwie zamiast niego, pomogłybyście w szukaniu Bruna , który dał nogę z DT na Obornickiej.Szukamy go w 3, w porywach w 4 osoby od 10 dni.Potrzeba więcej osób.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/strach-przed-ludzmi-trauma-maly-bruno-uciekl-z-dt-wroclaw-pomozcie-szukac-148465/[/url]
Serce pęka na myśl o tym co się z nim teraz dzieje.Jak ULV zwiała Gaba, to się sporo osób zmobilizowała, mimo tęgich mrozów.
Wykażmy się lokalnym patriotyzmem i pomóżmy w poszukiwaniach psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a ja mam taką prośbę :moze w ramach dogomaniackiego spaceru , a właściwie zamiast niego, pomogłybyście w szukaniu Bruna , który dał nogę z DT na Obornickiej.Szukamy go w 3, w porywach w 4 osoby od 10 dni.Potrzeba więcej osób.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/strach-przed-ludzmi-trauma-maly-bruno-uciekl-z-dt-wroclaw-pomozcie-szukac-148465/[/URL]
Serce pęka na myśl o tym co się z nim teraz dzieje.Jak ULV zwiała Gaba, to się sporo osób zmobilizowała, mimo tęgich mrozów.
Wykażmy się lokalnym patriotyzmem i pomóżmy w poszukiwaniach psiaka.[/QUOTE]

Przyłączam się do prośby Poker. Same nie dajemy rady. Bruno rozpaczliwie szuka pożywienia, z informacji od ludzi wynika, że wrócił w okolice Różanki (a dotarł aż do Lipy Piotrowskiej), więc jesteśmy blisko odnalezienia. Biedaczysko biega w przerażeniu kilka, może kilkanaście km dziennie i nawet nie wie, że dobiegł blisko domu. Prosimy o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hitoshi']Ja bym pomogła, ale nie mam z kim psy zostawić :( a same zostać też nie mogą, bo strasznie wyją, ale może uda mi się wyrwać pomóc :) gdzie jutro szukacie i o której?[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Twoje psy NIGDY nie zostają same? O jej, coś nie tak. Wybiegaj je przed wyjściem, naucz zostawać same (jest kilka prostych sposobów). Przecież nie można być niewolnikiem psa, a i jego samego trzeba uwolnić od lęku bo się męczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Twoje psy NIGDY nie zostają same? O jej, coś nie tak. Wybiegaj je przed wyjściem, naucz zostawać same (jest kilka prostych sposobów). Przecież nie można być niewolnikiem psa, a i jego samego trzeba uwolnić od lęku bo się męczy.[/QUOTE]
[B] diuna[/B] to może najpierw zapytaj i poczekaj na odpowiedź, a nie zaraz rady dobrej ciotki dajesz! Przecież nie znasz sytuacji:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']kurde, Koperek, a ja myslałam, że to jest forum wzajemnej pomocy, ale chyba sie mylę skoro rady są niemile widziane!
[I][B]Pomocy tak, ale nie "dobrych chęci" diuna. Zapytałaś OK, ale Hitoshi nawet nie zdążyła odpowiedzieć...[/B][/I]

fakt, jak ja potrzebowałam rady i pomocy to mało kto sie odzywał:angryy:
[B][I]Do mnie nic nie dotarło, więc nie wiem o co chodzi.[/I][/B][/QUOTE]
.............................

Link to comment
Share on other sites

Oj baby nie ma co sie klocic. To sa psiaki ktore wyja a nie szczekaja. I rozumiem, ze jak wyja to sie boimy, ze nas sasiedzi zlinczuja albo zaraz bedzie, ze sie ktos zneca. I pewnie tu obawa przed zostawieniem.
Jasne ze da sie psa nauczyc zeby byl w domu sam i nie zniechecil wszystkich sasiadow no ale to sprawa wlasciciela czy chce i czy tego potrzebuje.
Nie ma co sobie skakac do oczu jeszcze jak jest napisane, ze zostana i bylo pytanie [B]gdzie i o ktorej maja byc ludzie chcacy pomoc[/B]!!!!

Jakos ogniowa dziala sprawa biednego Bruna :-(

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że beagle wyją godzinami i jedyne co skutkuje, to zabrać je ze sobą ;) - sąsiadka ma taki egzemplarz ;D
A wracając do pytania - gdzie i o której - otóż chwilowo nie ma żadnych propozycji - padł pomysł z sobotą, ja i Poker zgłosiłyśmy się - innych chętnych i innych terminów chwilowo nie ma =- proponuję wrócić na wątek Bruna i tam złożyć konkretną propozycję - może jeszcze ktoś się zgłosi?
Poszukiwania nadal są prowadzone / będą prowadzone w okolicach Obornickiej i w szeroko rozumianej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...