Jump to content
Dogomania

Pudel w tragicznym stanie prosi o pomoc...Suzi za TM:(


ewu

Recommended Posts

A to faktura z apteki za kroplówki i podkłady. Suzi w czasie kroplówek popuszcza siku i musiałam je kupić, bo w tym czasie leży ze mną w łóżku. Na tyle dobrze się czuje, że bardzo się wierci i miałam wybór albo wziąć ja do łóżka, albo leżeć z nią w jej legowisku :) wybrałam łóżko i Suzi nie ma nic przeciwko :)

 

24c87x2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam ogromną prośbę. Czy byłaby chętna któraś cioteczka aby prowadzić rozliczenia Suzi, bo jak do tej pory panuje na jej wątku strasznu chaos...

 

Widzę, żę nie ma chętnych więc mogłabym się tego podjąć, tylko musiałabym być rzetelnie i na bieżąco informowana o wpłatach i wypłatach.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, żę nie ma chętnych więc mogłabym się tego podjąć, tylko musiałabym być rzetelnie i na bieżąco informowana o wpłatach i wypłatach.

 

Bardzo dziękuję.

Oczywiście będę na bieżąco informowała o wpłatach i tak jak do tej pory będę wstawiała faktury z wydatkami.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję.

Oczywiście będę na bieżąco informowała o wpłatach i tak jak do tej pory będę wstawiała faktury z wydatkami.

Czy na wątku są ujęte wszystkie wpłaty i czy są daty wpłat ?

Rozliczenie powinno być na początku wątku w pierwszym, drugim poście. Trzeba byłoby dodać post rozliczeniowy, jako drugi post tego wątku. Kilkakrotnie zwracałam się do modów w innych sprawach, ale nie było reakcji. Nie będę więc tracić bezskutecznie czasu, tylko zrobię rozliczenia w moim pierwszym poście na tym wątku tj nr 10.

Co będę mogła odczytać z wątku, postaram się wpisać do rozliczeń.

Bardzo proszę o uwagi, poprawki, uzupełnienia np daty wpłat i wypłat.

 

Link do postu rozliczeniowego.

Link to comment
Share on other sites

Chodziło o 100zł od anonimowego darczyńcy.

Jest to już ujęte w rozliczeniu.

 

Natomiast jeżeli chodzi o wpłatę od Anuli z bazarku (210zł) to nie wiem czy to można rozliczyć ogólnie z kosztami leczenia, ponieważ to był bazarek puszeczkowy (na karmę)

Link to comment
Share on other sites

Chodziło o 100zł od anonimowego darczyńcy.

Jest to już ujęte w rozliczeniu....

Dzięki :)

 

 

...Natomiast jeżeli chodzi o wpłatę od Anuli z bazarku (210zł) to nie wiem czy to można rozliczyć ogólnie z kosztami leczenia, ponieważ to był bazarek puszeczkowy (na karmę)

Myślę, że w rozliczeniu powinno wykazywać się wszystkie wpłaty i wydatki. Inaczej trzeba byłoby prowadzić kilka rozliczeń :)

A jak Ty to widzisz ?

 

Elik bardzo, bardzo dziękuję za błyskawiczne rozliczenie  :loveu:  :calus:

Nic to. Będziesz miała więcej czasu na opieką nad psiakami :)

 

Aktualnie na dogo jest Pianka - robi bazarek więc może nie czekaj na Basię tylko pisz do niej? :)

Bardzo dziękuję, ale wtedy już musiałam znikać, a teraz jest już b. późno i będę spadać. Wpadłam tylko na chwilę zobaczyć co u psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiem, że jeżeli chodzi o rozliczenia to ja ciemna jestem :)

 

Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko żeby pieniądze z bazarku na karmę wliczyć do ogólnej puli to ja jestem za ;)

 

 Leki na biegunkę zaczynają działać. Dzisiaj koopalce były lepsze.

Mocno wierzę, że Suzi jeszcze nacieszy się życiem

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiem, że jeżeli chodzi o rozliczenia to ja ciemna jestem :)

 

Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko żeby pieniądze z bazarku na karmę wliczyć do ogólnej puli to ja jestem za ;)

 

Wszystkie wpłaty zbiorę razem, a to Ty decydujesz ile i na co wydać. Za kwotę zebraną na bazarku kupisz Suzi żarełko :)

 

 

 

Leki na biegunkę zaczynają działać. Dzisiaj koopalce były lepsze.

Mocno wierzę, że Suzi jeszcze nacieszy się życiem

 

Fantastyczna wiadomość na dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...