Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

Mowcie mi prorok :roll: - szkodnisia cd dzialan - kolejne poslanko porwane, pana spodnie nadszarpniete i wytarta nimi cala podloga, nowiusia ringowka, specjalnie dla Saxanki, porwana na kawaleczki - spac chyba biedactwo nie moglo w nocy :-?

A ja wczoraj Lucysie wykapalam i ostrzyglam i tak ladnie mi wyszla, ze az bylam z siebie dumna :lol: Jak to jest, ze zawsze lepiej mi to wychodzi, jak nie szykuje na wystawe, tylko ot tak sobie, zeby cieszyly moje oko?
Jeszcze Niunia musze zdybac, bo robi za niedzwiedzia :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='czapla']Mowcie mi prorok :roll: - szkodnisia cd dzialan - kolejne poslanko porwane, pana spodnie nadszarpniete i wytarta nimi cala podloga, nowiusia ringowka, specjalnie dla Saxanki, porwana na kawaleczki - spac chyba biedactwo nie moglo w nocy :-? [/quote]
Czapla, skąd ja to znam - pewna angielska 9miesieczna kerraczka zjadła mi swego czasu dwie pary nowiutkich włóskich butów :-? Też nudziłą się biedaczka w nocy :evilbat: a jej właściciele radzili mi żebym jej nie brała do siebie na noc....

[quote name='czapla'] A ja wczoraj Lucysie wykapalam i ostrzyglam i tak ladnie mi wyszla, ze az bylam z siebie dumna :lol: [b]Jak to jest, ze zawsze lepiej mi to wychodzi, jak nie szykuje na wystawe, tylko ot tak sobie, zeby cieszyly moje oko?[/b]Jeszcze Niunia musze zdybac, bo robi za niedzwiedzia :D[/quote]
:hmmmm: skąd ja to znam....

Link to comment
Share on other sites

U mnie buty odizolowane od kerrakowych szczek :wink:
A co do strzyzenia, to juz tak chyba jest, ze jak sie tak starasz mocno, to cos sie wydarzy - reka ci drgnie, pies sie ruszy nie w ta strone i takie tam, a jak tak na luziku, to wszystko jakos wychodzi :D

Link to comment
Share on other sites

czapluniu,

Dzisiaj rano idac po bulki zobaczylam na tej mojej kabackiej wiosce kerraka :o Dla mnie to sytuacja malo codzienna, poniewaz odkad tutaj mieszkam (5 lat) to jakos nie udalo mi sie zobaczyc zadnego czarnego duzego teriera :-) Pies wygladal na doroslego, a ze patrzylam na niego z oddali to nie wiem czy mial lekkie przesiania siwej siersci, czy tylko tak mi sie wydawalo :-)
Ale fajny byl ... i ladnie, dziarsko penetrowal trawnik ;)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, ze byl daleko, bo pewnie bys sie dla mnie spytala co to za zwierzak :D Generalnie to przeciez glownie sa kerraki niewystawowe - z mojej 10 dzieci wystawiane byly 4, reszta pedzi zycie kanapowcow.
Jesli jeszcze go kiedys zobaczysz, to spytaj prosze skad pochodzi i jak sie nazywa :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla'](...) A co do strzyzenia, to juz tak chyba jest, ze jak sie tak starasz mocno, to cos sie wydarzy - reka ci drgnie, pies sie ruszy nie w ta strone i takie tam, a jak tak na luziku, to wszystko jakos wychodzi :D[/quote]
Tak... ja na tym luziku pozbawiłym kufy Cziki... teraz mam szczura, a nie welsha... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Tak... ja na tym luziku pozbawiłym kufy Cziki... teraz mam szczura, a nie welsha... :lol:[/quote]aga_o, Ty kłamczuchu! Przyznaj się, że zrobiłaś to celowo i z premedytacją - jeszcze się mnie radziłaś, jak jej tę kufę wyrywać! :evil: :wink: :lol:

[size=1]Bo ta kufa nie była skubana od urodzenia i składała się ze starego, jedwabistego włosa koloru jasno-płowego. A chodziło o to, żeby odrosła na nowo w naturalnym kolorze rudym, takim, jak reszta psa.[/size]

Link to comment
Share on other sites

:hand: hej to znowu my, Zebrę i Wind pozdrawiamy
i wszyszystkich sympatyków niebieskich diabłów też :hand:
i tradycyjnie już wklejamy Czaplowe fotki :wink:
[img]http://tinypic.com/ilc939.jpg[/img]
[img]http://tinypic.com/ilcbd0.jpg[/img]
[img]http://tinypic.com/ilcbhv.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='aga_ostaszewska']Tak... ja na tym luziku pozbawiłym kufy Cziki... teraz mam szczura, a nie welsha... :lol:[/quote]aga_o, Ty kłamczuchu! Przyznaj się, że zrobiłaś to celowo i z premedytacją - jeszcze się mnie radziłaś, jak jej tę kufę wyrywać! :evil: :wink: :lol:

[size=1]Bo ta kufa nie była skubana od urodzenia i składała się ze starego, jedwabistego włosa koloru jasno-płowego. A chodziło o to, żeby odrosła na nowo w naturalnym kolorze rudym, takim, jak reszta psa.[/size][/quote]
No taaaak... ale jakoś się zapędziłam - poza tym, to troszkę włosa ma na kufie, ale jest krótki i niezbyt obfity :oops:

[quote]Nitencja faktycznie . Pierwszy raz widzę na oczy pszenicznego kerraka [/quote]
Zdaje się, że to soft... a nie kerrak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][quote name='zadziorny']Nitencja faktycznie . Pierwszy raz widzę na oczy pszenicznego kerraka [/quote]
Zdaje się, że to soft... a nie kerrak[/quote]
Oj [b]aga[/b], [b]aga[/b] znowu dałaś się wpuścić w maliny :roll:. Nie [b][u]zdaje się[/u][/b] a [b][u]na pewno[/u][/b] 8) :lol:. Chyba nie masz wątpliwości, że ani ja, ani sędzia kynologiczny, który napisał:
[quote]Ale ten kerrak z lewej to przesadzil tak zjasniec :wink: [/quote]
mieliśmy jakieś problemy z określeniem rasy tego psa :roll: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Prosze, dwa dni mnie nie bylo, a tu taki ruch :D
Ja zostawilam towarzystwo pod opieka pana i wybylam na podboj Trojmiasta :D Bylo bardzo fajnie, ZOO Gdansk nas ugoscilo, zwiedzilam sobie MIR w Gdyni, szczegolnie zaplecza maja fajne, no i ludziska mile tam pracuja - wrocilismy z nowymi rybkami do naszego ZOO :D
A i jeszcze w biurze tamtejszego ZOO spotkalam dwie sunie terriera walijskiego! Bardzo milusie, calusne niemozliwie :lol: , kolankowce pospolite :lol:

TuathaDea - widze, ze foteczki przeszly Twoja cenzure :wink: , szkoda, ze byla taka brzydka pogoda, na dworzu zawsze cos fajniejszego mozna zrobic, ale to nastepnym razem :D

aga_o - kuruj sie, do domu do lozeczka! Goraca herbatka z jakims milym dodatkiem i wygrzac sie trzeba :D

A Saxance mija dzis 7 miesiecy - jak ten czas leci...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...