Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ach! zeby ona tylko dzwonic chciala, a nie niszczyc...
Najgorsze jest to, ze torebka stala w takim miejscu, ze nie mogla jej siegnac z podlogi, wiec jakims cudem wlazla na blat kuchenny :o Co tej cholerze jeszcze przyjdzie do glowy, to na prawde strach pomyslec :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Flaire - jaki swietny Misiolkowy Mikolaj:-D
Znow jakies zmiany na dogo, ledwo co sie zdaze do czegos przyzwyczaic, a tu znow co innego:nonono2:
Moje potwory dzis sie strasznie wyszalaly w calkiem obcym lesie i leza jak lancuchy na kanapach:-D Tylko jak wracalam, to z TIRa spadl kawal lodu prosto na szybe mojego autka i niestety pekla. Okrutnie sie przestraszylam, ale na szczescie nic wiecej sie nie stalo - nie lubie zimy.
A i oczywiscie zapomnialam aparatu:oops: , a fotki byly by pewnie calkiem fajne...no coz, to staroc;-)

Link to comment
Share on other sites

[B] Jostra[/B] Jak to, nie dzieje?

Ja topik zaczynam od kerraków, żeby sie dowiedziec, co w nocy Saxanka zmalowal.
Dzwonienie, z komórki;-) , przymierzanie panci torebki, czy do kła pasuje;-) ,
sprawdzanie, czy bielizna i portki pana, suche,.. Ty, to nazywasz: nic sie nie dzieje?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Wszyscy Keromaniacy po długiej przerwie!! - czytałam posty, ale nie miałam czasu uczestniczyć poniewaz u nas tez sie sporo działo!! - Nasz Szon jest dwa tygodnie po operacji rekonstrukcji więzadeł kolanowych! Teraz mamy przed sobą pół roku rehabilitacji. Wszystkim zainteresowanym słuzę informacją i wiedzą, która w tym temacie zdobyłam . Korzystając z okazji Wszystkim Wam Życzę Wszystkiego Najlepszego Zdrowych Wesołych Świąt iSZczęśliwego Nowego Roku 2006!!!!!!!!! Pozdrawiam - Ela, Szon iAmanda.

Link to comment
Share on other sites

Kela - to sie Szoniastemu przytrafilo - niech szybko wraca do zdrowia. Znam pare psow po takich przejsciach, rehabilitacja dluga, ale spokojnie wrocily do sprawnosci. Wydrap biedaka czule ode mnie.

Bosfar - Saxanka ma juz swojego rogza, co prawda lekko uzywany, ale jest:-D Odziedziczyla obroze po Niunku, niebieska w lapeczki, a Niuniasowi kupilam we wzorek z drutu kolczastego - bardziej do niego pasuje:haha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...