Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czapluniu droga! - ja mam ogromne zaufanie również do dr. Karaś -Tęczy z Multiwetu 022 8414440. Wiele razy bardzo skutecznie nam pomagała w skórnych problemach. Wspominam , bo wyczułam z Twojej wypowiedzi wątpliwości....

Link to comment
Share on other sites

Kelu - dziekuje Ci bardzo za troske. W mojej wypowiedzi nie ma jednak watpliwosci, ja te jej krochy konsultowalam z wieloma wetami i raczej wiem co i jak,a i doktor Dembele wzbudzil moje zaufanie, w koncu to autorytet w tej dziedzinie. Cale szczescie, ze zadne z jej dzieci nie odziedziczylo tej sklonnosci, przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Sasanka wczoraj byla w odwiedzinach u konikow! zadnego nie chciala pozrec, wachala sie z nimi chetnie i wcale sie nie bala takich duzych "pieseczow";) , ale kotecka chciala pogonic:diabloti: . A i jeszcze - wedlog niej konskie "paczki" pachna smakowicie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Bosfar - Sasanka ma "kupirowany ocasek", kurcze ile czasu zajelo mi rozszyfrowanie tego terminu:cool3: , co znaczy kopiowany ogon. Mi to zasadniczo nie przeszkadza i pewnie wyjde jak zwykle na barbarzynce i powiem, ze mi odpowiada. Z tym, ze zamyka jej wjazd na wystawy w niektorych krajach, no coz, bedziemy zyc z tym jakos.
Ciesze sie, ze sucz Wam sie podoba, choc nie mala w tym zasluga Ani robiacej zdjecie;) Generalnie robi sie na prawde coraz fajniejsza, taka elegancka w wyrazie, choc przy tym strasznie jak zwykle niedobra:lol:

Link to comment
Share on other sites

eeeee tam klocic to sie nie bedziemy:lol: Ja tam uwazam, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania i tyle, a poza tym temat "kupirowanych ocaskow" byl juz wielokrotnie przerabiany i nie ma co go dalej walkowac.
Ja ja kupilam z kopiowanym ogonem i taka mi sie podoba, ale szczenietom, jesli od niej sie doczekam, pozostawie cale, chocby dlatego, ze koniunktura na kopiowanie niesprzyjajaca;)
Zasadniczo dlugosc nie ma wielkiego znaczenia jesli ogon jest prawidlowo osadzony i noszony, jedyne za czym nie przepadam, to jesli ogon zawija sie na plecy, ale to rowniez nie dyskwalifikuje psa w moich oczach jesli reszta psa jest fajna.
Widzicie zatem, ze choc ze mnie barbarzynca, to dosyc liberalny;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...