Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Wróciłam dopiero z długiego wyjazdu .

Pusio i niewidomy biedak zostały zabrane ze schroniska.

Pusio ma już swój dom a niewidomy Trudi jest w bdt u mojej Znajomej w sąsiednim mieście. Jutro jadę go odwiedzić i zawieźć karmę.

Mam zdjęcia z ds Pusia, wieści z ds innych psiaków dawniej wyadoptowanych, jutro zrobię fotki niewidomemu Trudiemu.

Jestem bardzo wdzięczna mojej Znajomej ,że podczas mojej nieobecności zajęła się pomocą dla Puszka i Trudiego i wszystko udało się zgrać i dopracować przez telefon.

Pozdrawiam Wszystkich, których choć troszkę interesują jeszcze Maleństwa ze schronu:)

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, ewu napisał:

Wróciłam dopiero z długiego wyjazdu .

Pusio i niewidomy biedak zostały zabrane ze schroniska.

Pusio ma już swój dom a niewidomy Trudi jest w bdt u mojej Znajomej w sąsiednim mieście. Jutro jadę go odwiedzić i zawieźć karmę.

Mam zdjęcia z ds Pusia, wieści z ds innych psiaków dawniej wyadoptowanych, jutro zrobię fotki niewidomemu Trudiemu.

Jestem bardzo wdzięczna mojej Znajomej ,że podczas mojej nieobecności zajęła się pomocą dla Puszka i Trudiego i wszystko udało się zgrać i dopracować przez telefon.

Pozdrawiam Wszystkich, których choć troszkę interesują jeszcze Maleństwa ze schronu:)

 

Hej Basieńko :)

 

Interesują nmaleństwa, interesują tylko jak nie ma głównodowodzącej :) to wieści żadnych nie ma.

 

Giga u mnie jest na wakacjach :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci Kochana.

Niestety z poważnych osobistych przyczyn musiałam się wyłączyć z dogo podczas wyjazdu ,jednak  psie sprawy i tak mnie tam dopadły z siłą wodospadu...

Wszystko nadrobię, poczytam.

To jak Giga jest na urlopie tak niedaleko to może się umówimy i wpadnę odwiedzić Was i sierściuchy:)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, ewu napisał:

Dziękuję Ci Kochana.

Niestety z poważnych osobistych przyczyn musiałam się wyłączyć z dogo podczas wyjazdu ,jednak  psie sprawy i tak mnie tam dopadły z siłą wodospadu...

Wszystko nadrobię, poczytam.

To jak Giga jest na urlopie tak niedaleko to może się umówimy i wpadnę odwiedzić Was i sierściuchy:)

Oczywiście zapraszamy tylko nie w soboty i niedziele.

Link to comment
Share on other sites

O 2.11.2016 o 15:07, ewu napisał:

Wróciłam dopiero z długiego wyjazdu .

Pusio i niewidomy biedak zostały zabrane ze schroniska.

Pusio ma już swój dom a niewidomy Trudi jest w bdt u mojej Znajomej w sąsiednim mieście. Jutro jadę go odwiedzić i zawieźć karmę.

Mam zdjęcia z ds Pusia. . .

A oto i zdjęcie Pusia z DS

pusio.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś pomyślał, że kaleki Franuś  będzie gwiazdą fejsbuka ?

A jednak :)

Otrzymałam e-mail od ewu:

Franio i jego nowa siostrzyczka robią furorę na FB.
Dla takich chwil warto wszystko znieść.

Pozdrawiam:)

14962244_661748737318919_681619551_nfffffffffffffffffff.jpg

14996304_661748687318924_1944674246_nfffffffffffffffffff.jpg

15033609_661748723985587_861754992_nffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.jpg

Franiu jak zwykle the best, a i siostrzyczka niczego sobie :) Nawet podobni są :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kochane:)

Dzisiaj szczęśliwie odebrałam laptopa z naprawy i mam nadzieję,że jeszcze mi posłuży.

Franio i Wikunia cuuudne:)

Niesamowite  to podobieństwo:)

Wika była w dt u Asi, tam gdzie był Franuś przez wiele miesięcy zanim pojechał do anecik.

No i nie dość ,że z tego samego dt dwa psiaczki trafiły do tego samego ds to jeszcze adopcja Wikuni była u anecik no i  dodatkowo Wika wyrosła na siostrę bliźniaczkę:):):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, ewu napisał:

. . .

No i nie dość ,że z tego samego dt dwa psiaczki trafiły do tego samego ds to jeszcze adopcja Wikuni była u anecik no i  dodatkowo Wika wyrosła na siostrę bliźniaczkę:):):)

Masz rację :) Uderzające podobieństwo :)

Kto wie, może to rodzeństwo ?

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
 
 
du2
du3
du4
du5
du6
du1
 
 
 
 
 
Dzisiejszy szczęściarz:)
Miesiące beznadziejnego czekania, miesiące ciszy z ogłoszeń i zawsze ta spokojna , dobra mordka wyglądająca z budy...
Nazwałam go Duszek, bo był a tak naprawdę go nie było...
Cichutki, nieśmiały, zawsze z tyłu.
I wreszcie  cudny telefon i przekochana Pani i piękny dom z ogrodem i miłość od pierwszej chwili.
Duszek od dzisiaj Elvis już u siebie:)
Jego Pani i Rodzina to skarb.
Pani zorganizowała w swoim otoczeniu zbiórkę kołder, koców, poduszek dla "boroczków" :) ze schroniska.
Wykąpałyśmy razem Elvisa , zjadł wspaniały obiadek i rozgościł się w pięknym posłaniu:)
Najbardziej wzruszyła mnie lawina telefonów ( nawet z zagranicy) :"czy już przyjechał, czy już jest?"
Jak wyszłam to się poryczałam ze szczęścia.
Duszek-Elvis ma dom:)
Mam zdjęcia z domu potem prześlę:)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...