Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

 

Dzisiaj będąc w Biedronce doznałam olśnienia na najlepszy i najtańszy szarpak w historii. Kupiłam 2 rękawice do polerowania samochodu (takie z frędzelkami) po 5 zł. Są super mocne a Zayra się w nich zakochała bo im bardziej włochate, im więc ma frędzelków tym jest atrakcyjniejsze :)

Poza tym korzystając z resztek zabawek przecenionych na 2zł wzięłam 2 piłki na taśmie (też super zabawka  najtrwalsza z biedronkowych :)) i takie coś dziwne co skończyło swój żywot po 5 minutach zabawy :niewiem:  ale pozbyłam się wypełnienia i nadal działa :D

 

A to może i u nas będzie taka promocja :) Wiem, że przecenili nam smakołyki, ale czy zabawki?  :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Obecnie ma 48cm co jest dość wysokim wynikiem jak na jej wiek, więc podejrzewam, że dobije do maksimum wzorca czyli ok.56cm.

 

Nie pamiętam w sumie, do którego miesiąca pies rośnie na wysokość. Obecnie trochę zwolniła na wysokości ale nabiera figury i w końcu głowa robi się bardziej proporcjonalna do tułowia :P

No i mięśni nabiera.

 

Niestety rozumem to jeszcze głupiutki szczeniaczek :D

 

Edit: Jednak ma 50cm. Ciężko tego rozrabiake zmierzyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byliśmy na spacerze z kilkoma psami i Zayra jest taka super :loveu:  :P

Kocham swojego psa coraz bardziej :)

 

Bawi się z każdym psem i każdy pies bawi się z nią. No i w końcu mam psa, który nie płaszczy się na widok innych...

 

 

Dołączyliśmy do akcji Psijacielu drogi, w związku z ty zapraszam na Przybij Łapę!, jest tam notka związana z akcją.

Link to comment
Share on other sites

W sumie ciekawa akcja.

Ja bym się chyba nie odważyła tak podliczyć.. :siara:

Wiem ile kasy idzie mi średnio w miesiącu i ta świadomość już mi wystarcza :eviltong: u nas wcale to nie jest mniej niż na samym początku, a jeszcze są te niespodziewane sytuacje jak wet..... ojj za często.

 

No może komuś pomoże to uniknąć pochopnej decyzji ;-)

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja nie odważyłam się podliczyć Maszy. Podejrzewam, że wyszłoby ok. 20-30tyś.... :question:

 

 

Dla tych co są zainteresowani większą ilością zdjęć Zayry, w tym niepublikowanych, oraz Maszy, począwszy od malutkiego szczeniaczka, zapraszam na facebooke'a >kilk< . Od dzisiaj postaram się tam codziennie wrzucić parę zdjęć, które będą szły chronologicznie, od pierwszych tygodni życia do dnia dzisiejszego ;)

Link to comment
Share on other sites

Mundek na pewno będzie jeszcze jeden i nie ostatni. Córcia Zayry za x lat. W moim domu na pewno ich nie zabraknie ;)

Ale border to moje niespełnione marzenie i na pewno dołączy do rodzinki, gdy tylko będą ku temu warunki, nawet jakby miało to być za 10 lat :P

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z tych, która BC lubi, ale u kogoś... choć fakt, są ładne, lubię psy o wyglądzie kundelka - bez urazy oczywiście :D

Hehehe... a ja jestem wariatka i dalej nie wiem, jakiej rasy chcę mieć psa. Celuję w oziki versy, ale i do użytków ONów mam słabość... no i haszczaki, moja stara miłość. Ojjj... i tak wiem, że z kundlem ze schrona skończę, więc co mi za różnica. :D

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja dopóki nie wzięłam mundka też nie byłam pewna co chcę. Ale okazuje się, że mm-ki to super psy :D

 

Ale gdzieś tam w sercu z tyłu kryje się marzenie o bc. A mamie wcisnę kolejnego goldena jak przyjdzie na to czas :D Ale nie szczeniora tylko z fundacji pewnie. Ale to się zobaczy. Masza na chwilę obecną nie pozwoli na nowego towarzysza, a i mama musi do tego dojrzeć...

 

Czekam już 3 tydzień na obrożę z DS..wrr... :lmaa: 

A z Kudłatego miałam po niecałym tygodniu :klacz:

 

 

Na blogu nowy post  >klik<

Link to comment
Share on other sites

W końcu dogomania działa.

 

U nas coraz lepiej. Zayra zaczyna szarpać zabawki a nie tylko przeciągać :D

Poza tym nauczyła się zgrabnie wskakiwać na kolana, docelowo będzie wskakiwać na ręce.

Nasza grupa spacerowa się rozwija, zaczniemy spotkania z instruktorem raz w tygodniu + spotkania spacerowo-szkoleniowe na własną rękę więc jest jeszcze nadzieja dla nas :P Mam nadzieję, że mała szybko załapie, że przy innych psach też musi być skupiona i posłuszna.

 

Po miesiącu oczekiwania :lmaa:  doszła do nas obroża z dogstyle, dodatkowo za to, że musieliśmy czekać dostaliśmy drugą obroże gratis ;)

Dzięki temu odkryłam, że Zayra dobrze wygląda w żółtym :loveu:

 

W weekend mam nadzieję jakieś zdjęcia porobimy bo ostatnio ciągle ciemno wieczorami i nie było jak zrobić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...