Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Genialna jest, coraz bardziej podoba mi się ta rasa :siara:  To już kolejna, która trafia na listę psów, które bym chciała :siara:

O, jak dobrze, że nie tylko mojmu sierść przy ogonie faluje :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Po dzisiejszym spacerze Zayra niestety kontuzjowana :(

Kuleje na lewą przednią łapkę,  w ogóle nie chce jej stawiać na ziemi. Wydaje mi się, że coś naciągnęła albo źle stanęła podczas zabawy. Będziemy obserwować.

Ale całą drogę powrotną nieśliśmy ją na rękach bo ledwo chodziła a i tak chciała biegać za innymi psami.

rzucam zdjęcie bidulki z samochodu. Cała się trzęsła więc opatuliłam ją swoją kurtką.

 

201411301_whnxxqr.jpg

 

DSC1593jp_whnxnhh.jpg

 

DSC1606jp_whnxnhx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oby ta łapka nie była niczym poważnym ;)

Stałka Ci wystarcza? ;)

 

Jutro jedziemy do weta upewnić się czy wszystko ok.

 

Absolutnie nie wystarcza. Ma swoje plusy, ale przy zwierzakach stałka to nieporozumienie. No ale kupiłam ją w innym celu także tego :P

Ale!

Kiedyś kupię sobie porządny zestaw (jak będę stara i bogata) :P

Link to comment
Share on other sites

Zdaję relację z pierwszego spotkania szkoleniowego z instruktorem. A więc mam psa z kompletnym adhd i pierwszy raz w życiu usłyszałam, że muszę nauczyć mojego psa się wyciszać? :niedowia:

No ale cóż, jak na to spojrzałam z boku to coś w tym jest. Zayra, jako jedyny z 5 psów, przez bitą godzinę miała włączone adhd, chyba nie było 2 sekund żeby usiedziała w miejscu. Ale generalnie ładnie ćwiczyła, pani powiedziała, że komendy mamy dobrze zrobione tylko ta jej energia...:P

Moja Zayra, która w domu robi piękną samokontrole, na zajęciach straciła rozum i przez godzinę skakała na mnie próbując dosięgnąć smakołyka, a potem sobie wymyśliła,że żeby dostać parówke, musi się cofać  :niewiem:

 

Najbardziej byłam dumna z tego, że z zaangażowaniem się ze mną szarpała zabawką przy 5 psach, na 50mkw. jednak pani nie pozwoliła mi nagradzać małej zabawką bo to nie pomaga w jej wyciszeniu. No trudno...

 

Generalnie jestem z niej super zadowolona, ładnie pracowała, tylko faktycznie coś z tym jej adhd muszę zrobić, bo na tle innych psów, zachowywała się jakby miała dobrego dealera :D

 

 

Jakby ktoś szukał pomysłu na fajny, psi film to zapraszam : >klik<

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio rzadko tu bywam, ale to dlatego, że nie mam na nic czasu :P

 

Zayra obecnie chodzi na szkolenie 2x w tygodniu. Raz ćwiczy ze mną, raz z TŻ. Generalnie jak to pani trener ładnie mówi, jest totalnym "oszołomem" :D

Potrafi przez bitą godzinę mieć adhd, nawet jak ma treningi dzień po dniu. Ale już samokontrola idzie do przodu i ogólnie zdolne to ale świrowate :loveu:

A pańcia jest mega dumna bo piesa potrafi bez problemu bawić się przy innych psach i bardzo się w to angażuje. Jest coraz mocniej nakręcona na zabawki i jak tylko wyciągam jakąś to jest: "O tak!!!! Bawmy się!!! No dalej!!!". Do tego pani trener pokazała mi jak się bawić żeby Z jeszcze bardziej się to podobało (to można bardziej?;p). Okazuje się, że szarpak jest lepszy nawet niż parówki :loveu:

Młoda w ogóle nie ma problemu, żeby ćwiczyć z kimś innym, nawet nie musi mieć smaka ani zabawki, wystarczy, że ma odpowiedni ton głosu. Trenerkę uwielbia i za kążdym razem daje jej buziaki :D

Zakupiłam piłkę gimnastyczną, żeby ćwiczyć, ale chyba wzięłam za małą. No nic, najwyżej zacznę na tej,a potem kupię większą.

 

Masza za to przyprawiła nas o zawał bo zjadła czekoladki. Na szczęście jest wielkim psem i ilość nie była trująca ale i tak dla pewności wet kazał wywołać wymioty. Co z tym psem jest na starość to ja nie wiem :lookarou:

 

A Zayra jest największym złodziejem skarpetek!! :lmaa:

 

W niedzielę nowe fotki będą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...