Jump to content
Dogomania

nichya&nazir

Members
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About nichya&nazir

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 1. nichya&nazir

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  Sprzedam nową książkę Choroby alergiczne psów P. Prelaud 65 zł z wys.
 2. nichya&nazir

  Barko siwy duch

  Oby. Jak masz możliwość zakup ten pectovit i dodawaj do karmy papke z płatków owsianych.  Zdrówka :)
 3. nichya&nazir

  Barko siwy duch

  A co on ogólnie dostaje do jedzenia, jakie ilości, jakieś coś dodatkowo w ciągu dnia? U nich to częsty problem, ale kwestia eliminacji czegoś.
 4. Co Ty nagadałaś, dobrze wygląda, myślałam, że będzie prawie, że na zero, żeś tak napisała.. chyba, że chodzi o Walda..no to w k*pie mu do..pyska jak nic. :P Przepiękne tereny tam macie :)
 5. nichya&nazir

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  ZeroDC dopiero będą przechodzić testy. ;) Muszę je jeszcze raz dobrze założyć i obczaić czy aby na pewno dobrze lezą, bo już jak wyciągnęłam wydawały mi się mega wielkie, a na psie muszę przyznać, że też zdecydowanie inaczej niż nasze manmaty, na plus na pewno materiał, bardzo lekkie nie spodziewałam się :)
 6. Ostatnio śmiech mnie ogarnął, a teraz widzę, że nadal kontynuacja. Jak przyszło się do czegoś czepić to od razu jak filip z konopi wyskakują gwiazdy dogo. :D   Majkowska, a koleżanka wyżej przecież napisała, że nie czyta Twojej galerii.., także info musiał podrzucić jej wróżbita Maciej. ;)
 7. nichya&nazir

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Duffel wygląda świetnie! Jaki rozmiar brałaś?   My właśnie czekamy na ruffweary. W sprawie szelki do tropienia z ShaggyDoggy się nie dogadałam, więc zamówiłam ZeroDC, a w takim układzie jakby nie patrzeć zostało trochę kasy.. :P więc postanowiłam zainwestować jeszcze w rfw :D   Teraz się boję czy nie będą za duże, bo ZeroDC musiałam wyregulować na maksa.
 8. nichya&nazir

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Dzięki dziewczyny za pomoc:)  Do SD już wczoraj się odezwałam ;)
 9. nichya&nazir

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Na coś się muszę zdecydować. Chociaż jakby nie było szelki to ja mam i to nie jedne :P Właśnie to zdjęcie widziałam i tak jakoś trochę się obawiam cienkości tych pasków a i kolory jakieś takie jesienne mają, no nie dogodzisz :P Na tym filmiku tak ta "rączka" zaczęła trochę odstawać także myślę, że dla nas na ten czas odpadają bo nic w krzakach nie może się zahaczać, za to znów mnie wzięło na te ruffweary.. czytałam sporo pozytywnych opinii.. oszalejęę :)
 10. nichya&nazir

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Nie no teraz to mnie dobiłaś :P Nie ogarniam dzisiaj i czuje, że ciśnienie fatalne, ale że aż tak... wstyd!   Dobrze wiedzieć, że są tak łatwo dostępne. :) Trochę słabo wszędzie pokazują ten tył, tu już na filmie lepiej widać, tylko ja nie do auta te szele potrzebuje.. Kurcze teraz to już sama nie wiem, a napisałam właśnie do shaggydoggy. Te ruffweary też bym chciała, bo mi się po prostu podobają.. szukam tylko powodów by kupić, no uzależnienie. :P
 11.   Tak się zastanawiam jak to jest z tymi Gordonami, bo co niektóre widziałam i w porównaniu do innych wyżłów jakoś nie wydają się, aż takimi "nadpsami". :P Wiadomo są różne osobniki, nie można wkładać wszystkich do jednego wora, no ale..   Ostatnio spotkałam się z ogłoszeniem opieki nad gordonem codziennie od 7 do 16.. ale to miałyby być dwa spacery i opieka nad psem w domu..o polach jakoś nie wspomnieli.     Zapłon mam okropny. Na jakimś dogowątku widziałam, że rozwinęła się dyskusja o gwizdkach. Gratki dla Walda i waszej pracy za opanowanie przy zwierzynie :)
 12. Wam również Wszystkiego Najlepszego :) - Spóźnione ale zawsze :P
 13. nichya&nazir

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  No niestety, zajmuje trochę miejsca w torbie ;)
 14. nichya&nazir

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

    Przy odniesieniu do 40cm obroży. No jak mam już tak odradzać..może nie wygląda tutaj na jakąś wielką i sztywną, ale jakbym położyła obok np. 10m linkę z grubego sznura to byłoby to 60% zajmowanego miejsca tej linki. :P
 15. nichya&nazir

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  Sprzedam: 1. Agility. Sport i zabawa.  Cena: 25 zł (z wysyłką)   2. Wyżły. nieaktualne * stan bardzo dobry, lecz jedna strona ze zdjęciami wypadła, jest luzem Cena: 36 zł (z wysyłką)
×