Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Czyżby nam nowy mistrz agility rosnie? :D

 

Na to wygląda :D

Zayrze tak się spodobało,że po kilku zachętach sama z siebie, bez komendy właziła na palisadę i do tunelu :)

Niestety kładka i huśtawka były dość wąskie i nie czuła się na nich zbyt pewnie

Ale to przyjdzie z czasem :)

I tak było super jak na pierwszy raz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O widzę chyba pierwszy raz czekoladowego psa z taką piękną twarzą, chyba to zasługa nieróżowego nosa :D

 

Zaglądam tutaj od początku, niewiele wiem o rasie, kojarzę tylko tą suczkę Lu ale są naprawdę intrygujące, szybko idzie się zakochać :loveu:

Jak Zayra teraz stoi wymiarowo? Porównałabym sobie do mojego bordera, bo niestety ale nie miałam okazji jeszcze spotkać na żywo i ciekawa jestem czy fotki oszukują z gabarytami :D

Link to comment
Share on other sites

Jak Zayra teraz stoi wymiarowo? Porównałabym sobie do mojego bordera, bo niestety ale nie miałam okazji jeszcze spotkać na żywo i ciekawa jestem czy fotki oszukują z gabarytami :D

Obecnie (4msc) ma 45cm w kłębie, waży 11,5kg, obroże ma 31cm

Docelowo powinna mieć mniej niż 56cm w kłębie i ważyć ponad 20kg

 

Generalnie jak się porówna wzorce pod kątem wymiarowym mm-ka i bc to są bardzo podobne. Tylko bc mają bujniejszą sierść ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Psi Park w Polkowicach

 

Generalnie jestem pod wielkim wrażeniem, park jest dobrze przemyślany, ma świetne przeszkody, kosze osobno na psie kupy i na śmieci, ławeczki i różne powierzchnie typu trawa, piasek i żwirek w alejkach.

Drzewa są ogrodzone,żeby psy na nie nie sikały.

Minusy?

Kładka i huśtawka są za wąskie jeżeli wziąć pod uwagę,że reszta przeszkód jest zrobiona pod kątem nauki.

Brak dostępu do wody.

 

Na pewno jeszcze się tam pokażemy.

Małej się podobało :)

Dzisiaj obiecany filmik

 

A dzisiaj umówiliśmy się na spacer z Magdą i Tofikiem, udało się zaliczyć staw, mała już coraz głębiej wchodzi, niedługo mam nadzieję popłynie :)

Psy się wyszalały, Zayra będzie chyba 2 dni odsypiać ten weekend :P

 

[media]http://youtu.be/nqX5xAjEQSM[/media]

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Wpadam z rewizytą :) Śliczny szczylek! Planujecie agility na poważnie? Bo szkoda sobie psuć fajnego malucha takim naprowadzaniem i dosyć wczesnym skakaniem. Na początek wystarczy robić zostawanie, odłożoną nagrodę, ciki i caki i tunel a potem liczyć na jakiś dobry klub który pomoże rozwinąć mały talent :D

Link to comment
Share on other sites

Planujemy na poważnie. Mamy na razie takie pojedyncze epizody, chcieliśmy zobaczyć jak zareaguje na takie przeszkody, ale na co dzień nie trenujemy i dopóki nie wejdzie w odpowiedni wiek to raczej będą to pojedyncze sytuacje ;)
co to są ciki i caki?
pozostałe rzeczy już ćwiczymy :D

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni mnie nie było tutaj.

A to dlatego,że przygotowuję bloga! :)

Przymierzałam się do tego już od dłuższego czasu. Ale w końcu znalazłam motywację.

Myślę,że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Blog ruszy w ciągu kilku dni, a już teraz zapraszam:

 

www.przybijlape.blogspot.com

 

Na razie jest tylko strona "o nas" i "moje psy" :P ale na dniach ruszam z postami

 

A Zayra?

Ćwiczymy się.

Dzięki Fauce mamy materiały i pomysły na ćwiczenia :)

Zayra w 2 dni załapała wchodzenie 4 łapami do kartonów, pojemników i nawet do blachy na ciasto :P

 

DSC0827aj_eqqeeae.jpg

 

DSC0831aj_eqqeeqp.jpg

 

DSC0875aj_eqqeeqs.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...