Jump to content
Dogomania

Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc


Mysza2

Recommended Posts

Kciuki póki co można puścić, rozmawiałam z Panem, nie przyjadą jutro.

 

W zeszłą sobotę adoptowali psiaczka , ale planowali adopcję dwóch, więc nie dlatego nie przyjadą, że adoptowali.

Tylko mają z nim trochę problemów, głównie z niszczeniem i płaczem jak wychodzą.

Na razie postanowili odłożyć decyzję o drugiej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Kciuki póki co można puścić, rozmawiałam z Panem, nie przyjadą jutro.

 

W zeszłą sobotę adoptowali psiaczka , ale planowali adopcję dwóch, więc nie dlatego nie przyjadą, że adoptowali.

Tylko mają z nim trochę problemów, głównie z niszczeniem i płaczem jak wychodzą.

Na razie postanowili odłożyć decyzję o drugiej adopcji.

 

Czyli nici z adopcji....

 

Wygląda na to, że piesek ma lęk separacyjny, oby tylko Państwo się nie poddali i pracowali z pieskiem, by nauczył się zostawać sam i nie niszczył.

Link to comment
Share on other sites

Czyli nici z adopcji....

 

Wygląda na to, że piesek ma lęk separacyjny, oby tylko Państwo się nie poddali i pracowali z pieskiem, by nauczył się zostawać sam i nie niszczył.

Nie brzmiało to tak, żeby chcieli się poddać, raczej że chcą ogarnąć to co mają.

Pan mówił że bardzo psiaczka wszyscy pokochali

Link to comment
Share on other sites

Potwornie szkoda, że nic póki co z tej adopcji nie wyszło, ale mam nadzieję, że Państwo się nie wycofają i jak tylko uda się zapanować nad problemami z pierwszym psiakiem przyjadą poznać Sarunię. Samo to, że Państwo się nie zrażają do pierwszej adopcji, postanowili walczyć i poradzić sobie z istniejącymi problemami dobrze wróży na przyszłość....

Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj telefon o Sarunię, ale do budy. W dodatku pan uprzedzał, że mają autystyczne dziecko

i szukają psa, który jak to nazwał "będzie sobie z tym radził" tzn nie będzie agresywny, ale też nie pozwoli sobie zrobić krzywdy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...