Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='kaskaSz']ooo fuu tatar, podobno jak mamuśka była ze mną w ciąży to zjadła go pół kilograma taka ją chęć wzięła hehe i teraz jestem też najbardziej mięsolubna ;) ale tatara niet[/QUOTE]

To odważna ta Twoja mama, bo właśnie w ciąży tatar jest zakazany ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To odważna ta Twoja mama, bo właśnie w ciąży tatar jest zakazany ;)[/QUOTE]

podobno na zachcianki w ciąży nie ma zmiłuj, chciało się tak, że mało nie padła ;) ale ile lat temu to było, jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że nie można hehe i świnie czy co tam inaczej było hodowane, teraz to naprawdę strach zjeść, nie wspominając o surowym jajku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']podobno na zachcianki w ciąży nie ma zmiłuj, chciało się tak, że mało nie padła ;) ale ile lat temu to było, jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że nie można hehe i świnie czy co tam inaczej było hodowane, teraz to naprawdę strach zjeść, nie wspominając o surowym jajku.[/QUOTE]

Tatar jest z krowy :eviltong:
Ale fakt, kiedyś pijałam kogel-mogel, a teraz nie tknę surowego jajka, bo się boję :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Jakie ładne zdjęcia :)[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Bardzo fajne te fotki, przyjemnie się je ogląda :)[/QUOTE]Dzięki :)

[quote name='unikatowydiament']oj to tak jak Ja:eviltong:

super focie:)[/QUOTE]To witaj w klubie :)

[quote name='magdabroy']A ja bym tatara chętnie zjadła :loveu: Szkoda, że nie jadłam go już prawie rok i nie wiem kiedy będę mogła zjeść :shake::placz:[/QUOTE]

[quote name='kaskaSz']ooo fuu tatar, podobno jak mamuśka była ze mną w ciąży to zjadła go pół kilograma taka ją chęć wzięła hehe i teraz jestem też najbardziej mięsolubna ;) ale tatara niet[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']To odważna ta Twoja mama, bo właśnie w ciąży tatar jest zakazany ;-)[/QUOTE]
[quote name='kaskaSz']podobno na zachcianki w ciąży nie ma zmiłuj, chciało się tak, że mało nie padła ;-) ale ile lat temu to było, jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że nie można hehe i świnie czy co tam inaczej było hodowane, teraz to naprawdę strach zjeść, nie wspominając o surowym jajku.[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Tatar jest z krowy :eviltong:
Ale fakt, kiedyś pijałam kogel-mogel, a teraz nie tknę surowego jajka, bo się boję :nerwy:[/QUOTE]
Tatar to ochyda

[quote name='agaciaaa']Dobra, pójdziemy razem do sklepu i wybierzesz sobie coś co będziesz chciała jeść :lol:[/QUOTE]Nie wymyślaj :eviltong:

[quote name='Pusiakowa'][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_7655-1.jpg[/URL] Jaka zgrabna doopcia :loveu:[/QUOTE]Mógłby trochę jeszcze schudnąć ha ha


[quote name='DomixX']Superowe, foteczki, świetne miejsca.. no może cmentarz nie tak fajny, ale super okolica :evil_lol:[/QUOTE]Cmentarz też ma swój urok :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Hej :)

[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_7781.jpg[/URL] jak mi się to zdjęcie podoba :loveu:[/QUOTE]Cieszę się :)

[quote name='jamnicze']nawet w biegu muszą plotkować :lol:[/QUOTE]Witaj jamnicze :)

[B]A my niedługo ruszamy do Białegostoku. Jutro wystawiam Kissa, więc proszę trzymać kciuki. Bobik jedzie jako widz :) Jak ktoś chce nas pooglądać, zapraszam jutro o godz.12 ring 5 :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Doberek :)

Trzymam kciuki ;)[/QUOTE]

[quote name='DomixX']Hej, a więc trzymam kciuki![/QUOTE]

[quote name='Kaaasia']Kciuki zaciśnięte!!!!

I dużo zdjęć rób ;)[/QUOTE]

[quote name='Ptysiak']Trzymamy kciuki :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Martens']Ach, trzymam kciuki mocno :)[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Hej! :)

My również kciukujemy![/QUOTE]

[quote name='dagaa111']ja także trzymam kciuki :)[/QUOTE]

[quote name='Marta_Ares']trzymamy kciuki za Was!!! powodzenia[/QUOTE]Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków :loveu:

[B]Wróciłam z wystawy wczoraj po 22. Było świetnie. Kiss niczego się nie bał, jestem z niego dumna. Dostał ocenę wybitnie obiecującą. Na porównaniu z suczką go nie doceniono, ale i tak jestem zadowolona :) To była 2 wystawa Kissa i do tego pierwsza na hali. Mam dużo zdjęć, ale czy coś nadaje się do publikacji to nie wiem, bo jeszcze nie robiłam selekcji.[/B]

Edited by Izabela124.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...