Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przyszłam sobie do Ciebie [IMG]http://www.mysmiley.net/imgs/smile/characters/character0003.gif[/IMG]
[/B][/COLOR][/quote]

cześć :) :multi:

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam sie witnąć z łańcuchem:loveu:

[FONT=Georgia][COLOR=Olive]witaj :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][B]


apropos łańcucha ... widzieliście tego psiaka co ma wrośnięty łańcuch w szyje??? :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:roll::roll: zawsze mi dreszcze przechodzą po ciele jak tylko przeczytam o czymś takim[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek Córeńko :loveu::loveu::loveu:
witam późnoniedzielnie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Mamcia :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Pimpek']Cześć :D :D :D[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :) :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Fuga***']siemka, kobiety :-)[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć kobity ;) :evil_lol:




***
szwagier dalej nie odwiedzał Nas...jak tak to przychodzą z siostrą co kilka dni a teraz jak go potrzebuję to oni mają lepsze rzeczy niż odwiedziny :roll::roll:
tak więc póki co nadal aparat bezużyteczny :placz:


teraz z innej beczki...
Od piątkowego wieczora prawie na każdym spacerze z Salsą widuje pewnego psa (sznaucer olbrzym). Za pierwszym razem szedł za nami dość spory kawałek po czym pobiegł za jakimś innym psem...nie zwróciłam na niego szczególnej uwagi bo w mojej okolicy dużo ludzi puszcza swoje psy luzem.
No ale w sobotę rano też mi gdzieś przebiegł w głębi podwórka. Wieczorem w sobotę znów spacerował po podwórku, podszedł do Nas i po chwili uciekł.
Dzisiaj też go widziałam w południe gdzieś daleko po drugiej stronie ulicy a teraz jak byłam z Salsą to był na podwórku koło śmietnika, podszedł do Salsy i uciekł.
Zastanawia mnie to bo za często go widuje i mnie to martwi. Dzisiaj chciałam go złapać i sprawdzić czy ma jakąś obróżkę ale niestety się nie dał złapać.
Ciężko mi jest określić w jakim stanie pies jest bo widziałam go głównie wieczorową porą na podwórku gdzie nie ma oświetlenia albo w dzień gdzieś z daleka. Jedyne co mogę określić to to że psiak jest chyba ciut za chudy ale nie dużo.

U mnie na podwórku w zasadzie większość psów to suki i często zdarza się że jakieś psy przychodzą po wywąchaniu cieczki a potem odchodzą...kiedy żył mój poprzedni pies to dobrze wiedziałam kiedy jakaś suka z okolicy ma cieczkę i nie bylo problemu z oszacowaniem czy pies bląkający się w okolicy to facet z chcicą.

Mam nadzieję że ma ten pies dom i mylę się co do swoich podejrzeń...jutro na wieczorny spacer biorę jakiś smakołyk i jak go tylko spotkam to zwabię go i oglądnę.




[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witanko kffiatuszkuuu!!!!
zrob no cosik zeby juz wiosna przylazla na stale tak po znajomosci z innymi kffiotkami ;-) hihihihihihiih
oj my w koncowce cieczki jestesmy i mielismy niezle towarzystwo nawet haski sie przyplatal -sliczny- na szczescie juz sie towarzystwo wykruszylo hihihhihihi

buziaczki!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]cze sisko- wiosennie[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-424.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi::loveu:
o dziwo u Nas też dzisiaj wiosna...rano pochmurnie a teraz słonko świeci :loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:witaj córciu :loveu::loveu:

Kurcze ...no ja też mam taką nadzieje że ten psiak tylko wyrywa sobie z domu na panienki :razz::razz:....bo odpowiedzialni własciciele wypuszczają psiaki :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Mamcia :loveu::loveu::multi:
dzisiaj na porannym spacerze pieska nie spotkałam a później z Salsą była mama więc nie wiem czy nadal gdzieś tutaj jest
[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia']Witanko kffiatuszkuuu!!!!
zrob no cosik zeby juz wiosna przylazla na stale tak po znajomosci z innymi kffiotkami ;-) hihihihihihiih
oj my w koncowce cieczki jestesmy i mielismy niezle towarzystwo nawet haski sie przyplatal -sliczny- na szczescie juz sie towarzystwo wykruszylo hihihhihihi

buziaczki!!!!![/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć Kudłata ;) :loveu::multi:

mnie chyba kffiatki inne nie lubią, są zazdrosne o to że jestem tak słonecznie żółta :evil_lol::evil_lol:
ale jeśli będą chciały porozmawiać to dam im znać o tej wiośnie :)

to dobrze że już Was nie nęka towarzystwo psich zaliczaczy ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było mnie tu dzisiaj :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ŁAJ!???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:


no to sie melduje... bereczek kfiotku :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]

odhaczyłam Twoją osobę na liście ;) :eviltong:
masz farcik bo już miałam podliczyć obecność, zdażyłaś w ostatniej chwili :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]

odhaczyłam Twoją osobę na liście ;) :eviltong:
[U] masz farcik[/U] bo już miałam podliczyć obecność, zdażyłaś w ostatniej chwili :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='evaxon']pewnie jaka suka ma cieczke;)

witanko:multi:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessoooo... a co ma sucza cieczka do mojego farta???? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessoooo... a co ma sucza cieczka do mojego farta???? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
a ja zaś mam głupie myśli :diabloti:

coreńka ...u mnie foty pościelowe :oops::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']pewnie jaka suka ma cieczke;)

witanko:multi:[/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessoooo... a co ma sucza cieczka do mojego farta???? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
a ja zaś mam głupie myśli :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: krejzolki !!!!!!!!!!!!! :roflt:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='majoka']hej kwiatuszku[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko córcia [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hej mamcia :multi::multi:





***
Piesek o którym pisałam to raczej piesek z chcicą...wczoraj go nie wiedziałam ale za to spotkam na podwórku 5 innych psów latających samopas także musi być to spowodowane jakąś cieczką.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Doberek żółteczku [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-428.gif[/IMG] Gdzie ty? Hmmm pewno już jak przykładny uczeń grzejesz ławki w szkole :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no bez przesady ;) :evil_lol::evil_lol:
jeszcze w domu na doopce siedzę :) :eviltong:

cześć :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]a Ty jeszcze nie w szkole???
tornisterek na plecki i zapierniczaj

:loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/quote]

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Oooooo Mądrze gadasz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taaaa jasne wyganiajcie mnie ;) :evil_lol::evil_lol::eviltong:

mam na 10:40 :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agbar']czesc Zonkilku...uprzejmie informuje ze widzialam cie dzis w moim ogrodku...w pelnym rozkwicie:loveu:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
Hej :multi::multi::loveu:

oooo :) ładnie się prezentowałam co?? ;) :loveu::loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Martinee']witamy od ranaa):)[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witamy witamy :):multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taaaa jasne wyganiajcie mnie ;) :evil_lol::evil_lol::eviltong:

mam na 10:40 :)[/B][/COLOR][/FONT]

[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nooo to czas i pora prymus musi być pierwszy bo kto otworzy szatnie[/COLOR][/FONT][/B]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nooo to czas i pora prymus musi być pierwszy bo kto otworzy szatnie[/COLOR][/FONT][/B]:diabloti:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]w mojej szkole nie ma szatni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wytrę tablice ewentualnie :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...