Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dziwne, odpowiadałam dzisiaj na te posty zacytowane poniżej :hmmmm: chyba nie wysłałam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia'][B][I]Pajunki zjadliwee ale te wredne komarzycee się wsciekły i gryzą nawet psioki wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[/I][/B][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Wolę być zeżarta przez komary, kiedy widzę pająki wpadam w panikę :roll:
W okresie letnim u mnie w pokoju zawsze jest ich bardzo dużo, jak byłam młodsza to spałam u mamy w pokoju bo się bałam w swoim łóżku :oops: teraz już jest lepiej ale nadal mam lekką obsesję gdy tylko zaczyna się sezon.
Zanim założę na siebie ubranie, które leżało na krześle to je trzepię.
Arachnofobia jest koszmarna.
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Maks i Spark']CZeść:)

Fajnego słonecznego dnia[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :loveu::loveu:

Był słoneczny i niesamowicie duszny, zero wiatru...po wyjściu na dwór od razu człowiek robił się mokry. Teraz leje deszcz i jest byrza a powietrze od razu przyjemniejsze się zrobiło :multi:
Rudzielce przez ten upał cały dzień leżą jak takie dwa wymoczki. Teodor położył się w cieniu na gołej podłodze i tylko raz wstał żeby iść coś zjeść i się napić.[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Magda25']O matko pająki, brrrr
U mnie w mieszkaniu plaga much. Chyba dlatego że mamy okna na przestrzał pootwierane. Pełno tego lata.

Bosh jak dziś gorąco[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Much u mnie nie ma na szczęście...nie lubię ich bo są obleśne.




***
Dostałam kilka dni temu zadanie do wykonania. Przyjaciółka poprosiła mnie o zrobienie 6-8 bransoletek z muliny, ona miała je zrobić ale obecnie jest na etapie pakowania się bo wraca w niedzielę na stałe do polski i nie zdążyłaby tego zrobić. No więc musiałam sobie przypomnieć jak to się robi i tak dłubię w nitkach :evil_lol:
Muszę przyznać że trochę mi zajęło żeby sobie przypomnieć rodzaje supełków, wzorki najprostsze wybrałam a i tak nie wychodzą tak ładnie jak kiedyś :evil_lol:
Podstawówkowe czasy mi się przypomniały

paski jako tako idą bo to proste ale strzałki i krzyżyki już więcej problemu mi sprawiły, co zresztą widać że krzywe :evil_lol:

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04184.jpg?t=1276267482[/IMG]
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]wow , jakie brandzel brandzel branzolety ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='deer_1987']pamietam te czasy jak tez robilam takie :D[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oh, kto ich nie robił :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Ewcia38']O jaka tu cisza zapadła.:placz:..najwyrazniej pochłonęły Cię sznureczki i kolorowe niteczki:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pomogłabyś a nie mi tu sie rozklejasz ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Ania!']Albo coś zupełni innego ...


[URL="http://www.GratisSmilies.de"][IMG]http://www.GratisSmilies.de/gifs/tiere/S_PIDER.gif[/IMG][/URL]


:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bleee co Ty mi tu przytachałaś :crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wiązanek ciąg dalszy :)
[/B][/COLOR][/FONT]
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04195.jpg?t=1276349064[/IMG]

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04189.jpg?t=1276349259[/IMG]

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04191.jpg?t=1276349259[/IMG]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]

***
Tak poza tym to u nas dziś chłodniejszy dzień :cool3: słonko wychodzi raz na jakiś czas, wiaterek dość mocny więc zwierzęta odżyły :)
Teodor wczoraj oszczał Salsę ale tak że miała prawie cały grzbiet mokry :crazyeye: Byłam w delikatnym szoku bo wcześniej dwa razy takie coś się przytrafiło ale nie aż w takiej ilości. No i dodatkowo wczoraj było bardzo duszno, zaraz więc zaczęły te szczochy parować i Ruda niemiłosiernie śmierdziała zatem musiała zaliczyć kąpanko :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']ddojrzewanie zaczyna :D[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dojrzewać to on już dawno zaczął :)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Aga&Ganja']Fajne te Twoje wiązanki wredoto! Można dostać taką od serca od Pani?... :roll::roll:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oczywiście, tylko że od razu mówię że one na zdjęciach lepiej wyglądają niż na żywo :evil_lol: ale jak chcesz to nie ma problemu ;)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='agaga21']haha, jakies 15 lat temu tez umiałam robic takie bransoletki! nie wiedziałam że jeszcze ktoś to robi ;)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no ja z 10 lat temu ostatnio :evil_lol:
w sumie nie sądziłam że ktoś to nosi jeszcze ale jak się okazuje są takowe osoby, przyjaciółki ciotka właśnie prosiła ją o zrobienie kilku dla 12 letniej córki swojej koleżanki, która bardzo lubi takowe więc jednak gdzieś tam żyją te mulinowe bransoletki

[/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja']Też umiałam i dalej umiem... ale nie chce mi się. :p[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
A ja lubię takie rzeczy robić choć teraz już rzadko się za to zabieram ale kiedyś sporo szydełkowałam, wyszywałam, rzeźbiłam z masy solnej albo szarego mydła, przy krośnie trochę siedziałam i przez jakiś czas zafascynowana byłam linorytem.
Kiedyś np. siedziałam na wagarach u przyjaciółki i z nudów zrobiłam jej plac zabaw z zapałek, sznurka i sreberka od czekolady...do dziś stoi u niej na półce :evil_lol::evil_lol:
Mam ogólnie dużo cierpliwości do takich rzeczy i sprawiają mi przyjemność.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja']Pewnie, że chcę! :)
To będzie od Ciebie dla mnie prezent urodzinowy, ok? :evil_lol: Mam 15 czerwca! Pamiętasz? :evil_lol:
Można wybrać kolorki? :)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]pamiętam, pamiętam :) choć przypuszczam że będzie to nieco spóźniony prezent :cool3:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Zdecydowanie nie chce być obzarta przez komary ...wolę gapic sie na chodzace po świecie pajunki hihiih :evil_lol:

[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04184.jpg?t=1276267482[/URL][/I][I]

ooooooooo fajna pamiatka...zrób mi taką hihih..:cool3:[/I][I]

a tak wogole to u nas koniec tropików i jestem niepocieszona :placz::placz:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...