Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[COLOR=Olive][B]Witam :)

Dzisiaj po raz pierwszy "wstydziłam" się za Salsę :evil_lol::evil_lol:
Poszłam z nią na spacerek rano i idąc ulicą jakaś babka z klaki wyszła z jakimś małym szczekaczem kudłatym :) ...rozdarł tak mordę że Salsa podkuliła ogonek i wlazła dupką pod zaparkowany na chodniku samochód :roll:
Babeczka zaczęła mnie przepraszać i mówić że nie podejrzewała że taki piesek przestraszy się piskliwego szczekania :evil_lol: widać musiał ten pies Salsie ładnie nawrzucać :evil_lol:
Najlepsze to że Salsa zawsze do wszystkich psów się garnie, nawet jak są kilka razy większe od niej :evil_lol::evil_lol:


Mam kolejną prośbę :eviltong:
Trzymajcie chociażby w myślach kciuki żeby dali mi nowy termin na egzamin szybciej niż za miesiąc :)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam :)

Dzisiaj po raz pierwszy "wstydziłam" się za Salsę :evil_lol::evil_lol:
Poszłam z nią na spacerek rano i idąc ulicą jakaś babka z klaki wyszła z jakimś małym szczekaczem kudłatym :) ...rozdarł tak mordę że Salsa podkuliła ogonek i wlazła dupką pod zaparkowany na chodniku samochód :roll:
Babeczka zaczęła mnie przepraszać i mówić że nie podejrzewała że taki piesek przestraszy się piskliwego szczekania :evil_lol: widać musiał ten pies Salsie ładnie nawrzucać :evil_lol:
Najlepsze to że Salsa zawsze do wszystkich psów się garnie, nawet jak są kilka razy większe od niej :evil_lol::evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Red]musiał być straszecznie pyskaty ten mały upiór ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT]


Mam kolejną prośbę :eviltong:
Trzymajcie chociażby w myślach kciuki żeby dali mi nowy termin na egzamin szybciej niż za miesiąc :)
[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Trzymam trzymam ....ja też nie lubię czekać ..jak coś ma być to już i teraz :cool1:


Witanko poranne i poniedziałkowe :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć Cudaki ;) Witam dopiero teraz ale bardzo serdecznie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]



[COLOR=Olive]:multi: [B]Hej :)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=Olive]kuruj się, kuruj :) życzę szybkiego powrotu do zdrowia :cool3:
Wymiziam Wszystkich i siebie też :) pod warunkiem że Ty to samo uczynisz u siebie ;) :evil_lol::evil_lol:


[/COLOR][/B][/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Helloł kotecku:loveu: Kuruje się kuruje, dzięki za życzonka:loveu: Warunek spełniony u mnie mizianko było , Vedze sie podobało:razz::evil_lol:
Buziak:loveu: zmykam do łóżka:eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon'][URL]http://img174.imageshack.us/img174/3115/79331099kr9.jpg[/URL]
:loveu: jak slodziuszio łapkami trzyma:diabloti:

witaj:)[/quote]

[B][COLOR=Olive]a witam, witam w Naszych skromnych progach :) :multi:[/COLOR][/B]

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Trzymam trzymam ....ja też nie lubię czekać ..jak coś ma być to już i teraz :cool1:


Witanko poranne i poniedziałkowe :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B][COLOR=Olive]Również witam :)
i dzięki za kciuki, przydadzą się :)
[/COLOR][/B]
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Helloł kotecku:loveu: Kuruje się kuruje, dzięki za życzonka:loveu: Warunek spełniony u mnie mizianko było , Vedze sie podobało:razz::evil_lol:
Buziak:loveu: zmykam do łóżka:eviltong:[/B][/COLOR][/quote]

[COLOR=Olive][B]Heloł piesecku :loveu: ;)
Ja także więc dotrzymam naszej umowy warunkowej i już wołam Salsę na mizianko-przytulanki :)

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*'][B]czesc:) my tu pierwszy raz:razz:[/B]

[B]jaka slodka psinka:loveu:chyba dosyc zwariowana:P[/B]
[URL]http://img174.imageshack.us/img174/3115/79331099kr9.jpg[/URL][/quote]

[COLOR=Olive][B]Witam bardzo cieplutko u Nas :)
a psina bardzo zwariowana ;) :evil_lol:
[/B][/COLOR]
[quote name='evanescence']Witamy :):):)[/quote]

[B][COLOR=Olive]cześć :)[/COLOR][/B]

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:razz:...i co z terminem ......[/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[COLOR=Olive][B]krótko mówiąc poczekam sobie trochę :roll: bo dopiero 22 października na godzinę 10:00 :roll::roll:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Olive]CZEŚĆ !!!! :multi::multi::multi::multi:

Kurde miałam w planie dodać jakieś zdjęcia Salsy ale moja siostra znów zabrała mi aparat i nie chce oddać :angryy: więc trzeba się troszkę jeszcze wstrzymać.
Tym czasem zbieram się już do szkoły i życzę wszystkim udanego i miłego dnia :) :loveu:

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B]a ja trafiam tutaj na sam koniec :evil_lol:[/B][/COLOR]

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:
Witanko z raniolka :multi::multi::multi:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[COLOR=Olive][B]już co prawda nie rano, ale witam również pod wieczór ;) :multi::multi:[/B][/COLOR]

[quote name='evaxon']no własnie:multi::multi::diabloti:[/quote]

[B][COLOR=Olive]hej hej hej :) :multi::multi:[/COLOR][/B]

[quote name='dealer']dzien dobry:multi:[/quote]

[B][COLOR=Olive]Dobry Dzień :)[/COLOR][/B]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie że jestem ale nie ma szans żebym wyrobiła sie z nadrabianiem :shake:[/B][/COLOR][/FONT]:shake:[/quote]

[B][COLOR=Olive]Meldunek przyjęty i skrucha także ;) :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...