Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='evaxon']popieram:cool3:
poza tym dziadek przeciez calego bochenka nie daje:grin:


moja Tigrosławka cały czas jakies kąski dostaje:oops:
a wcale taka gruba nie jest ..:hmmmm: chyba:evil_lol:[/quote]


[B][COLOR=Olive]ale chleb mi ogółem wisi bo wiem że nic jej nie będzie...bardziej chodzi o te późniejsze przekąski...bo Salsa później albo ma rozwolnienie i robi w domu albo wymiotuje, a skubana tak się wycwaniła że nie chce jeść nic innego...do czasu aż nie dostanie nic od dziadka...wtedy rzyga z głodu a później jak dostanie od dziadka to ja muszę pół dnia po niej sprzątać
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']ja nie wiwm moje psy nie jedzą karmy i jedzą wszytko i nigdy nic im nie jest a te co są na karmie wlbo maja rozwolnienie albo wymietują nie wiem czemu tak jest[/quote]

[COLOR=Olive][B]Jak wzięłam Salsę to rzygała praktycznie po wszystkim...bo wcześniej była karmiona głównie kartoflami i nie wiem, może to jest przyczyną tego że tak łatwo jest w stanie coś jej zaszkodzić.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']ja nie wiwm moje psy nie jedzą karmy i jedzą wszytko i nigdy nic im nie jest a te co są na karmie wlbo maja rozwolnienie albo wymietują nie wiem czemu tak jest[/quote]
moja suka tez nie je karmy:shake:
miesko warzywka ryż czasami makaron :cool3:
+ to co wyżebrze lub ukradnie:evil_lol: kradnie rosołkowi chlebek :roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B]Prawka nie zdałam :diabloti::diabloti: wymusiłam pierwszeństwo przy zmianie pasa ruchu...hmm :) bywa...ulżyło mi jak wysiadłam z samochodu :)
Jutro jadę zapłacić za kolejny termin :eviltong:
Zdam kiedy zdam :)

Dzisiaj niestety już was nie poodwiedzam bo idę zaraz opijać moje niezdane prawko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Buziaki :loveu:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Prawka nie zdałam :diabloti::diabloti: wymusiłam pierwszeństwo przy zmianie pasa ruchu...hmm :) bywa...ulżyło mi jak wysiadłam z samochodu :)
Jutro jadę zapłacić za kolejny termin :eviltong:
Zdam kiedy zdam :)

Dzisiaj niestety już was nie poodwiedzam bo idę zaraz opijać moje niezdane prawko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Buziaki :loveu:
[/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)dasz radę następnym razem ...pierwsze koty za płoty ....
[/I][COLOR=Blue]wpadam tu też w imieniu Madzi ktora dziś nie zdażyła Was tu odwiedzic
z powodu zajętego przez TZta kompeczka :shake:

obie będziemy trzymać :kciuki: za następny egzamin
[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witanko :multi: Ja też trzymam za następny egzamin :kciuki:

[url]http://img413.imageshack.us/img413/8060/dsc02411tc6.jpg[/url] Haha :D świetna jest :loveu: Nic to, że dupka wisi, ważne, że na pufce przy pańci :lol:

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Jak wzięłam Salsę to rzygała praktycznie po wszystkim...bo wcześniej była karmiona głównie kartoflami i nie wiem, może to jest przyczyną tego że tak łatwo jest w stanie coś jej zaszkodzić.[/B][/COLOR][/quote]
Może zrób jej badania krwi, bo to wcześniejsze "żywienie" może być przyczyną jej problemów żołądkowych (tfu tfu). Maksiu miał ciągle jakieś sraczki i rzygaczki :shake: miał dość poważne zatrucie w szczęnięctwie i podejrzewam, że przez to tą wątróbkę ma słabą :roll: A wyszło dopiero niedawno, po prawie 4 latach, jak trafiliśmy na dobrą wetkę, która zrobiła badanie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B]WITAM W SOBOTNI PORANEK :multi:[/B][/COLOR]

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)dasz radę następnym razem ...pierwsze koty za płoty ....
[/I][COLOR=Blue]wpadam tu też w imieniu Madzi ktora dziś nie zdażyła Was tu odwiedzic
z powodu zajętego przez TZta kompeczka :shake:

obie będziemy trzymać :kciuki: za następny egzamin
[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[B][COLOR=Olive]Cześć :) pozdrów gorąco Madzie również :cool3:
Dam radę :) bo muszę dać następnym razem...stres robi swoje, zapomina się o prostych rzeczach jak np. spuszczenie ręcznego :oops: wstyd normalnie....ale co zrobić......teraz będę wiedziała co i jak :D
W poniedziałek jadę po kolejny termin :diabloti::diabloti:
[/COLOR][/B]
[quote name='paula_z']Witanko :multi: Ja też trzymam za następny egzamin :kciuki:

[URL]http://img413.imageshack.us/img413/8060/dsc02411tc6.jpg[/URL] Haha :D świetna jest :loveu: Nic to, że dupka wisi, ważne, że na pufce przy pańci :lol:


Może zrób jej badania krwi, bo to wcześniejsze "żywienie" może być przyczyną jej problemów żołądkowych (tfu tfu). Maksiu miał ciągle jakieś sraczki i rzygaczki :shake: miał dość poważne zatrucie w szczęnięctwie i podejrzewam, że przez to tą wątróbkę ma słabą :roll: A wyszło dopiero niedawno, po prawie 4 latach, jak trafiliśmy na dobrą wetkę, która zrobiła badanie.[/quote][B][COLOR=Olive]

Dzięki bardzo, kciuki sie przydadzą :)
a co do badań krwi to nie głupi pomysł...będzie trzeba zrobić.
[/COLOR][/B]
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:Witanko łańcuszku pokarmowy ;):loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

[B][COLOR=Olive]Cześć Alu :) :multi::multi:


Dzisiaj rozmawiałam z mamą i zdecydowałyśmy o sterylizacji Salsy...mam się wszystkiego dowiedzieć.
Początkowo chciałam żeby Salsa dostawała zastrzyki na cieczkę, ale czytałam że to jest to ryzykowne i suki często mają później problemy ze zdrowiem. Dlatego wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem będzie sterylka...zniknie problem cieczek, psów, ciąży i wyklucza także niektóre z chorób....więc raczej już postanowione :)
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]witaj
z tymi zastrzykami to sa różne opinie.........:cool1:
wiem jedno sa skuteczne...co w przypdaku kocich nie zawsze:cool1:..................moja Zmoraczka jest dzieckiem.......z kotki "antykoncepcyjnej":cool3::cool3::cool3:

moja Luśka jest juz rok po sterylizacji.................ma pociąg do żarcia...ale ZAWSZE go miała........zeżre wszystko poza psia karmą:eviltong::eviltong::eviltong:........tresowałam ja na ..............babanka:cool3:
po prostu trzeba dawac tyle samo zarcia co przed sterylką............no i niedokarmiać..............................
nie dziwie się dziakowi, ze chce pokarmic suczydło.nie ma to jak maślane oczka proszące jeść
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']sie witam :multi::multi::multi:[/quote]

[B][COLOR=Olive]Witam Witam :)

[/COLOR][/B][quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj
z tymi zastrzykami to sa różne opinie.........:cool1:
wiem jedno sa skuteczne...co w przypdaku kocich nie zawsze:cool1:..................moja Zmoraczka jest dzieckiem.......z kotki "antykoncepcyjnej":cool3::cool3::cool3:

moja Luśka jest juz rok po sterylizacji.................ma pociąg do żarcia...ale ZAWSZE go miała........zeżre wszystko poza psia karmą:eviltong::eviltong::eviltong:........tresowałam ja na ..............babanka:cool3:
po prostu trzeba dawac tyle samo zarcia co przed sterylką............no i niedokarmiać..............................
nie dziwie się dziakowi, ze chce pokarmic suczydło.nie ma to jak maślane oczka proszące jeść
[/B][/COLOR][/quote]

[B][COLOR=Olive]Witam :)[/COLOR][/B]
[COLOR=Olive][B]co do tych zastrzyków to jeszcze kwestia tego że jakoś tak nie chciałabym Salsy hormonami faszerować przez całe jej życie :)

Salsa też woli zjeść wszystko inne niż swoją karmę...wszystko z miski znika dopiero pod wieczór, kiedy wie że już nic innego nie dostanie :evil_lol:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witanko :multi:

[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Dzisiaj rozmawiałam z mamą i zdecydowałyśmy o sterylizacji Salsy...mam się wszystkiego dowiedzieć.
Początkowo chciałam żeby Salsa dostawała zastrzyki na cieczkę, ale czytałam że to jest to ryzykowne i suki często mają później problemy ze zdrowiem. Dlatego wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem będzie sterylka...zniknie problem cieczek, psów, ciąży i wyklucza także niektóre z chorób....więc raczej już postanowione :)[/COLOR][/B][/quote]
Wcale nie jest powiedziane, że Salsa przytyje po sterylce; jeśli będzie miała dużo ruchu, no i nie będzie dokarmiana ;) A chyba im wcześniej tym lepiej :lol: Nie miałam suczki i nie wiem zbyt dużo o tych zastrzykach, ale ponoć nie są obojętne dla zdrowia w późniejszym wieku.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]Siemka sciemka:diabloti:


* Wpadłam sie zaprzewitać -->:hand:...
* Powiedzieć że jestem chola--> :tard: ...
* Dać buziaczka na doblanoc -->:buzi:...
* I... Idem do łóżka sie kurować---->:scared:...

Wymiziaj łode mnie rudego mordulca:evil_lol: i całą brygadę:loveu:
i siebiĘ też:loveu: branoc, AXE:diabloti:[/B]


[B]buuuu mam grypkę:placz::placz::placz::placz::placz:[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B]Cześć Cudaki ;) Witam dopiero teraz ale bardzo serdecznie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
[B][/B]
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Siemka sciemka:diabloti:


* Wpadłam sie zaprzewitać -->:hand:...
* Powiedzieć że jestem chola--> :tard: ...
* Dać buziaczka na doblanoc -->:buzi:...
* I... Idem do łóżka sie kurować---->:scared:...

Wymiziaj łode mnie rudego mordulca:evil_lol: i całą brygadę:loveu:
i siebiĘ też:loveu: branoc, AXE:diabloti:[/B]


[B]buuuu mam grypkę:placz::placz::placz::placz::placz:[/B]
[/COLOR][/quote]

[COLOR=Olive]:multi: [B]Hej :)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=Olive]kuruj się, kuruj :) życzę szybkiego powrotu do zdrowia :cool3:
Wymiziam Wszystkich i siebie też :) pod warunkiem że Ty to samo uczynisz u siebie ;) :evil_lol::evil_lol:


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B]Przyszedł czas na zdjęcia :multi::multi::multi:


[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2388/48764839ja9.jpg[/IMG]


[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8538/23400765ck1.jpg[/IMG]

No i teraz zdjęcia z dzisiaj :)

[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/2708/29242715dv2.jpg[/IMG]

Przyjacióła, jej suka i moja suka :evil_lol:
[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6465/34102354cb0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8184/74369061rx1.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...