Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='evaxon']buahahahaha jak slodziusio spi:loveu::loveu::loveu::loveu:

trzymamy kciuki zeby szybko wrocila do normy :p[/quote]

[COLOR=Olive][B]dzięki, dostała węgielek i mam nadzieje że pomoże :)

[/B][/COLOR]
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]rewelacja ta twoja siczka.............pysio wisi doopalonek też..ale się spryciula zakręciła...............:cool3::diabloti:

kciuki trzymam..............:lol:[/B][/COLOR][/quote]

[COLOR=Olive][B]wygimnastykowana skubana :evil_lol::evil_lol:




SUNIA MI DORASTA :evil_lol::evil_lol::multi::multi::multi:
[/B][/COLOR]:laola::laola:
[COLOR=Olive][B] JEJ PIERSZA CIECZKA :loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']będziesz ja sterylizowac??[/quote]

[COLOR=Olive][B]chciałabym ale w najbliższym czasie nie mogę ponieważ mieszkam z 94 letnim dziadkiem, któremu nikt nie może wytłumaczyć że ma psa nie dokarmiać chlebem itd...futruje ją bo wkręcił sobie że suchej karmy nie je i że zdycha z głodu (tak mi wielokrotnie powiedział, że zabijam własnego psa)...no i jakby tak ją futrował po sterylizacji a jej apetyt by wzrósł to by wyglądała jak beczka a nie pies...więc chyba na razie się powstrzymam[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]chciałabym ale w najbliższym czasie nie mogę ponieważ mieszkam z 94 letnim dziadkiem, któremu nikt nie może wytłumaczyć że ma psa nie dokarmiać chlebem itd...futruje ją bo wkręcił sobie że suchej karmy nie je i że zdycha z głodu (tak mi wielokrotnie powiedział, że zabijam własnego psa)...no i jakby tak ją futrował po sterylizacji a jej apetyt by wzrósł to by wyglądała jak beczka a nie pies...więc chyba na razie się powstrzymam[/B][/COLOR][/quote]

noooo...faktycznie wyglada na zabiedzona:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Olive]hmm...wiem że nie zawsze tak jest że psy tyją po kastracji ale jakoś tak się obawiałam...a już nie tylko o chleb chodzi bo to na śniadanie z dziadkiem je, później czas na obiad i kolacje (lane kluski codziennie) jeśli jestem w domu i widzę to staram się zabierać to jedzenie mu, ale czasami mnie nie ma, albo po prostu nie dopilnuje....stąd obawa że przybierze

eV/Wy :)

Salsa uwielbia owoce....szczególnie arbuza
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]hmm...wiem że nie zawsze tak jest że psy tyją po kastracji ale jakoś tak się obawiałam...a już nie tylko o chleb chodzi bo to na śniadanie z dziadkiem je, później czas na obiad i kolacje (lane kluski codziennie) jeśli jestem w domu i widzę[/COLOR][COLOR=Olive] [COLOR=Magenta]to staram się zabierać to jedzenie mu[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=Olive], ale czasami mnie nie ma, albo po prostu nie dopilnuje....stąd obawa że przybierze [/COLOR][/B][/quote]
:crazyeye: zabierasz dziadkowi jedzenie??:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evanescence']od chleba mu nic nie będzie a najwyżej daj troszke mniej karmyyy niech się dziadek troszkę cieszy :):)[/quote]
popieram:cool3:
poza tym dziadek przeciez calego bochenka nie daje:grin:


moja Tigrosławka cały czas jakies kąski dostaje:oops:
a wcale taka gruba nie jest ..:hmmmm: chyba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...