Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]co Wy wszyscy z tymi fotkami...z nieba ich nie wytrzasnę więc o co tyle szumu??:shake:
będą to będą a póki co mogę polecić cofnięcie się w czasie do starych zdjęć :diabloti:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Ale stare to nie to co nowe... :eviltong: :diabloti: a szum musi być! A jak :evil_lol: Co to by była za galeria bez szumu? pfff :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']e pf idę się uczyć :evil_lol:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no i widzisz czyli coś pożytecznego wynikło z braku zdjęć :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Magda25']Afere robią co nie ? :eviltong: Jakby pogadać, nie można było :lol:

Jak tam niańczenie małej :razz: ? przeczytałaś jej bajkę... ide spać, głodna jestem, a jeść nie mogę... co to za życie bez jedzienia :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
mała spała już jak przyszłam i tylko raz się przebudziła, zakneblowałam smokiem i dalej spała :multi:
a ja miałam czas na .... no miałam czas po prostu :evil_lol:

zrobiłabym Ci kanapeczkę ale skoro nie możesz to nie będę kusić Cię tą przepyszną wędlinką, pomidorkiem i ogórkiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no ale przecież obiecałam że dzisiaj (w sumie to wczoraj) wieczorem podam potrawkę z Salsy :cool3:
trochę spóźnione danie co prawda :roll: ale mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi tego za złe :razz:

smacznego :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://images6.fotosik.pl/551/cb625a711001815c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']gdzie jest salsa? oddawaj!!! nie jedz jej!!![/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
taka zrobiona to teraz się popsuje, trzeba ją zjeść żeby nie spleśniała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Ania!'][URL]http://images6.fotosik.pl/551/cb625a711001815c.jpg[/URL]

A pisałam, żeby nie zjadać Salsy :placz:

Teraz już wiem dlaczego pisałaś o drugim psie, już wtedy planowałaś zrobić z niej potrawkę :diabloti:

Ale wyglada smakowicie :evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mało psów na świecie?
tego zjemy, potem wezmę kolejnego...jak mi się znudzi to też zjemy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zrobiłabym Ci kanapeczkę ale skoro nie możesz to nie będę kusić Cię tą przepyszną wędlinką, pomidorkiem i ogórkiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Jednak sie skuszę :loveu: Zjem lewą stroną :eviltong: Dam radę, kocham kanapeczki z ogóreczkami

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no ale przecież obiecałam że dzisiaj (w sumie to wczoraj) wieczorem podam potrawkę z Salsy :cool3:
trochę spóźnione danie co prawda :roll: ale mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi tego za złe :razz:

smacznego :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Wygląda wyjątkowo apetycznie :multi: Poproszę kawałeczek. Delicje normalnie :lol:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
taka zrobiona to teraz się popsuje, trzeba ją zjeść żeby nie spleśniała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Otóż to! Otóż to!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Jednak sie skuszę :loveu: Zjem lewą stroną :eviltong: Dam radę, kocham kanapeczki z ogóreczkami

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja z pomidorkiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Wygląda wyjątkowo apetycznie :multi: Poproszę kawałeczek. Delicje normalnie :lol:

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]weź sobie ile chcesz bo widzę że inni niechętnie się zabierają za Salsę na ciepło :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]
Otóż to! Otóż to![/quote]

:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Biorę kawałek, tylko coś do popicia by się przydało :cool3:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]psia krew z mlekiem? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Kashdog']Biedna Salsa :shake:! Wygląda kusząco, ale ja podziękuje :evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wcale nie biedna, jak policzyć te składniki które zużyłam do wyprodukowania tego dania to całkiem ładna sumka się uzbiera :evil_lol:

Twoja strata a dla mnie, Magdy i Ani będzie więcej :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Magda25']eeee nie wiecie do dobre
:grins::roflt:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
jakieś takie delikatne :shake:
kawiorem by się zajadały a psiną z woreczka gardzą :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Shel']Fuj! :-o :lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nawet nie spróbowałaś a już mówisz fuj :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Myślałam, że coś z procentem zaproponujesz do takiego dania :diabloti:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
mogę wódki do tego dolać :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='doma0905'][B]jonQuilla[/B] . ;]

dodałyśmy z Binką nove foty , mamy nadzieję że wpadniesz . :lol: :cool3: :razz:

PS-Fajnee fotyy . ; ))[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wpadać nie mam zamiaru, za młoda jestem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alusia'][URL]http://images6.fotosik.pl/551/cb625a711001815c.jpg[/URL]

:D:D:D :crazyeye: no wiesz co :evil_lol: ...[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]kolejna zszokowana :shake:
mięso jak mięso...z przyjaciela jeszcze lepiej smakuje :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']To brzmi bardziej zachęcająco :razz:

A deser z Kizi-Mizi? :evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]co to byłby za deser??
Kizie Mizie na smalec przetopię :evil_lol::evil_lol:

a na deser bedzie psi móżdżek z Salsy oczywiście[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ześwirowany móżdżek na wesoło :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...