Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']jestem spowrotem :D[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
widzę :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='as_kate']na nic innego nie liczę :diabloti:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wiesz jak mówią...umiesz liczyć, licz na siebie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a wiesz że ominełam :oops: wróciłam i poogladałam fotaski :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]bo widzisz tak tu ONI nagadali ;) że nie sposób ominąć :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][I][B]aaaaaaaaaa ja mam dzis wolne :multi: i wziołam sobie :) ide dzis dac wniosek na dotacje na rozpoczecie działalnosci :) a potem jakies iesiac trzymania kciuków :) [/B][/I][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
pomogę w trzymaniu kciuków :):cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Maks i Spark']Hello, już piątek :multi::lol:

A.[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
hmm a ja jutro do pracy jeszcze :placz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Izabela124.']Widziałam bokserka małego, filmik oraz Salsunię i Żabcię:loveu:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no to odhaczyłam że wszystko zaliczyłaś :evil_lol:
grzeczna dziewczynka ;) :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
[QUOTE]
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Byłam tu:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[quote name='zuzolandia'][I][B]ja tez ja tez :evil_lol:[/B][/I][/quote][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
widziałam i Was też odnotowałam w kajeciku :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]


[quote name='deer_1987']gdybym miala weekend wolny to tez bym tak
:multi:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol: ja jutro po 14 zacznę skakać bo niedziela i poniedziałek wolne :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Pimpek']Ach, Salsa!.. Cholerka kiedy ja ostatnio u was byłam? No nic, jak widać, długi był ten mój 'odpoczynek' od dogo.. :evil_lol: Mhm, serdeczne pozdrowienia ślę, pozwolę sobie także za Pimpka. (;[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dziekujemy i pozdrawiamy równiez :):loveu:
miło was widzieć :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='halgre58'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkRed][SIZE=4]Cześć [/SIZE]... :multi:[/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='as_kate']Przyjrzyj mi się: [URL]http://i31.tinypic.com/24zzuq8.jpg[/URL] Czy ja wyglądam jak kalkutalor?? :mad:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to podchwytliwe pytanie? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]pijesz do mnie? :evil_lol::evil_lol:
bardziej liczydło przypominasz jeśli już naciskasz ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

w liczydle nie ma co naciskać, prędzej w kalkulatorze!
piję, ale nie do Ciebie, bo jakoś we mnie sie wlewa i przechodzi cała ta herbata!

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']ale tu padaja pytania :D[/quote]

:evil_lol::evil_lol:

[quote name='as_kate']w liczydle nie ma co naciskać, prędzej w kalkulatorze!
piję, ale nie do Ciebie, bo jakoś we mnie sie wlewa i przechodzi cała ta herbata!

:evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale liczydło fajnie się przesuwa ;)

oo i też sobie herbatkę zrobię :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Rinuś'][I][B]Cześć :loveu: a gdzie foty?[/B][/I][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :) :loveu:

kolejne pytanie na które nie znam odpowiedzi ;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']:niewiem:
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakby to powiedzieć ;)
nie jestem wszechwiedząca :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
No to ja Ci powiem ze jest takie cos jak aparat i tym sie robi fotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja wczoraj zlapalam jak sherry czekajac na tz weszla na parapet z sofy i zrobilam zdjecia na dowod :eviltong::eviltong: wiec to nie tak trudno domowe foty porobia a ty sie lenisz :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No to ja Ci powiem ze jest takie cos jak aparat i tym sie robi fotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja wczoraj zlapalam jak sherry czekajac na tz weszla na parapet z sofy i zrobilam zdjecia na dowod :eviltong::eviltong: wiec to nie tak trudno domowe foty porobia a ty sie lenisz :mad::mad:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie lubię domowych bo Salsa w chacie głównie śpi ;):eviltong:
pewnie będą w ten weekend, ewentualnie w poniedziałek :)


o ale zapomniałam się pochwalić że ostatnio robiłam foty pająkowi :crazyeye:
zamiast uciec z piskiem, twardo stałam i robiłam zdjęcia jak robił kaftanik dla muszki :razz:
sa beznadziejne ale to nic bo tu nie chodzi o jakość tylko o to że się przełamałam :evil_lol:

[IMG]http://images6.fotosik.pl/535/97510407992f2b71.jpg[/IMG]

[IMG]http://images6.fotosik.pl/535/466c00a86cc89edc.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...