Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='evaxon']chora i sie cieszy[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bywa ;)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='zuzolandia']No i po co lazilas do Klockowej??????????????//
tera sie zarazilas i masz !!!!!!!!!
lecz sie coby nie trza bylo igielnej terapii u cia stosowac

pod kolderke lekarstwo i spac ;-)

buzioleeeeeeeeee kfffatuszkuuuu[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie pomyślałam że tak rach ciach Klocuszkowa na mnie chorobę pośle ;) :evil_lol:
nie dam się igłą kłuć bez obaw :eviltong:
buziaki:loveu:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo dobrze gada
cze żonkilkowa [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Madziu :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B][COLOR=Green]Żółta sisko chono tu nowego specyfika na tą twoją śmiertelną chorobę ci przyniosłam[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_Laie_62B.gif[/IMG]
[/COLOR][/B][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki :) :multi:
ahh, powinnaś zostać farmaceutą...widzę że masz zapał do tej pracy :evil_lol::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='agbar']Zonkilkowa....dalej symulujesz??? wez juz przestan...to juz nudne:cool1:

Zdrowka ci zycze kffiatku:loveu:[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a no mi tez się zaczyna nudzić :evil_lol::evil_lol:
i jeszcze trochę a odleżyn dostanę ;) :eviltong:

dzięki :loveu:




Dzisiaj już się lepiej czuję, wczoraj zasięgnęłam po lekarstwa...miałam nadzieje że przejdzie bez tego no ale skoro nie chciało to postarałam się o jakieś tabletki, syropki i inne chemie :)
Takim sposobem mam tylko katarek i kaszel :multi::multi::multi:

Miałam dzisiaj iść do siostry wieczorem bo cała moja rodzina się u niej schodzi ale nie chcę tam przy wszystkich się dusić więc zdecydowałam że jeszcze sobie podaruje takie eskapady :) :eviltong:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo żonkilkowa sie przebudziła... taki nasz przebiśnieg!!! WIOSNA IDZIE!!!!![/B][/COLOR][/FONT] :multi::multi:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wolałabym żeby ta wiosna biegła a nie tak spokojnie sobie szła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Zonkilowa twoja fote też jest w necie[/COLOR][/FONT][/B]
[/CENTER]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_24.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]aaAAA !!! wydało się :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
[IMG]http://www.freemyspacegraphics.com/Graphics/Funny_Animations/images/42.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]aaAAA !!! wydało się :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
[IMG]http://www.freemyspacegraphics.com/Graphics/Funny_Animations/images/42.gif[/IMG][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]jessu żonkilowa przeparaszam :roll:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Córeńka Kffiatuszku :loveu::loveu::loveu:i jak zdróweczko :razz::razz:bośta sie mnie wszystkie moje skarby pochorowały :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Mamcia :loveu::loveu::multi:

zdróweczko ok, po za tym że co chwile mam atak kaszlu i jestem głodna a wszytko co jem smakuje tak samo beznadziejnie przez te lekarstwa :roll::roll::roll:
miałam wielką ochotę na sok pomarańczowy, kupiłam mega kartonik i co? i mi nie smakuje :placz::placz::placz:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]jessu żonkilowa przeparaszam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

:evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]luz, pozbieram się :)[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aaAAA !!! wydało się :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
[IMG]http://www.freemyspacegraphics.com/Graphics/Funny_Animations/images/42.gif[/IMG][/quote]


yyyy..zapackalas se sciane:grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']yyyy..zapackalas se sciane:grins:[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zmywalna tapeta :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahahahahaa :evil_lol: to się nazywa empatia :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dokładnie :) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]No w końcu działa Dogo :multi::multi::multi:


ale przynoszę złe wieści, pożyczyłam w niedziele ten czytnik kart od koleżanki i okazało się że tego też nie czyta mój komp więc pewnie mam coś napieprzone w komputerze w jakiś sterownikach :roll::roll::roll:
jedyny ratunek teraz to to że mój szwagier coś z tym zrobi

dzisiaj poszłam po żarcie dla szczurów i dorwałam szelki dla psa takie materiałowe za 22,50zł :)
takie tylko że czarne...
[IMG]http://www.chaba.pl/t/l/t13b.jpg[/IMG]

jak zadziała w końcu to i będę mogła zgrać te parszywe zdjęcia to pokażę jak Salsa się prezentuje w nowym nabytku :)

Bałam się że będzie ciągnęła jak powalona ale o dziwo ciągnie mniej niż w obroży :crazyeye: jestem w mega ciężkim szoku :)
Nie zbyt przypadły jej w pierwszej chwili do gustu ale teraz jest ok :loveu:



Ja już wyzdrowiałam tzn mam jeszcze kaszel i katar ale czuje się bardzo dobrze także jest ok :) :multi:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hej chorowitku, to ja, drugi chorowitek!:lol:
Przyjedź do mnie pochorować, ja też już lepiej się czuję i zaczyna mi się nudzić w wyrku.:evil_lol:

Szelki super no i jeszcze ta cena :crazyeye:, moje psi mają takie, Rudy na szelkach prawie nie ciągnie! A Luśka w ogóle w obroży chodzić nie chce.:lol: Szelki są the best, psiak ma wygodę no i bezpieczne dla psiej szyji.

Szkoooda że foteczek niet.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Joł sisko [/COLOR][/FONT]
[/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_9_2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czyżby formatka sie szykowała :razz::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj córcia

Ozzulek też chodzi czasami w szelkach ...i nawet nie ciągnie ...nawet na początku go bardziej stopowały jak obroża [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć mamcia :multi::loveu:

ja właśnie obawiam się tego że jak Salsa pewniej się w szelkach poczuje to zacznie ciągnąć :eviltong:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='zuzolandia']witankooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!
jkak dobrze ze juz mam WAS hihihihihihi

kurcze chyvba fruzi szelki sprawie bo sie dusi na obrozy maupa!!!
buzi buzi[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::loveu:

ja też się ciesze, jakoś tak lipnie jak dogo nie działa ;) :evil_lol:

Salsa się dusi masakrycznie na zwykłych obrożach...na półkolczatce ciągnie ale mniej i nie ma dźwięku duszenia się.

[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='AśkaK']Hej chorowitku, to ja, drugi chorowitek!
Przyjedź do mnie pochorować, ja też już lepiej się czuję i zaczyna mi się nudzić w wyrku.:evil_lol:

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witaj :multi::multi:'

przyjadę spoko ;) :evil_lol:
przywiozę syrop i jakieś tabletki ;) :evil_lol::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
Szelki super no i jeszcze ta cena , moje psi mają takie, Rudy na szelkach prawie nie ciągnie! A Luśka w ogóle w obroży chodzić nie chce. Szelki są the best, psiak ma wygodę no i bezpieczne dla psiej szyji.

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w większości sklepów widziałam tylko skórzane i drogie a takich nie chciałam bo bałam się że Salsa nie będzie chciała chodzić i szelki rzucę w kąt...więc niepotrzebny duży wydatek :)
a widziałam właśnie u Was takie szelki i mi się spodobały więc jak wypatrzyłam je w sklepie to od razu bez namysły brałam :) :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
Szkoooda że foteczek niet.[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a no szkoda :roll:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='apple'][CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Joł sisko [/COLOR][/FONT]
[/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_9_2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czyżby formatka sie szykowała [/COLOR][/FONT][/B]
[/CENTER]
[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi: :loveu:

sprzedajmy te Twoje zęby co :) :eviltong:


oby bez formata przeszło, niedawno miałam :roll:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hej
już po weekendzie.....................
ale jeszcze parę dni i będzie następny
[/B][/COLOR][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi:

no nie mogę się doczekać weekendu :)
z racji tego że w ten nigdzie prawie nie wychodziłam w następny trzeba to odpracować :evil_lol::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...