Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak pogrywasz?? no ok! to ja wszystkich odwiedzę na naszej klasie i posprawdzam :) :evil_lol::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:...a byłaś już u siebie :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kobieta mnie zezłościła przed chwilą :mad:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Kobieta w ogóle jakaś wykręcona jest...jak przywiozłam Salsę to ją spotkałam (ona jeszcze nie miała Tigera) i mnie zaczepiła, wypytywała o psa, pouczała mnie że rude amstaffy (pomińmy fakt że Salsa astem nie jest) są wredne i agresywne bo ona miała wcześniej takiego i musiała oddać bo skakał na ludzi. [/COLOR][/FONT][/B][/quote]
:diabloti: Jakaś kretynka, nie przejmuj się Żonkilku!:p Już ja bym jej nagadała, za to że psa oddała!:angryy: Sama się nie zna, a innych poucza - to najbardziej irytujący typ!

Dasz jakieś foteczki?:cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Sisko witam cię kochana z rana:Rose: i co widzę:crazyeye:...... że ja dzisiaj pierwsza jestem.....oooo kolezanki jak możecie pomijać taaakiego Blogasa:mad:............. No my tu jestesmy a was nie ma :roll:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Wotanko SIs!:multi:
Dawaj foty:razz:
[/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=Olive][/COLOR]
[quote name='AśkaK']\
Dasz jakieś foteczki?:cool3::loveu:[/quote]

[quote name='diabelkowa']no dawaj jakies foty :)[/quote]

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]foty będą dzisiaj ale ciut później :)[/FONT][/B][/COLOR]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek córcia :loveu::loveu::loveu:
nie denerwuj się już ....:razz::razz:...

ja chyba zaczne pisać książkę o idiotycznych textach w temacie Mój Ozzy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]
cześć Mamcia :loveu::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]
już dawno mi przeszło ;)

a co Cię zainspirowało do takiej ksiażki?? :evil_lol:





[/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]WITAM WSZYSTKICH :) :multi:[/B][/FONT][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Sisko witam cię kochana z rana:Rose: i co widzę:crazyeye:...... że ja dzisiaj pierwsza jestem.....oooo kolezanki jak możecie pomijać taaakiego Blogasa:mad:............. No my tu jestesmy a was nie ma :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Alutka Cię wyprzedziła kochana ;)
aż o minutę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


cześć kochana, cześć :) :multi::multi::multi:

jak widać też już tu jestem :)
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Alutka Cię wyprzedziła kochana ;)
aż o minutę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


cześć kochana, cześć :) :multi::multi::multi:

jak widać też już tu jestem :)
[/B][/FONT][/COLOR][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Łooooo qurde:cool1:.......za długo się kolorowałam :evil_lol:
[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Łooooo qurde:cool1:.......za długo się kolorowałam :evil_lol:
[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zabiegi kosmetyczne w życiu kobiety odgrywają bardzo dużą rolę ;) :evil_lol:


kawusia dla Ciebie :)

[IMG]http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3955067/2/istockphoto_3955067_fancy_cappuccino.jpg[/IMG]

[/B][/FONT][/COLOR][quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No i gdzie ta kawa?????:mad:[/COLOR][/FONT][/B]:mad::mad:[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale z Ciebie niecierpliwe dziewczę :) :evil_lol::evil_lol:
i ni bij bo wyleję ;)
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Sisko witam cię kochana z rana:Rose: i co widzę:crazyeye:...... że ja dzisiaj pierwsza jestem.....oooo kolezanki jak możecie pomijać taaakiego Blogasa:mad:............. No my tu jestesmy a was nie ma :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja to co :diabloti::diabloti: kolega :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zabiegi kosmetyczne w życiu kobiety odgrywają bardzo dużą rolę ;) :evil_lol:


kawusia dla Ciebie :)

[IMG]http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3955067/2/istockphoto_3955067_fancy_cappuccino.jpg[/IMG]
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oooooooooooooo jaka piękna :loveu: dziękuje sisko........ale taka ładna że szkoda jej napoczynać.....qurde i co teraz :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a co Cię zainspirowało do takiej ksiażki?? :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to że nasza sąsiadka taka pani o dziwnym :razz::razz:sposobie prowadzenia się ...nie dała mi spać do 2.30 i obmyślałam co tu robić w takich chwilach i wpadłam na pomysł że bede spisywać sobie różne sytuacje ....[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja to co :diabloti::diabloti: kolega :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jabłkowa niedowidzi dzisiaj ;) jeszcze kawy nie wypiła więc pewnie to dlatego :)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oooooooooooooo jaka piękna :loveu: dziękuje sisko........ale taka ładna że szkoda jej napoczynać.....qurde i co teraz :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]


[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zrobię Ci następną, równie przystojną ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to że nasza sąsiadka taka pani o dziwnym :razz::razz:sposobie prowadzenia się ...nie dała mi spać do 2.30 i obmyślałam co tu robić w takich chwilach i wpadłam na pomysł że bede spisywać sobie różne sytuacje ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hehe :evil_lol::evil_lol: to nie głupie :)
ja mam "sąsiada", który też dziwnie się prowadzi i spać nie daje a mieszka na drugiej stronie ulicy i ma ponad około 70 lat :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jabłkowa niedowidzi dzisiaj ;) jeszcze kawy nie wypiła więc pewnie to dlatego :)[/B][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Dowidzi dowidzi tylko jak przyszła to żywej duszy nie było.....................troche mi czasu kolorowanie się zabrało(że też nie da się tego ustawić na stałe:angryy:)i mnie Ala wyprzedziła............a teraz tu cwaniakuje :razz:[/COLOR][/FONT][/B]



[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zrobię Ci następną, równie przystojną ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Dobra tylko z innym rysunkiem poprosze :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][B][SIZE=5][COLOR=DarkOrange]DZIEŃ

[/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][B][SIZE=5][COLOR=DarkOrange]DO
[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[RIGHT][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][B]BRY!![/B]:multi:[/COLOR][/SIZE]
[/RIGHT]
[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej sisterko :loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Dobra tylko z innym rysunkiem poprosze :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mówisz i masz :)[/B][/COLOR][/FONT]
[IMG]http://www.virtualbay.co.nz/totallyroasted/pics/cappucino---new.jpg[/IMG]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
też mnie wkurza że nie można tych czcionek na stałe ustawic :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Cześć, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=41453"]jonQuilla[/URL]
Ty się babą nie przejmuj, a swoją drogą przykre, że bierze taka psa, nie ma pojęcia, jak z nim postępować (może agresja się udziela psu?) i potem są problemy. Ale co poradzisz? I jeszcze durne teorie o rudych-wrednych :-D
Olać....
A gdzie zdjątko Salsuni? BO widze głownie fotki cappucino. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuga***']Cześć, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=41453"]jonQuilla[/URL]
Ty się babą nie przejmuj, a swoją drogą przykre, że bierze taka psa, nie ma pojęcia, jak z nim postępować (może agresja się udziela psu?) i potem są problemy. Ale co poradzisz? I jeszcze durne teorie o rudych-wrednych :-D
Olać....
A gdzie zdjątko Salsuni? BO widze głownie fotki cappucino. :-)[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Fugowa :multi::multi:
a no ciężko poradzić coś na ludzką głupotę :)

a zdjęcia Salsy tak jak obiecałam daję :)
[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='evaxon'] czesc gilku:loveu::loveu::loveu:[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej EFF :) :loveu: :multi:


[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6682/dsc05302gw1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/588/dsc05309yh1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9537/dsc05311tu5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9135/dsc05313ok6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1589/dsc05318gs5.jpg[/IMG]
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...