Jump to content
Dogomania

Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.


Jola_K

Recommended Posts

[quote name='peate']no, to kociaki faktycznie mają prawo się bać ;)
i wiem już czemu Lucky dostał klatkę :lol:

a ten miziasty podrzutek to ten czarny czy któryś z burasków?[/quote]
miziasty podrzutek to buro-biały kiciuś (jest na fotce sam), osobiście go zwędziłam sąsiadowi :diabloti:nieświadomie....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

widać mała się zakochała :loveu:
ciekawe czy z wzajemnością :cool3:

Korek skoro sąsiad się taką słodzinką nie interesował to bardzo dobrze, że maleństwo zwinęłaś :evil_lol:
a jak tam reszta Twoich sąsiadów :razz:
dogląda swoje zwierzaki? ;)

Link to comment
Share on other sites

AAA SZKODA GADAĆ!!!NIESTETY WIĘKSZOŚĆ MOICH SĄSIADÓW TO SK........ BEZ SERCA!!!:angryy::angryy::angryy: PÓKI ZWIERZĄTKO MAŁE TO FAJNE A JAK DORASTA TO FORA ZE DWORA!! BO KOT MA ŻYĆ MYSZAMI! W ZIMIE!? KARMIĄCA KOTKA? ALE PRZECIEŻ KASA NA GORZAŁĘ JEST ALE NA STERYLKĘ I KARMĘ TO JUŻ NIE:angryy::mad:BRAK MI SŁÓW!!!ZA TO CISNĄ MI SIĘ TYLKO SAME...NIECENZURALNE JAK WIDZĘ TAKIE WYRZUCONE BOROCZKI..:shake: DOBRZE,ŻE SĄ TAKIE OSOBY JAK JOLA K.I CAŁA ARMIA KICIOWYCH CIOTECZEK:lol: KASIA BARDZO MI POMOGŁA PRZYJEŻDŻAJĄC DO MNIE AŻ DO SZCZYRKU I PRZYJMUJĄC DO SIEBIE CAŁĄ RODZINKĘ BO WŁAŚNIE SPADŁ U NAS ŚNIEG I BYŁOBY ŻLE...

Link to comment
Share on other sites

ja tak na chwile, nie mam stalego lacza tutaj wiec musze szukac okazji by sie laczyc z netem

Kasia, dziekuje za przejecie maluchow, za to ze dzisiaj zabralas je na szczepieniu, napisz prosze czy wszystko rpzebieglo jak nalezy
mam nadzieje ze kotki dobrze to zniosa

prosze o pomoc w ogloszeniach, by szybko maluszki domki znalazly

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byliśmy na szczepieniu, niestety nie starczylo szczepionki dla mamusi. Będziemy musieli znowu podjechac.
Najgorzej zniosła to ta podrzucona kicia, nawet nie mogliśmy jej brac na ręce, od razu uciekała i skrzeczala ( dziwne tak jakby glos starciła:shake:). Dzisiaj już lepiej, rano przyszla nam do łożka na monte:loveu: Tamte dwa maluchy już wczoraj szalały - one są po prostu wszędzie. Apetyt też dopisuje, kuwetka używana:lol:

Kamila a jakie dane potrzebujesz do ogłoszeń???

Link to comment
Share on other sites

To nie są te same kotki, aczkolwiek wszystkie potrzebują domow.
Kontakt może byc do Joli, Ona wie tyle samo co ja;) Lokalizacja B-B .
Ogólnie myślę, że lepiej napisac że kotki znudziły się właścicielowi i oddał je razem z mamą itd.
Ostatnio spotykam się z niechęcią do brania kotkow ze schronu (bo np. znajomi wzięli kotka ze schronu i okazało się, że był chory, leczenie itd a w końcu kotek nie przeżył:shake:). A te kotki naprawdę się znudziły bo zabiedzone to one nie są:oops: teraz potrzebują tylko kochających wlaścicieli.

Dziękuje bardzo!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']o cholercia to juz mi sie wszystko pomieszalo...:roll:
dam wszystkie kotki ze stronki 237 i 240 tak????
wszystkie oddzielnie i wszystkie z namiarem na Ciebie Jolu tak???:cool3:[/QUOTE]

tak, kontakt poprosze na mnie

kotki u Kasi to te ktore maja swoj watek podany przeze mnie powyzej, a kotki ze schorniska to te z wczesniejszych stron - str 237

:) dziekuje

Link to comment
Share on other sites

WITAM WSZYSTKIE "KICIOWE MAMY";)MAM TAKIE PYTANIE; MOJA KICIA MA 4,5 MIESIĄCA I POZA CHRUPKAMI KOCHA TYLKO MIĘSKO SUROWE,GOTOWANEGO NIE UZNAJE:evil_lol: WŁAŚNIE "WCIĄGNĘŁA"PORCYJKĘ PIERSI Z KURCZAKA I TERAZ ODSYPIA TEN TRUD...ALE CZY JEJ TO MIĘSKO NIE ZASZKODZI? ŻĄDA TYLKO TEGO,WSZYSTKO JEDNO CZY TO KURCZAK, MIELONE CZY WĄTRÓBKA BYLE MIĘSKO ,DUŻO I SUROWE:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

NO WŁAŚNIE Z GOTOWANYM JEST PROBLEM...PAŃCIA SPASKUDZIŁA MIĘSKO GOTOWANIEM?-NIECH PAŃCIA SAMA WRĄBIE:eviltong: MIĘSKO DOSTAJE PRZEMROŻONE I ROZMROŻONE I TYLKO TAKIE SOBIE CHWALI:razz: OPRÓCZ TEGO LUBI CHRUPKI,1 W TYGODNIU TROSZKĘ SERKA ALE MIĘSKO NA PIERWSZYM PLANIE STOI...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja kotka je tylko suchy pokarm Royal Canin, na Whiskasa nawet nie patrzy,wszelkie papki z puszek czy saszetek też be.
Surowe mięsko to jest to co mój kot lubi najbardziej !Ale kurczak nie,tylko polędwiczka.......itd.:facelick::eating::kociak::sabber:

Link to comment
Share on other sites

Jola zrobione..zapraszam na allegro;)
kotki ogloszone..jezeli mam jeszcze jakies dodac,napisz mi ktore;)

[url=http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9902183]Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro[/url]


Zapraszam wszystkie kocie wielbicieki do pomocy w robieniu ogloszen;):cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...