Jump to content
Dogomania

Sparrow ma dom!


aniah

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziś przyjechał pan, który miał być w czwartek. Za dwa tygodnie go zabierają :) Sparrow podobno jest niemal identyczny do poprzedniego psa od państwa. W przyszłym tygodniu ma jeszcze przyjechać żona go obejrzeć, a potem chcą zapoznać go z kotem. Potem go wezmą ;)

Link to comment
Share on other sites

Państwo w tym tygodniu niestety nie dotarli do schroniska, ale dzwonili i uprzedzili, że być może adopcja trochę się przesunie. Byle chłopak poszedł do domu ;)
W między czasie były jeszcze dwa zapytania o Sparrowa. Raz pan chciał go do pilnowania, do czego kompletnie się nie nadaje. Na szczęście uprzedziliśmy panią Anie, że są osoby zainteresowane i go nie wydała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Sparrow dzisiaj został adoptowany. Niestety, nie adoptowali go Ci ludzie co mieli tylko inni. Podobno też mieli rezerwację. Jak przyjechałam do schroniska to już wszystko było załatwione... Sparrow będzie teraz mieszkał w Niemczech. Potem jeszcze przyjechał tamten pan, był zawiedziony, że Sparrowa adoptowali. Podobno dzwonił na początku września do schroniska, że jest zainteresowany, ale w biurze informacji nie było. No trudno. Oby mu było dobrze i fajnie, że w końcu, po prawie roku, ma domek :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety martwi mnie, że tyle jest takich sytuacji. Oby to był dobry dom, chociaż państwo na moje oko byli średni. Obym się myliła...
Nie wiem czy będą informacje z domu. Będziemy się z Marcinem starać dostać namiar na ludzi i do nich dzwonić za jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...