Jump to content
Dogomania

TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny,jestem tuż przed urlopem,wiecie co to znaczy...nie wiem gdzie ręce włożyć!!!!!!!!
Dlatego z opóźnieniem informuję,że maleńką Tujeczką zainteresowały się 3 domki:dwa z Łodzi ,jeden domek z Wrocławia.Ten ostatni wydał mi się godny sprawdzenia. :lol:Domek z Wrocławia podał już swoje dane i poprosiłam już happy_animals o sprawdzenie tego domku.

CZEKAM NA ODPOWIEDŹ!
Domek w bloku ,młode małżeństwo,Tujeczka byłaby pierwszym pieskiem państwa.Ludzie świadomi obowiązków związanych z opieką nad psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loczka']Cieszę się, że adopcja Tujki jest już tak blisko. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło OK i żeby mała była szczęśliwa.
Widzę, że kierunek migracyjny psiaków Łowicz-Łódź-Wrocław utrwalił się :-)[/QUOTE]

Mam nadzieję,że domek będzie taki jak Twój:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mam nadzieję,że domek będzie taki jak Twój:lol:[/QUOTE]
Dziękuję za te słowa. Lila jednak nie pozostawiła nam wyboru swoją postawą - jest grzeczna, wesoła i została super przygotowana do adopcji przez hop!, więc stworzenie dla niej dobrych warunków na spokojne dalsze życie naprawdę nie było trudne :-)
Śledzę wątek i czekam na dalsze wieści!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B]ROZLICZENIE[/B]
po Lili - [B]28 zł [/B]
Yoana stała sierpień 04.08.2014 - [B]15 zł[/B]
Roma 04.08.2014 - [B] 60 zł[/B]
od Zacharego 06.08.2014 - [B]20 zł[/B]
bazarek B-B - [B]81 zł [/B](14.08)

---------------------------------------stan konta na dzień [B]14.08.2014 [SIZE=3]204[/SIZE][/B] zł
[/INDENT]

[URL="http://www.flaszeczki.pl"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, jesteśmy już po wizycie przedadopcyjnej :) Wszystko wypadło pomyślnie :loveu: Państwo, u których byliśmy to młodzi, odpowiedzialni ludzie o wysokiej kulturze osobistej. Są oczarowani sunią. Zakupili już dla niej śliczne legowisko i niezbędne akcesoria. W naszej ocenie, ich decyzja odnośnie adopcji jest bardzo przemyślana. Zdają sobie sprawę, że Tujcia posiada już całkiem spory bagaż doświadczeń. Zarówno Pani Agnieszka, jak i jej mąż są gotowi zapewnić suni lepszą karmę oraz właściwą opiekę (również weterynaryjną). Więcej informacji przekazałam Cioci Romka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dziewczyny,jestem tuż przed urlopem,wiecie co to znaczy...nie wiem gdzie ręce włożyć!!!!!!!!
Dlatego z opóźnieniem informuję,że maleńką Tujeczką zainteresowały się 3 domki:dwa z Łodzi ,jeden domek z Wrocławia.Ten ostatni wydał mi się godny sprawdzenia. :lol:Domek z Wrocławia podał już swoje dane i poprosiłam już happy_animals o sprawdzenie tego domku.

CZEKAM NA ODPOWIEDŹ!
Domek w bloku ,młode małżeństwo,Tujeczka byłaby pierwszym pieskiem państwa.Ludzie świadomi obowiązków związanych z opieką nad psem.[/QUOTE]

domek z Wrocławia podesłałam ja. mogę za nich ręczyć. świadomi i kochający. sunia będzie miała u nich super. Aga napisała mi, że jutro po Tujkę jadą :)

(we wtorek przyjechali do schronu po sunię, na którą czekali 1,5 tygodnia (kwarantanna), ale ponieważ kto pierwszy ten lepszy, a ja czekałam pod schronem od godz. 5, sunia trafiła do nas. Oni zakupili już posłanko i wszystko dla suni, płakali, że tyle czekali, a pójdzie do innego domu. Wymieniliśmy się numerami, potem na maila posłałam im 6 psich wątków z dogo.)

Wybrali Tujkę :) SUPER!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']W przypadku Tujki nie obowiązywała zasada kto pierwszy, ten lepszy, tylko kto najlepszy. I całe szczęście. :-)

Mam nadzieję, że wybór domu jest trafny.[/QUOTE]
w schronisku taka zasada obowiązuje, jeśli piesek jest na kwarantannie i dużo osób się o niego pyta. ten komu najbardziej zależy przyjeżdża najwcześniej :)
Dzięki temu Tujka ma dom, co mnie bardzo cieszy, kolejny szczęśliwy psiak z dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']w schronisku taka zasada obowiązuje, jeśli piesek jest na kwarantannie i dużo osób się o niego pyta. ten komu najbardziej zależy przyjeżdża najwcześniej :)
Dzięki temu Tujka ma dom, co mnie bardzo cieszy, kolejny szczęśliwy psiak z dogo.[/QUOTE]

A może ten, kto zna obyczaje schroniskowe przyjeżdża najwcześniej? ;-) Tak, czy siak Tujka znalazłaby DS, bo jest z kategorii psiaków pożądanych, poszukiwanych, adopcyjnych. :-) Taka adopcja cieszy, ale jakby cieszyła adopcja np. staruszka z chorym sercem - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254782-RINO-kudłaty-mały-staruszek-do-adopcji[/URL].

Jest suczka podobna do Tujki w Centrum Weterynaryjnym Laski: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.647467372016119.1073741943.168727179890143&type=1[/URL]. Waży maksymalnie do 5kg. Dzwoniłam wczoraj - wciąż czeka.

Czekamy z Tujką na gości. Mała nie dostała śniadania, więc mina nietęga. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Kochane Cioteczki, jesteśmy już po wizycie przedadopcyjnej :) Wszystko wypadło pomyślnie :loveu: Państwo, u których byliśmy to młodzi, odpowiedzialni ludzie o wysokiej kulturze osobistej. Są oczarowani sunią. Zakupili już dla niej śliczne legowisko i niezbędne akcesoria. W naszej ocenie, ich decyzja odnośnie adopcji jest bardzo przemyślana. Zdają sobie sprawę, że Tujcia posiada już całkiem spory bagaż doświadczeń. Zarówno Pani Agnieszka, jak i jej mąż są gotowi zapewnić suni lepszą karmę oraz właściwą opiekę (również weterynaryjną). Więcej informacji przekazałam Cioci Romka :)[/QUOTE]

Happy_animals rekomenduje domek a Państwo są bardzo zaangażowani.Po rozmowie z happy_animals i hop zdecydowałam,że Tujeczka pojedzie do Wrocławia.I bardzo się cieszę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']A może ten, kto zna obyczaje schroniskowe przyjeżdża najwcześniej? ;-) Tak, czy siak Tujka znalazłaby DS, bo jest z kategorii psiaków pożądanych, poszukiwanych, adopcyjnych. :-) Taka adopcja cieszy, ale jakby cieszyła adopcja np. staruszka z chorym sercem - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254782-RINO-kudłaty-mały-staruszek-do-adopcji[/URL].

Jest suczka podobna do Tujki w Centrum Weterynaryjnym Laski: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.647467372016119.1073741943.168727179890143&type=1[/URL]. Waży maksymalnie do 5kg. Dzwoniłam wczoraj - wciąż czeka.

Czekamy z Tujką na gości. Mała nie dostała śniadania, więc mina nietęga. ;-)[/QUOTE]
Wysłałam dziś link centrum w Laskach do Pani,która mailowo pyta mnie o Tujeczkę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']domek z Wrocławia podesłałam ja. mogę za nich ręczyć. świadomi i kochający. sunia będzie miała u nich super. Aga napisała mi, że jutro po Tujkę jadą :)

(we wtorek przyjechali do schronu po sunię, na którą czekali 1,5 tygodnia (kwarantanna), ale ponieważ kto pierwszy ten lepszy, a ja czekałam pod schronem od godz. 5, sunia trafiła do nas. Oni zakupili już posłanko i wszystko dla suni, płakali, że tyle czekali, a pójdzie do innego domu. Wymieniliśmy się numerami, potem na maila posłałam im 6 psich wątków z dogo.)

Wybrali Tujkę :) SUPER![/QUOTE]

Irysek,DZIĘKUJĘ!!!!!!!!:lol: Domek powiedział mi,że zobaczył Tujeczkę na dogomani,już tym stwierdzeniem, na początek zapunktował:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...