Jump to content
Dogomania

Diana odeszła za TM [*], a Perła ODNALAZŁA swoje miesce na ziemi!!!


ania91sc

Recommended Posts

Dla mnie miejsce dla Perły idealne. Państwo widać, że psy kochają i wiedzą jak się nimi odpowiednio zajmować. Warunki super. Żeby w każdej firmie tak było...

 

Niestety ja mam złe wieści. Perła dziś rano zrobiła podkop pod ogrodzeniem i uciekła :( Spotkałam dziś Państwa w schronisku. Przeszukali dokładnie okolice, ale niestety dziewczyny nie znaleźli. Patrząc na warunki tam, myślę, że nikomu nie przyszło by do głowy, że Perła może stamtąd zwiać. A jednak. Pani mówiła, że Perła obawia się Hugo do tego stopnia, że nawet nie chce do nich podejść, jak on jest w pobliżu. Potrzeba czasu, żeby się dziewczyna przyzwyczaiła. Ale ona najwyraźniej uznała, że woli zwiać. Na szczęście Państwo nie rezygnują. Martwią się o Perłę i chcą żeby do nich wróciła. A ogrodzenie obiecali dokładnie zabezpieczyć.

 

Mam nadzieję. że dziewczyna się znajdzie, wróci tam i z czasem zaaklimatyzuje. Miejsce jest naprawdę super dla niej. Tylko tego Hugo nie wiedzieć czemu się tak boi, a on nawet na nią nie warknął. Zresztą to już taka starowinka, że nawet jakby chciał jej coś zrobić, to nie byłby w stanie.

Link to comment
Share on other sites

Załamka... przejechałam dziś całe Szopienice i Burowiec, niestety nic, Perła nie lubiła ruchu ulicznego, na pewno nie pobiegła w kierunku miasta, a w okolicy jest bardzo dużo łąk i lasów... trzymam się nadziei, że wróci sama do schroniska. Wieczorem postaram się o jakieś wydarzenie na fb i plakat. 

 

Edit:

Widzę, że Patrycja już zrobiła plakat, dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłam do domu, byłam również na Szopienicach i Burowcu. Nie spotkałam jej, rozglądałam się bardzo uważnie, pytałam ludzi. Na Burowcu mieszkam więc będę nadal szukać. To prawda, jest tu mnóstwo terenów leśnych, łąk, pól. Musi się znaleźć kochana Perła :( 
Los jest okrutny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...